Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana H15

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana H15

    Mam pytanie

    odnośnie oleju :

    Chciałem zakupić coś takiego (podejrzałem u navera) do swojego 1.6 bse z LPG

    -
    Mobil 1 New Life™ 0W-40
    tylko zauważyłem że nie spełnia normy 502

    -więc zobaczyłem że on spełnia Mobil 1™ ESP Formula 5W-30 tylko jest 5w-30 a do tej pory miałem castrola 5w-40

  • #2
    Wymiana H15

    Czy ktoś montował zamiast ori H15 (mdłe żółte światło w dziennych) coś takiego
    Żarówki MH Ultra White H15 12V 55W/15W 4000k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
    Tak wiem, że bez homologacji
    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska
      Od sierpnia jeżdżę na tych żarówkach.

      W ofercie sklepu są H15 z homologacją, tyle że na razie niedostępne. Póki co nie ma informacji o nowej dostawie

      Komentarz


      • #4
        Wyglądają dobrze, a nawet bardzo dobrze. Jakie masz H7?
        O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

        Komentarz


        • #5
          W podanym linku stronę wcześniej wszystko jest opisane :wink:

          H7 OSRAM Cool Blue Intense:
          OSRAM Cool Blue Intense H7 4200k 12 V/55W (para) MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

          H8 Dectane X-Xenon Look:
          Żarówki X-Xenon Look H8 12 Volt 35W MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

          H15 MH Ultra White
          Żarówki MH Ultra White H15 12V 55W/15W 4000k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

          Komentarz


          • #6
            Witam . Pytanie mam do Ironika zamierzam kupić żarówki H15 MH Ultra White do swojej Octavii . pytanie brzmi jak wygląda obsługa świateł z tej żarówki ? jak oryginał Tzn. dzienne ;postojowe ; drogowe ? a drugie pytanie czy zmiana danych przez kabelek typu
            - liść paliwa do zatankowania
            - opuszczanie prawego lusterka na wstecznym
            - staging
            - cornery
            - prędkość dmuchawy w trybie auto
            jest jakimś silnym problemem ? bo byłbym zainteresowany takimi zmianami ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać :cry:

            Komentarz


            • #7
              Przyjedź na spota w Wawie, Grzesiu zawsze ma kabelek. Staging i Cornery robił już, a o resztę dopytasz.
              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

              Komentarz


              • #8
                spotkanie jest jutro. a mi trochę jutro nie pasuje .Grzesia też ni znam bo jeszcze nigdy nie byłem na takowym spotkaniu . a tak na przyszłość to gdzie się spotykacie

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Gronek2804
                  Witam . Pytanie mam do Ironika zamierzam kupić żarówki H15 MH Ultra White do swojej Octavii . pytanie brzmi jak wygląda obsługa świateł z tej żarówki ? jak oryginał Tzn. dzienne ;postojowe ; drogowe ? a drugie pytanie czy zmiana danych przez kabelek typu
                  - liść paliwa do zatankowania
                  - opuszczanie prawego lusterka na wstecznym
                  - staging
                  - cornery
                  - prędkość dmuchawy w trybie auto
                  jest jakimś silnym problemem ? bo byłbym zainteresowany takimi zmianami ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać :cry:
                  Żarówka H15 MH Ultra White obsługuje światła jak oryginał

                  Pierwszy raz w życiu kodowałem te rzeczy.
                  Opis kodowań miałem z tej strony stemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .VW AG Diagnosepartner - Stefan Meier - Skoda Octavia III 5E - Fahrzeug Codierungen Freischaltungen VAG Fahrzeugmodelle i krok po kroku tak jak jest w opisie zmieniałem dane
                  Udało mi się zakodować wszystkie wymienione przez Ciebie punkty.

                  Komentarz


                  • #10
                    dzięki bardzo . to teraz musze kupić kabelek chyba że ktoś z moich okolic zna się już na tym temacie

                    [ Dodano: Wto 27 Sty, 15 19:45 ]
                    Dziś kurier przywiózł żarówki o których była mowa już są w Skodzie wygląda Super. bez porównania do oryginału

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam,

                      podpinając się pod temat jakie żarówki polecacie do świateł postojowych i mijania bo szczerze mówiąc oryginalne żarówki postojowe i mijania raz że nie bardzo ładnie wyglądają a ich efektywność też nie powala
                      Wiec kwestia na jakie by było najlepiej je wymienić??
                      Octavia II Kombi 1.9 TDI BXE Ambiente była teraz Octavia III Liftback 1.4 TSI Ambition

                      Komentarz


                      • #12
                        Montowałem u siebie w Superbie 2FL Dectane H15 kupione w Motohid.pl dokładnie te z linka poniżej i powiem jedno - szmira jakich mało.

                        Raz - świecą znacznie słabiej niż standardowe H15 z fabryki (miałem zamontowane Osramy), długie to był jakiś żart, prawie nie było różnicy między mijania, a długimi.
                        Dwa - są niechlujnie wykonane, spawy metalowych części żarówki miałem na tyle nierówno zrobione że 1 żarówki nie dałem rady zamontować bo za chiny nie szło jej przekręcić po włożeniu do gniazda (jak ktoś montował H15 to wie o co chodzi), przysłali mi zamiennik
                        Trzy - są krótko żywotne, jedna spaliła się po miesiącu
                        Cztery - sami zobaczcie jaka jest ocena tej żarówki na stronie - 7 ocen i 1 gwiazdka (dno i tona mułu)

                        Żarówki X-Xenon Look H15 12 Volt 55/15W MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                        JEST >>> O2FL by Lockin

                        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                        Komentarz


                        • #13
                          Witam.
                          Odgrzewam temat i mam pytanie. Czy ktoś montował h15 w technologii LED?
                          np: Link
                          Czy wywala spalenie żarówki?

                          Komentarz


                          • #14
                            Link
                            A takie koś montował? Co o nich sądzicie.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X