Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry komputerowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja grałem w Batelfielda 1 na xboxie oczywiście online, byłem na L4 zarywalem nocki. Teraz nie mam jakoś mało czasu...

    Komentarz


    • Korzystając z kilku wolnych dni, odpaliłem American Truck Simulator, zainspirował mnie znowu Dawid Andres z "Ciężarówką przez Stany"obejrzany w TV - doszedł nowy stan - Utah. Jeździłem nowym Volviakiem, ale coś z modami się pokręciło i nie mogłem nic naprawić w serwisie. Wywalało mnie z gry. Ledwo dojechałem z SF do Colville i z powrotem, a Volvo charczało przy zmianie biegów.

      To był mój truck






      No i młody zainstalował nowy stan Utah - problemy z modem na Volvo nic nie dały. Wróciłem do Volvo starszey model, zrobiony przez SCS - ale nie tak fajny jak ten modowany.

      Jadę o Utah.





      To moja salonka



      Dolina śmierci



      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Słuchając typowego radia country z ATS - jestem mega zainspirowany. Muzyka uspokaja i daje luz. To jest zupełnie coś innego niż nasze młockarnie. Można słuchać bez końca. Nie można przestać.

        radio - 181 fm 90 s country - polecam!


        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Może ktoś odpowie, bo ostatnio forum umiera.......

          Gram w dwie gry na Steam:
          - ETS 2
          - ATS.

          Gram na jednym koncie z synem. On ma swoje zapisy na swoim komputerze, ja mam swoje zapisy na swoim laptopie. On gra online, ja gram offline.

          Czy jak założę swoje nowe konto na Steam - kupię swoje gry ETS 2 i ATS i w moim laptopie wgram moje zapisy z tego wspólnego konta, to będę miał swoje zapisy, czy muszę zaczynać od początku?
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X