Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry komputerowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    No to musisz jak najszybciej zdobyć i rozbudować kolonie... a później już jakoś leci...
    Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

    Komentarz


    • #52
      wiem wiem gram dopiero miesiąc a koloni mam 6+planeta jeszcze chwilka i bede top 2000

      Komentarz


      • #53
        widze ze i ja sie chyba zgłosze do gry napisz cie mi coś wiecej o tej OGAME abym skumał czacze szybciej

        Komentarz


        • #54
          W sumie to juz nie ma czasu na granie ... ale w histori to tylko liczyl sie Might&Magic 6 - 9 z najwiekszym naciskiem na 6ke i zamek pelny Floating Eyes

          Komentarz


          • #55
            no coż co tu dużo pisać... budować budować budować i rozwalać innych temat jest szeroki i pisać o nim to jak pisac książke na stronie jest forum z którego wszystkiego sie można dowiedzieć bo tak pisac to troszkę ciążko.
            rozwijasz swoje planety i tak w kółko :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #56
              Pozwolę sobie "odgrzać kotleta" Chciałem założyć nowy temat: "Polecane gry komputerowe", ale myślę, że ten temat nadaje się do tego idealnie.

              Dla fanów gier FPP (czyli m.in. genialnych Call Of Duty, Medal Of Honor, oraz innych tego typu "strzelanek" z widoku "pierwszej osoby"), gorąco polecam grę "Rage". Gra jest świetna pod względem graficznym (choć ma trochę wymagań sprzętowych), grywalność jest super, rozgrywka trwa dosyć długo. :-)
              Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
              MOJA FURKA

              Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

              Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

              Komentarz


              • #57
                o szukalem takiego tematu, gierka zapowiada sie ciekawie musze wyprobowac. na jakim sprzecie Ci to chodzi?

                Komentarz


                • #58
                  Generalnie nie mam mocnego sprzętu: procesor AMD Phenom 9950 Quad-Core 2,6 GHz, 4 GB RAM, grafika Radeon 5770 Gigabyte 1GB, system Win 7 64-bit. Procek i grafika lekko podkręcone. Ogólnie wszystko dawało radę, gierka chodziła płynnie, a wciągnęła jak ... Ocena gry - 8/10.
                  Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                  MOJA FURKA

                  Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                  Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                  Komentarz


                  • #59
                    a mnie po około 8 latach bez gier, wczoraj coś natchnęło na odświeżenie wspomnień - gra Commandos - Behind of Enemy Lines... Może jeszcze skuszę się na MOHAA i Quake 1, 2 i 3

                    P.S. Mało grywałem, ale te gry mi przypadły do gustu :twisted:
                    ...nie ma to jak Octavia :drive:
                    >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                    Komentarz


                    • #60
                      Hunter, klasyka gry. Ja jeszcze na studiach dorwałem UFO2. Jak zacząłem w piątek wieczorem, tak skończyłem w niedzielę popołudniu, z małymi przerwami na siku i koryto. To były czasy.

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • #61
                        UFO Enemy Unknown to było coś, potem Settlers, Warcraft II, a potem to już nie było fajnych gier ekonomiczno strategicznych, może oprócz Age of Empires III, Settlers 7, Anno... Niestety bardzo mało gier wychodzi tego typu.

                        Komentarz


                        • #62
                          natash, nie zliczę, ile czasu spędziłem grając w Warcrafta wszystkie serie i w Heroesów też wszystkie serie. Masz rację. Dzisiejsze gry tego typu to już nie to.

                          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                          Komentarz


                          • #63
                            Ja kiedys duzo gralem na kompie,szczegolnie w gry typu RPG i w noge,ale odkad zakupilem PS3 to nie wypuszczam pada z rak hehe Uwielbiam wszystkie serie Call of Duty,Battlefield,God of War i oczywiscie Fife.
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • #64
                              Eidos71, ja co prawda mam lapka, ale mysle ze powinno smigac bez problemu bo Crysis 2 czy Battlefield 3 chodza na maks ustawieniach.
                              Ja gram sporo, zona juz wytrzymac czasem nie moze, najwiecej w FPS-y wspomniane wyzej + oczywiscie Call Of Duty poczynajac od 2 (ktora uwielbiam w multiplayera), Mafia II, Left 4 Dead 1 i 2, Gta IV, Deadspace 2, F.E.A.R 2 (chyba z 8 razy przechodzilem + multi), Dead Island, ale co mnie najbardziej wciagnelo to chyba Mass Effect pierw 1, teraz dopiero 2 a musze pociagnac i 3.
                              Mase gralem tez na necie w Combat Arms, ale ostatnio juz wogole bo tak wlasciwie to wszystkie wspomniane gry ciagle mam na kompie i nie moge sie zdecydowac na jedna tylko ciupie w kazda po trochu :roll:

                              [ Dodano: Pon 26 Mar, 12 11:08 ]
                              aha no i wyscigowe oczywiscie, ale tu dawno nic mnie nie ruszalo jak kiedys Colin 2, najwiecej moze w Grida ze wzgledu wciagajacej gry sieciowej, ale w to akurat tez juz dawno nie gralem.

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez Golas27
                                ale co mnie najbardziej wciagnelo to chyba Mass Effect pierw 1, teraz dopiero 2 a musze pociagnac i 3.
                                Właśnie skończyłem trójeczkę i muszę powiedzieć że jedynka przełom, dwójka full grafika oraz pewne możliwości lecz trójka to podejrzewam że każdy będzię ją indywidualnie oceniał Mnie się podobała ale za najlepszą część bym jej nie uznał
                                Octavia II Kombi 1.9 TDI BXE Ambiente była teraz Octavia III Liftback 1.4 TSI Ambition

                                Komentarz


                                • #66
                                  A jeszcze Company of Heroes, kupiłem wszystkie 3 części, żeby ciąć po necie, fajnie to było rozwiązane, bo przydzielało Ci przeciwnika o podobnym poziomie do ciebie (stosunek zwycięstw do porażek przy podobnej ilości rozgrywek), jeżeli wybrało się połączenie automatyczne.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Battlefield 3 (obecnie mam pułkownika drugi stopień, i doskonałe statystyki choć nie należę do żadnego plutonu czy drużyny)
                                    Richard Burns Rally w najnowszych modach. Najlepsza symulacja samochodowa jaka powstała... powtarzam najlepsza... pół roku jazdy i ustawiania samochodów, więcej nauczy niż 15 lat normalnej jazdy. Pozwoli też zrozumieć jaki wpływ na prowadzenie samochodu dadzą poszczególne zmiany i że podobne efekty można osiągnąć zmieniając inne ustawienia. Możemy w autach zmieniać praktycznie wszystko.
                                    Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                    "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                    Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Ja teraz pogrywam w Counter Strike Source. Potrafię się przy tym zasiedzieć, zwłaszcza jak atmosfera na serwie jest odpowiednia.
                                      p.s. widzę, że nie tylko moja żona nie lubi gier

                                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez kabanos
                                        Ja teraz pogrywam w Counter Strike Source. Potrafię się przy tym zasiedzieć, zwłaszcza jak atmosfera na serwie jest odpowiednia.
                                        p.s. widzę, że nie tylko moja żona nie lubi gier
                                        Ja cale zycie gralem w counter-strike i jezdzilem a nawet wygrywalem nie ktore turnieje ostatnio tez pykam ale juz rzadziej oczywiscie w 1.6
                                        Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez kabanos
                                          p.s. widzę, że nie tylko moja żona nie lubi gier
                                          Kobiety chyba generalnie nie lubią gier komputerowych, bo nie rozumieją korzyści, jakie takie granie przynosi facetowi... A poza tym - baby są jakieś inne... :diabelski_usmiech
                                          Poza grami FPP, które przytoczyłem wcześniej, uwielbiałem (i nadal lubię sobie czasami przypomnieć) całą serię RTS-ów "Command & Conquer: Red Alert"... Prymitywne, myśleć nie trzeba, a gra się bardzo fajnie
                                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                          MOJA FURKA

                                          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Mnie tam coś naszło na odświeżenie Carmageddona 2 :diabelski_usmiech

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Dla tych, którzy lubią się pościgać polecam moją kierownicę: allegro.pl

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez Eidos71
                                                Kobiety chyba generalnie nie lubią gier komputerowych, bo nie rozumieją korzyści, jakie takie granie przynosi facetowi...
                                                Pozwole sobie niezgodzic. Abstrahując od pełnowymiarowych gier komputerowych, wiecie kto najczęściej gra w gry społecznościowe (np. farmville, cityville itp)? No własnie - kobiety!

                                                A co do mnie to standardzik - Call of Duty, Medal of Honor, Half-Life 2 no i oczywiście wszystkie wersje S.T.A.L.K.E.R.a :twisted:
                                                Mój "Batmobil"

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Eidos71 nie każda tak ma. Ja z moją często gram na xboxie360 w gry w których da się grać na 2 pady, ostatnio super gre razem przechodzimy rayman orgin, świetna gierka mimo iż wolę coś w rodzaju crysis, fear...
                                                  Moja skodzinka o2
                                                  Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    No to i ja sie pochwalę. jak dla mnie to Medal of honor i Call of duty, Gorky, Soldier of fortune, Return of castle - klasyka. Zawsze lubię sobie wrócić i postrzelać :szeroki_usmiech

                                                    Jeszcze Max payne - też fajna strzelanka.

                                                    Lubie też pościgać się: Colin, Overspeed.

                                                    Przegrałem też z przyjemnością (dużo wieczorów i nocek) Settlers V, VI i VII - tej ostatniej jeszcze nie skończyłem.

                                                    Ale ostatnio naszło mnie na jazdę ciężarówkami. Po Haulinie (wgrywaniu modów map Polski i ciężarówek) - po prostu wsiąkłem w Scania Driving Symulator i ostatni nabytek !!! Euro truck Symulator 2!!!!!!!. To jest poezja. Śmigac po EU (łacznie z GB) TIR - ami. Nawet mój 8 - letni synek jeździ nałogowo. Konkurujemy ze soba - kto bardziej rozwinie firmę. :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

                                                    [ Dodano: Sob 08 Gru, 12 23:31 ]
                                                    Zamieszczone przez bobasek
                                                    COMMANDOS
                                                    no mi przypomniałeś - też grałem w Commandosa II i III

                                                    [ Dodano: Sob 08 Gru, 12 23:35 ]
                                                    Zamieszczone przez Eidos71
                                                    Kobiety chyba generalnie nie lubią gier komputerowych, bo nie rozumieją korzyści, jakie takie granie przynosi facetowi... A poza tym - baby są jakieś inne... :diabelski_usmiech
                                                    coś w tym jest. Moja zawsze mnie op....la jak siadam i gram. Ale sama - to w Commandosa rżnęła nałogowo :roll:
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X