Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III RS Stage 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nagram jutro

    nagralem przedwczoraj jeszcze na boxie filmik wiec bedzie porownanie
    kura ze slaska - prawie seria...

    sprzedam magnetyzer do O3 RS

    Komentarz


    • Pomiedzy Stage 1 i Stage 2 jest mala roznica w mocy,ale duza w kasie chyba?

      Komentarz


      • kolo 4,5k roznicy
        mowie o compsporcie
        kura ze slaska - prawie seria...

        sprzedam magnetyzer do O3 RS

        Komentarz


        • Ale byc może wymiana części gratów jest zdrowsza dla silnika niz podniesienie parametrów samym softem? I może kreski są ładniejsze?
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • Kreskami sie nie jedzie, ale plaskim momentem od 2700 do 4700obr/min juz tak.

            Big turbo i pewnie mozna szukac 4xx KM/5xxNm

            Ciekawi mnie jak ma sie chlodzenie oliwy w tym aucie, bo to bedzie kolejny problem.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • Wlasnie, czy ktos z kolegow po modach, wie cos jak z chlodzeniem oleju, jakies zmiany w stosunku do serii? Bo to jedna z rzeczy ktora bym rozwazal po gwarancji w ramach softu i byc moze turbo... Zaleznie od kondycji auta, portfela i dalszych planow

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • przy stage2 nic nie trzeba robic, od wczoraj auto dostaje dosyc mocno w pizde i nie przekroczylem 111-112 stopni, czyli tyle ile mialem max na serii/boxie
                kura ze slaska - prawie seria...

                sprzedam magnetyzer do O3 RS

                Komentarz


                • No to albo u nas jest za zimno, ale Cupra ma gorsze chlodzenie...

                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Ja mając boxa jezdze zawsze z temp oleju wyswietlona i max mialem 117 ale to przy 250-260 jak chwilke pociagnalem

                    Poczekam do końca gwarancji i zrobie Stage 2 byc moze. Choć podobno ma wychodzic rs tdi 4x4 za parę miesięcy, info od dealera. W tym układzie po faceliftingu być może bedzie rs tsi 4x4. A wtedy
                    to rzeczywiscie bedzie warto zmienic auto i dlubac

                    Komentarz


                    • Stage 2 to seria turbo plus downpipe? Czy suszarka tez większa?
                      Powered by R-Performance

                      Komentarz


                      • tylko downpipe i filtr powietrza
                        seryjne turbo starcza do 340 i tyle idzie wyciagnac na stage2
                        kura ze slaska - prawie seria...

                        sprzedam magnetyzer do O3 RS

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Maicroft
                          Kreskami sie nie jedzie, ale plaskim momentem od 2700 do 4700obr/min juz tak.

                          Big turbo i pewnie mozna szukac 4xx KM/5xxNm

                          Ciekawi mnie jak ma sie chlodzenie oliwy w tym aucie, bo to bedzie kolejny problem.
                          u mnie stage 4 max 115 stopni mówie o golf I gdzie mam małą chłodnice wody co nie znaczy że tak jak w mojej oct I nie założe 10 rzędowej chłodnicy oleju wtedy max 100 st mam
                          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                          Komentarz


                          • Ja jeżdżę z boxem (3,5 tysiące) od Compotów już prawie rok.
                            Na hamowni wyszło 234 km a po boksie 275 i 425 Nm.
                            Śmiało można na gwarancji zakładać.
                            Teraz czas na stage 2.
                            Koszty;
                            Biorąc w rozliczeniu box (2 tysięcy) wychodzi 5,2 tysia + ewentualnie program do dsg 1 tyś. A ze ja mam dsg to wychodzi 6,2 tys.
                            Za tą kwotę robione jest miedzy innymi;
                            - downpipe
                            - dolot
                            - oprogramowanie
                            - wylaczamy funkcje kickdown w prybie tiptronic
                            - przyspieszamy zmiane biegu o ok 20%
                            - zmieniamu charakterystyke pracy D,S
                            - podnisimy maksymalne obroty przy ktorych skrzynia zmienia biegi
                            - zwiększamy sile docisku sprzegiel dla ich lepszej trwalosci
                            - mozemy ustawic dowole obroty launch control
                            - uruchomić funkcję launch control z włączonym esp
                            itp

                            Komentarz


                            • Ralfp,
                              - a co dokładnie znaczy "zmieniamy charakterystykę pracy D,S"?
                              - czy jest opcja, żeby przy zmianie biegów w trybie ręcznym nie wrzucało wyższego biegu, tylko jechało do odcinki i zostawało dalej na tym samym (jak w manualu)?
                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                              Komentarz


                              • To drugie da sie zrobic.

                                A to pierwsze to pewnikiem ustawienie obrotow minimalnych w trybie D na danym biegu.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez maro rs
                                  Ralfp,
                                  - a co dokładnie znaczy "zmieniamy charakterystykę pracy D,S"?
                                  - czy jest opcja, żeby przy zmianie biegów w trybie ręcznym nie wrzucało wyższego biegu, tylko jechało do odcinki i zostawało dalej na tym samym (jak w manualu)?
                                  Pewnie chodzi o to, że D jak pociśniesz to biegi zmieniają się przed czerwonym polem a S wkraczają na czerwone. Pewnie zmieniają limiter obrotów.

                                  Komentarz


                                  • anomal, bylem dzisiaj w mgg oddac wydech z motocykla do zrobienia. Pytalem o cene wydechu do o3 rs od downpipa do konca. Ponoc 3500zl. Napisz ile CS zaspiewal bo wydech juz masz, ale trza jeszcze sprzeglo. Mi wyszlo ze spiewali 8k plus sprzeglo i wymiana. Jak Ci to bedzi vszlo lepiej niz kolega 2fl co nas robil to rozwaze mocno moda Ja najtaniej znalazlem sachsa performance za 600 eur. Nota bene dzisiaj widzialem pomiar golfa r po boxie 360kucy i 100-200 mial 12 sek wiec gorzej niz nasz stage 2:-)
                                    RS Stage 2 335/450

                                    Komentarz


                                    • adamwo, czyli już mogę napisać: a nie mówiłem?!
                                      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                      Komentarz


                                      • jak szukacie Sachs Performance to polecam odezwać sie do użytkownika cobreti w Klubie Seta Ibzia...ja brałem 2 lata temu od niego i cena była wtedy najlepsza na rynku.... :wink:..ale do 340 KM potrzebne wam sprzęgło?

                                        Komentarz


                                        • , oni robią na 400.
                                          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                          Komentarz


                                          • maro rs, ja czekam żeby zobaczyć czy urywa to dupę czy nie
                                            RS Stage 2 335/450

                                            Komentarz


                                            • adamwo, jak dobrze pójdzie, to może 7 lipca będzie szansa porównać stage 3 z naszymi.
                                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                              Komentarz


                                              • adam ja narazie sprzegla nie ruszam, jak mi sie to zacznie slizgac to zmienie, wtedy niuton skoczy do 500+

                                                turbo 5k, ic 4.4, montaz/strojenie w cenie, tyle wychodzi w cs
                                                nie pamietam ile dalem lacznie za wydech, najpierw zrobilem dp do boxa, potem kupilem caly wydech od marka106 a potem zmiana catbacka na taki z klapka + srodkowy glosniejszy


                                                filmiki z netu z octavii (albo z golfa gti, tych jest wiecej) na stage3 z turbo z golfa r model is38 pokazuja 100-200 ponizej 10s (8.9 widzialem najlepszy) , licze na 9.x, zobaczymy
                                                kura ze slaska - prawie seria...

                                                sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X