Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dystanse do seryjnej OCIII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez amdp Zobacz wpis

    Lubek24 obniżałeś furę?
    NIe , nie obniżałem. Jest w serii.
    O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

    Komentarz


    • #52
      Minęły już dwa lata, ale odświeżę trochę temat.

      Wszystko fajnie, ale jak to wygląda w przypadku ubezpieczyciela ? Jeśli byłoby jakieś zdarzenie drogowe, czy nie będzie żadnych nieprzyjemności ze strony ubezpieczyciela/policji, że wypadek był spowodowany modyfikacjami samochodu?
      Jak w przypadku gwarancji ? Producent nie będzie robił problemu, że gwarancja nie obowiązuje z powodu montażu nie stockowych części? Ja wiem, że można ściągnąć jadąc do serwisu, ale ślad zawsze po zamontowanych częściach zostaje...

      Miał już ktoś styczność ?

      Komentarz


      • #53
        Hej wszystkim mam dość dziwny problem może się ktoś z tym już spotkał. Po wielu lekturach postanowiłem założyć dystanse do kury w celu estetycznym jak i poprawy prowadzenia. Kiedy już to zrobiłem, samochód na glebie zauważyłem ze z jednej strony a dokładnie strony prawej tył koło wystaje bardziej około 5mm. Dystanse na tył założone 20.




        Samochod mam od nowości nie był bity ni uderzyłem nigdzie w krawężnik etc. Czy jest możliwość ze belka jest krzywa. Co. W tym przypadku zrobić dokupić dystans albo mniejszy na jedno koło lub większy. ??




        p. S zbieżność ustawiam dwa razy do rokui jest ok




        prosze o pomoc

        Komentarz


        • #54
          Umówiłem się jutro na serwis do skody, stwierdzili że czasami taka sytuacja występuje i jest możliwa jakaś mała regulacja na śrubach jeśli chodzi o belkę. Zobaczymy pożyjemy :] napisze co ijak jak wyjdę z serwisu

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Ahiasz
            Hej wszystkim mam dość dziwny problem może się ktoś z tym już spotkał. Po wielu lekturach postanowiłem założyć dystanse do kury w celu estetycznym jak i poprawy prowadzenia. Kiedy już to zrobiłem, samochód na glebie zauważyłem ze z jednej strony a dokładnie strony prawej tył koło wystaje bardziej około 5mm. Dystanse na tył założone 20.




            Samochod mam od nowości nie był bity ni uderzyłem nigdzie w krawężnik etc. Czy jest możliwość ze belka jest krzywa. Co. W tym przypadku zrobić dokupić dystans albo mniejszy na jedno koło lub większy. ??




            p. S zbieżność ustawiam dwa razy do rokui jest ok




            prosze o pomoc
            Nie bardzo rozumiem co ma zbieżność do tego. Na dotyczy kół przednich.
            Niech sprawdzą.

            Komentarz


            • #56
              Wiem jutro będą sprawdzać opisze jak się już czegoś dowiem

              Komentarz


              • #57
                A bez dystansów jest ok?

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez ARTUR N1990 Zobacz wpis
                  adamprz, drugi zestaw odpuść na pewno :x kupiłem u niego wcześniej dystanse i wysłał z rozstawem 5*110 i twierdził że są dobre :shock: odesłałem i nadal czekam na kase .... Aktualnie siedzi Eibach
                  Mam pytanko czy takie felgi wejdą mi do OC III 2.0 tdi do opon 225x45x17 ? z góry dziekuje za odpowiedz

                  Felgi

                  Komentarz


                  • #59
                    dziś zamontowane przód 15, tył 17 + nowe śruby koszt całości 300zł z firmy car stuff - dedykowane do Octavi III

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
                      dziś zamontowane przód 15, tył 17 + nowe śruby koszt całości 300zł z firmy car stuff - dedykowane do Octavi III
                      Przed liftem czy po? i jaka felga? Możesz wrzucić zdjęcie jak to wygląda bo u siebie też chcę założyć.

                      Komentarz


                      • #61
                        Octavia Iii lift., Felga 17

                        Komentarz


                        • #62
                          Planuje zakup alufelg w rozmiarze 17-18 cali.
                          Octavia 3 2013 2.0TDI CKFC.
                          W tej chwili mam fabrycznie 16 cali ale widzę że są mocno schowane
                          Jaki rozmiar felgi 17-18 cali polecacie aby nie było potrzeby dokładania dystansów?

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez Ahiasz Zobacz wpis
                            Wiem jutro będą sprawdzać opisze jak się już czegoś dowiem
                            Odkopię temat - u mnie to samo - prawy tył wystaje bardziej o około 5 mm. Coś się udało na to poradzić?
                            Octavia III FL Style, 1.5 TSI ACT, DSG, rocznik 2019

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X