Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Którą drogę wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Którą drogę wybrać?

    Witam proponuję założyć watek odnośnie drogi jaką proponujecie jechać Będą w nim cenne uwagi dot. korków, remontów, objazdów, ruchu itp.

    Ja się na początku zwracam do was z pytaniem ponieważ ruszam z Białegostoku w sobotę ok 1 rano do Krynicy Zdrój. Będę jechał przez Warszawę na Kielce. I do tego momentu wszystko jase. Jednak dalej mam zagwozdkę którą drogę wybrać:
    a) Kielce - Kraków - Brzesko -Krynica
    b) Kielce - Tarnów- Brzesko - Krynica
    Chodzi mi o drogę, która będzie najlepiej przejezdna z dobrymi warunkami, bez korków. Jadę z niespełna 2 letnim dzieckiem i to będzie już jakaś 5-7 godzina jazdy więc chcę zaoszczędzić sobie trochę czasu zamiast stać w korkach itp.
    ktoś jeździł nimi ostatnio i się wypowie w temacie?
    Z góry dziękuję
    Ostatnio edytowany przez blackrs; 4315.
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

  • #2
    Nie jedź przez Kielce - Kraków bo utkniesz na wlocie do Krakowa ( zwłaszcza w piątek ).

    Przez Tarnów to nadłożysz dużo drogi.

    Zrób tak. Jedź od Kielc w stronę Krakowa i w Słomnikach skręć na droge 775, za Nowym Brzeskiem wchodzisz na 964 a potem przed Szczurową skręcasz na rondzie w 768 i tą drogą dojedziesz do Brzeska. Tak wiem że troche rzeźby ale nie będziesz stał
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

    Komentarz


    • #3
      Aha, nie przejedziesz tej trasy szybciej niż 7-8h. Od Warszawy w stronę Kielc na krajowej 7 nie naszalejesz. Dużo remontów, zwężek, ograniczen i duży ruch
      Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
      Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

      Komentarz


      • #4
        ale przez tarnów google pokazuje 20 km mniej niż przez kraków. ja w okolicach krakowa będę ok 7-8 rano w sobotę
        BYŁA o1 rs
        BYŁA o2 1.6
        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
          Aha, nie przejedziesz tej trasy szybciej niż 7-8h. Od Warszawy w stronę Kielc na krajowej 7 nie naszalejesz. Dużo remontów, zwężek, ograniczen i duży ruch
          no i dla tego sie zastanawiam cyz ta droga na Tarnów z kielc nie bedzie lepsza. lepiej wolniej ale bez tych remontów ito.....
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • #6
            Hm.. Kielce - Tarnów- Brzesko - Krynica..

            Tylko.. po cholerę to Brzesko..Jak już w Tarnowie jesteś to ja bym nie leciał tam..

            Sprawdź sobie takie coś: Kielce - Tarnów - Jurków (tu będziesz miał rondo NSącz/Krk/Tarnów) - Nowy Sącz - Krynica..

            Komentarz


            • #7
              Ooo i to już jest wgl najlepsza opcja
              Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
              Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

              Komentarz


              • #8
                moi rodzice rok temu trasę Łomża - Krynica robili w obie strony po DK8/S8 na Piotrków, DK1 do Dąbrowy G ->94 przez Olkusz do Krakowa ->A4 -> 75 na Brzesko - zadowoleni z bezkolizyjności trasy;
                obecnie można ją zmodyfikować tak jak jeździ większość, czyli z Warszawy lecisz po A2 na Łódź; potem A1/DK1 do DG/DK94 albo jeśli nie szkoda Ci 20PLN - do A4 i dalej bez zmian; jeśli chodzi o remont i budowę obwodnicy na pólnoc od Częstochowy, to ostatnio jadąc w niedzielę od Piotrkowa na Śląsk, w ogóle tam nie stałem, jedynie trzeba było zwolnić przy zwężeniu do 1 pasa ruchu- a jeśli masz lecieć w nocy, to na 99% nie będzie nawet zatwardzenia

                MZ przy obecnych niespodziankach pogodowych im więcej na dwupasmowych drogach, tym lepiej; wg wujka Gógla wszystkie trasy, niezależnie od ich przebiegu i ilości km zajmują ok. 8h15min

                Komentarz


                • #9
                  ok dzięki panowie myslałem o brzesku bo kawałek austostrady z tarnowa i myślałem że przyśpieszy drogę
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X