Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja nc+

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Telewizja nc+

    Próbowałem odnaleźć temat założony jeszcze na "starym" forum, ale wyszukiwarka za cholerę nie chce go znaleźć, więc odważam się założyć nowy temat.
    Otóż chcę wypowiedzieć umowę z nc+ - czy wzór spod poniższego linka jest wystarczający i akceptowany przez nc+?
    404 Not Found
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    Jak dla mnie brakuje nr umowy.

    Tu masz przykład
    Techniczny Blog
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • #3
      jeśli masz możliwość odwiedzić jakiś punkt to najlepiej wypowiedzenie złożyć w punkcie a nei wysyłac pocztą. A w punkcie mają gotowe druki. I od razu możesz do ręki dostać kopię wypowiedzenia z potwierdzeniem że przyjęto. JAk wyślesz pocztą to w sumie nawt jak masz blankiet poleconego to nie wiaodmo co do nich wysłałeś.

      Pytanie też czy dajesz wypowiedzenei bo rzeczywiście masz ich dość czy żeby uzyskac lepszą ofertę. Jesli chodzi o lepsza ofertę to napewno zadziała, ja tak robie chyba od 10 lat już.
      Jesli chodzi ci definitywne zerwanie umowy to proponuję żebyś dopisał do wypowiedzenia prośbę o całkowite suunięcie twoich danych i wycofanie zgody marketingowej. Po to żeby juz cię nienagabywali telefonami

      Komentarz


      • #4
        Chcę definitywnie zakończyć z nimi współpracę. Kupuję TV z netem, gdzie TV ma kanały porównywalne z obecnym pakietem w nc+ i net 100Mb/s za 75zł/m-c. A w nc+ za samą TV płacę teraz 50zł. Jedyne co nc+ jest w stanie mi zaoferować to ten sam pakiet TV + net 35GB za chyba 85zł.
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #5
          Daj to wypowiedzenie to moze zejda ci do tych 75pln.

          Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


          • #6
            gdzies był kiedys temat o warunkach jakie dają w nc+ ale nie moge znleźć wiec pisze tu.
            Ktos ostatnio przedłużał umowę? na co można teraz liczyć. Teram mam extra+ z cala+ za 75 zł. obecnie to kosztuje 99 zł.....
            coś się zmieniło w ich polityce negocjacyjnej ? ktoś testował ich ostatnio?
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez blackrs Zobacz wpis
              gdzies był kiedys temat o warunkach jakie dają w nc+ ale nie moge znleźć wiec pisze tu.
              Ktos ostatnio przedłużał umowę? na co można teraz liczyć. Teram mam extra+ z cala+ za 75 zł. obecnie to kosztuje 99 zł.....
              coś się zmieniło w ich polityce negocjacyjnej ? ktoś testował ich ostatnio?
              Ze mną na wiosnę wcale nie chcieli negocjować - więc zmieniłem dostawcę TV.
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                Ja wypowiadalem "ustnie" na wyspie w supermarkecie. Dostalem wydrukowane potwierdzenie. Dzwonili do mnie chyba ze 20 razy z winbackiem to dobry pomysl z wycofaniem zgod.
                Powered by R-Performance

                Komentarz


                • #9
                  no ok. ja tez wycofuję. tylko czy po wycofaniu dają dużo lepsze propozycje. 2 lata temu była tragedia w negocjacjach... za to 3 lata temu było spoko.
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja zmieniłem operatora w tym roku. Byłem w nc parę dobrych lat a ofertę dostałem gorszą niż nowy klient. Nawet po rezygnacji propozycje były koszmarnie słabe. No i jestem w Polsacie. Cenowo do przodu mocno i pakiet bogatszy.


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja wypowiedziałem polszmat. Najpierw kilka telefonów czemu , co się stało. Później cisza. Pozniej promocja przedłuż Pan a damy 3 miesiące za free, teraz mam 3 tygodnie do końca umowy a oni już mi dają przy umowie na 24 miesiące 6 miesięcy gratis , hbo gratis. Ciekawe co dadzą za dwa tygodnie.
                      wypowiedzenie napisałem bez wzoru, numer umowy, kiedy zawarta, do kiedy i pocztą za potwierdzeniem odbioru a do tego skan na ich email.
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez yorki_man Zobacz wpis
                        Ja zmieniłem operatora w tym roku. Byłem w nc parę dobrych lat a ofertę dostałem gorszą niż nowy klient. Nawet po rezygnacji propozycje były koszmarnie słabe. No i jestem w Polsacie. Cenowo do przodu mocno i pakiet bogatszy.


                        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                        Odkad Polsat ma dekoder Evobox to mozna to jakos porownac z NC+. Te ich stare dekodery to byl dramat cofniety w czasie o 10-12lat.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          Prawda to, potrafią się zwieszać chociażby przy przełączeniu kanałów.
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Dopóki działa mi karta cameleon na enigmie to będę ciągnął nc+.

                            Komentarz


                            • #15
                              a jak u was polsat odbiera? kolezanka mówiła że wystarczy lekki deszcz i nie ma sygnału. fakt że mieszka na obrzeżach miasta...
                              BYŁA o1 rs
                              BYŁA o2 1.6
                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                              Komentarz


                              • #16
                                Mam Polsat w Katowicach (ale to właściwie centrum miasta) - żadnych problemów z odbiorem.
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jesli ma problemy z odbiorem w deszczowe dni to pewnie antena nie jest idealnie ustawion.
                                  Kondziu

                                  OCP

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    U mnie w Danii dobrze odbiera
                                    Tylko wymieniłem talerz na większy i teraz nawet w ulewy nie ma problemu. Te małe talerze się nie nadają, one są na idealne warunki, zmień talerz na 90 lub większy.
                                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                                      Jesli ma problemy z odbiorem w deszczowe dni to pewnie antena nie jest idealnie ustawion.
                                      Może być idealnie ustawiona ale talerz 50 cm jest zdecydowanie za mały do odbioru głównie hd.
                                      również mieszkam na obrzeżach i kilkukrotnie miałem chęć wywalić talerz i dekoder do śmieci.
                                      nawet nie tyle co deszcz ale wystarczył mocno pochmurny dzień i problem z odbiorem sygnału.
                                      kupiłem antenę 90 cm i od tego czasu ulewy burze i wichury nie zakłócają sygnału.
                                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez yorki_man Zobacz wpis
                                        Ja zmieniłem operatora w tym roku. Byłem w nc parę dobrych lat a ofertę dostałem gorszą niż nowy klient. Nawet po rezygnacji propozycje były koszmarnie słabe. No i jestem w Polsacie. Cenowo do przodu mocno i pakiet bogatszy.

                                        A ja teraz porównywałem i najtańszy pakiet wychodził prawie 60 PLN/m-c zostałem przy nc+

                                        A co do szumów... Zaczęło mi śnieżyć na kanałach TVN-u. Bywało tak, że nie dało się obejrzeć niczego. Wymieniłem na antenę 80 cm i niby trochę się poprawiło... największa poprawa była po wymianie kabla HDMI łączącego dekoder z telewizorem. Śnieżenie ustąpiło zupełnie

                                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                        _______________________________________
                                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zawsze byłem w Polsacie.Telewizję akurat dobieram pod względem programów sportowych i tego co będą pokazywali w danym roku.W Polsacie płaciłem 40zł Family HD,teraz wziąłem NC+ z Canal + za 70zł i jestem mega zadowolony.Tylko że Polsat wykupił prawa do pokazywania meczy Ligi Mistrzów ehhhh
                                          Kondziu

                                          OCP

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Hmmm mieszkam na zadupiu i śmiga mi wszystko ok niezależnie od warunków pogodowych - oczywiście jak mocno piź... znaczy wieje to mogą być problemy natomiast nie narzekam, menu gorsze niż w NC ale idzie sie przyzwyczaić no i mogę 3 programy nagrywać w tym samym czasie. W NC tak nie miałem, może się teraz zmieniło. Płacę 49,90 w tym sporty, hbo i cinemax. Faktem jest że zona ma telefon w Plusie wiec mamy ten pakiet smart dom czy jakoś tak. Nie widzę po roku żadnych minusów.

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X