Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o konstruktywne uwagi sugestie nt nowej www mojego firmy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proszę o konstruktywne uwagi sugestie nt nowej www mojego firmy

    Hej!
    Jestem na etapie finalizowania całkiem nowej strony mojej firemki..
    Proszę o polookanie i spojrzenie ze strony pot Klienta/ odbiorcy (nawet nie w tematyce) - czy coś jest brzydkie niejasne może coś pomożecie? Potrzebuję Waszego świeżego spojrzenia... bo to nie mnie musi się podobać a odbiorcom czyli osobom częściowo spoza branży...
    File Not Found

    Dziękuję bardzo za wszelką pomoc! dzięki!
    Jurek
    Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

  • #2
    Pod firefoxem nie działają mi żadne przyciski. trzeba przewijac stronę scrollem.
    Proponuję żebys dla laików dał kilka słów wyjaśnienia przy każdej z usług, typu co to jest, np. budownictwo: wykonujemy badania geotechniczne do okreslenia warunków itp. itd

    Komentarz


    • #3
      A to w PL nie ma fajnych mostów, że musisz zamieszczać te z Chorwacji



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • #4
        Spokojnie to tylko projekt chodzi mi o layout - nic nie ma teraz działać - żadne klikania itp. - ta strona jest nieaktywna

        docelowo będzie kilkadziesiąt podstron - ale żeby je stworzyć to chcę mieć główną skończoną bo to będzie rzutować na całą resztę...
        eaglemirek - to tylko propozycja - jakieś się wybierze z własnych fotek albo z banku fotek
        Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

        Komentarz


        • #5
          Zakładkę o firmie przesunąłbym na miejsce drugie, przed ofertą. Jakoś tak chronologicznie mi bardziej pasuje, najpierw o firmie a później oferta

          Komentarz


          • #6
            Jak dla mnie czytelna i przejrzysta (nie mam związków z prezentowaną branżą) - układ znany z innych stron ale to plus, bo wiem gdzie czego mogę się spodziewać i są podstawowe informacje których bym poszukiwał. Zupełnie na marginesie, jeśli zwykle na stronach usługodawców czegoś mi brakuje, to godzin otwarcia.
            pozdrawiam
            sotdi

            Komentarz


            • #7
              sotdi moim zdaniem godzina otwarcia nie w tej branży. Lepiej nawet jak jej nie ma. W branzy której działa orzel720 klient ma wiedzieć że jest dostępny 24h na dobę. To nie urząd lub budka z piwem. Sam jestem z branzy pokrewnej i wiem jak to jest.
              Tzn. oczywiscie orzel720 pewno pracuje w jakis założonych godzinach, ale potencjalny klient musi podświadomie już wiedzieć że jest dyspozycyjny.

              Komentarz


              • #8
                Zgadza się godziny nawet oficjalne nijak sie mają do realnego zakresu który z dnia na dzień się zmienia często jest to nagle usługa tylko w niedzielę i to w nocy ( bo w innej porze Klient nie udostępni terenu do nadań np. hali produkcyjnej szkła) raz miałem temat w SAINT GOBAIN SEKURIT HanGlas Polska Sp. z o.o.. Strzemieszyce - jedyny termin to był Wigilia lub Sylwek - od 20:00 do 6:00 cóż Klient nasz Pan ale na Sylwka zdążyłem
                Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                Komentarz


                • #9
                  tomaszwrc dzięki za cenną uwagę sotdi - owszem układ zbliżony do innych ale nie chcemy robić wodotrysków bo to nie branża np. gadżetowa tylko inżynierska i uwagę Klienta chcemy skupić na najważniejszych rzeczach - krótko i konkretnie , nt godzin napisałem wyżej...
                  Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                  Komentarz


                  • #10
                    Wg mnie brzydko wygląda (mnie osobiście kłuje to w oczy) pionowy pasek jakby z innej grafiki na lewo od tego zagranicznego mostu, przy samej krawędzie ekranu.
                    Dodatkowo zamiast białego koloru w tle użyłbym jakiejś jasnej mozaiki. Ta biel bardzo kontrastuje z ciemnymi elementami graficznymi.
                    Pozdrawiam,


                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                    Komentarz


                    • #11
                      Spj dzięki za uwagę - zdjęcie mostu nie jest docelowe projektant wrzucił przykladowe foto - będą inne i lepszej jakosci...
                      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X