Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry komputerowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez -=Quattro=-
    Ja z kolei nałogowo tłukę w World Of Tanks
    W WoTa to i ja gram ostatnio nałogowo
    Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

    Komentarz


    • A ja gram w NFS, CS, The Sims 3, Dead Island ojj trochę tego by się jeszcze znalazło :P

      Komentarz


      • a ja gram w diablo III oraz don't starve

        Komentarz


        • ruwado, spróbuj tego ls2013 ja mam to od wczoraj, czuć polski klimat zwłaszcza z takimi maszynami c-330 i Z056 to podstawa :diabelski_usmiech i odpowiednią mapką pl

          Komentarz


          • lukas25w, to może być fajne
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • ruwado, poszło pw jak będziesz miał jakiekolwiek pytania piszz

              Komentarz


              • Najlepsze gry ostatnich miesiecy dla mnie to Dishonored i Bioshock Infinite, swietna fabula, dobre wstawki, niezle akcja polaczona z ciekawa rozgrywka, zreszta Dishonored chyba dostala tytul gry 2013 roku.

                Komentarz


                • Napiszę coś od siebie. Kiedyś namiętnie grałem we wszelkie GTA: 2, 3, Vice City, San Andreas, IV z takim rezultatem, że SA skończyłem (główną fabułę) chyba z 4 razy a np. 3 czy Vice City nigdy. IV niestety pozbyłem się, bo mój komp sobie z nią nie radził nawet na średnich detalach (AMD Phenom II X2 3,3 GHz, RAM 3 GB DDR3, grafika Radeon 5670HD 1 GB) :| Obecnie to najczęściej World Snooker Championship 09 i jak potrzebuję się wyżyć to CoD: MW :twisted: Jeśli chodzi o Modern Warfare - grałem we wszystkie jednak jakoś 2 i 3 mnie nie porwały, więc na kompie króluje 1
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • Golas27, potwierdzam, Dishonored bardzo fajny był, przeszedłem, jeśli lubisz takie klimaty to teraz aktualnie przechodzę Thief 4 , sceneria podobna, i powiem ci, że dla mnie ta gra jest świetna, klimat normalnie niemożliwy, dawno, albo jeszcze nigdy nie grałem w grę, która wymagałaby takiego myślenia jak Thief.... po prostu zajebista... a z innych, to od prawie dwóch i pół roku gram namiętnie w TES Skyrima... nie mogę się odzwyczaić od tej gry, teraz na chwilkę poszła w odstawkę, bo od tygodnia jest Thief, ale jak przejde , to znowu pewnie do Skyrima wróce...
                    Skyrim to osobna bajka, tej gry nie da się przejść w całości do końca, można sobie postawić jakiś cel i wtedy zakończyć i grać ew. od nowa... ja gram już chyba 7 raz, za każdym razem inną postacią, i na inny sposób przechodzę questy, inną szkołę wybieram i w ogóle... zresztą wśród znajomych mówią, że uzależniony jestem od tej gry...

                    Komentarz


                    • A ja gram w darmowe Path of Exile i polecam każdemu fanowi Diablo Są lokacje w tej grze które budzą u mnie wspomnienia z czasów Diablo I i Hellfire'a :diabelski_usmiech
                      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                      Smarowanie zapewnia

                      Komentarz


                      • dylan80, wlasnie mialem sie brac za Thief bo wyglada naprawde obiecujaco, tylko narazie jak wolna chwila to grzebie przy audio w megance

                        Komentarz


                        • Call of Duty Modern Warfare część 1 na Multi S&D w wolnych chwilach, choć ich mało jest

                          Komentarz


                          • Czy ktoś gra może w "WARGAME" (rts w klimacie zimnej wojny) ? Szukam chętnego do partyjki w multi.

                            Komentarz


                            • Odgrzeję temat.

                              Tak jak kiedyś pisałem.

                              Grałem dawno w strzelanki: CoD, MoH, Max Payne itp.

                              Rajdówki: Collin, Forza, itp

                              Settlers cała seria - miodzio, tak jak Commandos.

                              Od dłuższego czasu tak jak już wklejałem screeny - na topie jest Euro Truck Simulator i American Truck Simulator!!! I ja i mój młody jesteśmy fanami tych gier. Ostatnio oprócz różnych DLC i uaktualnień szalejemy z modami. Właśnie oprócz wszystkich map do ATS i ETS 2 teraz testujemy rozbudowane mapy - Promodsa do ETS 2.

                              Jeżdżę właśnie po Bałkanach












                              [img]Link[/[mg]












                              Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Ruwado, a grasz na kierownicy czy klawiatura?
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • Też jestem ciekaw jak na kierownicy się gra w nową wersje. Grałem w poprzednią na kierze i było słabo, bardzo nie realistycznie w porównaniu do innych samochodówek.

                                  Komentarz


                                  • Ja gram na klawiaturze - jakoś tak sie przyzwyczaiłem.

                                    Ale on gra na kierownicy Logitech G 920. Ma do tego Logitech Driving Force Shifter Logitecha (dedykowany do G 920) - 6 biegów plus wsteczny.

                                    W kierownicy ma Force feedback, więc bardzo fajnie na kierownicy czuć drgania i wyboje.

                                    U niego (ma konkretnego kompa, monitor) to po prostu bajka. Ja mam trochę gorszy sprzęt - lapka takiego ze średniej półki.

                                    Ja mam wszystkie dodatki i podstawkę, jakie do tej pory wyszły plus mapy Pro Modsa. Islandia!!!!!! bajeczna jazda.

                                    Młody jeszcze dograł sobie do tego Rusmapa. Tak, że śmiga po wschodzie też.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • dzieki Ruwado za info.

                                      Mnie kusi ta kierownica, ale boje sie, ze nie bedzie dzialac albo cos w tym guscie...

                                      na razie z synkiem to gram w Test Drive Unlimited i gre darmowa z sieci (bardzo fajna) Asphalt 8.
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                      Spalanie - Motostat.pl

                                      Komentarz


                                      • Kierownica ta, o której piszę jest naprawde niezła. Bardzo dobrze wykonana. Razem z shifterem naprawdę fajne wrażenia. Trzeba tylko dobrze skonfigurować. Młody ma do tego głowę: przy pracującym silniku kręci się lekko, po zgaszeniu ciężej bez wspomagania no i drgania z jezdni fajnie przenosi.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Znalazłem na dysku jeszcze dwa stare zrzuty z ETS 2 - poprzednia wersja mojej maszyny na Islandii - Mapa ProMods 2,26





                                          A tak wygląda teraz moja Scania po retroficie





                                          Teraz jest nowa mapa ProMods 2.27.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Dla jeżdżących w ETS 2.

                                            Dzisiaj dostałem maila o nowym ProMods 2.30.

                                            Doszło trochę CRO, Grecja, Macedonia.

                                            Młody już testował wjazd z Senj na górę! Fajnie to wygląda.
                                            Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • a na Playce z VR ta gierka idzie?
                                              bo grałem w GranTurismo (któreś tam) na VR u kumpla z kierą jeszcze i jest kozak pełen

                                              Komentarz


                                              • Tego nie wiem
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Trochę odsmażę kotleta....

                                                  Jest dodatek do ETS 2 - "Morze Czarne". Tylko nie instaluję - czekam na nowego ProModsa do tej mapy.

                                                  Do ATS jest już któryś nowy stan - aktualnie Utah. Też trochę jeżdżę słuchając hamerykańskich stacji radiowych

                                                  W ETS 2 moja skakanka już 160.000 km przerobiła. Od długiego czasu gram bardzo rzadko - ale praktycznie tylko w ETS 2!

                                                  A na początku napisano:

                                                  Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                                  Pozwolilem sobie zalozyc taki topic, bo przeciez nie samym samochodem czlowiek zyje.
                                                  Jednak, nie prawda Uwielbiam te nocne jazdy dużymi samochodami.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Tak teraz jeżdżę




                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X