Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kawalerskie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kawalerskie

    szybkie pytanie był ktoś w Amsterdamie i może polecić fajny klub z różnymi rozrywkami

    lecimy na kawalerskie w ten piątek - wiem że tego tam jest pełno dlatego chce mieć kilka miejsc sprawdzonych......

  • #2
    Byłem 4 lata temu jest taka pewna ulica jakby koledzy pytali
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

    Komentarz


    • #3
      Co prawda w Amsterdamie byłem kilka razy i to nie dla mnie miasto. Dla kawalerów owszem. Zalezy czego szukacie jak wrażeń to napewno znajdziecie bez wcześniejszego planowania. Jak znacie angielski to tak jakbyś był u siebie na osiedlu. W niektórych knajpach obsługa zna jedynie angielski zamiast holenderskiego. Bardzo dużo Polakow tam bywa zwiedzać i zaspokoić potrzeby będąc na dorobku. Podchodzisz pytasz sie kogokolwiek czego szukasz a miejscowi bywalcy cos wam zaproponują. Tak wiec zero paniki.
      Jakbyscie jechali autem to parking drogi cos ok 5euro godzina w razie braku opłaty auta na zagranicznych numerach sa odholowywane na parking. Komunikacja kolejowa bardzo dobra pomimo tego nigdy pociągiem w Amsterdamie nie byłem. Automaty do kupowania biletów tez sa po angielsku.

      Komentarz


      • #4
        to że jest tam ulica/dzielnica czerwonych latarni to wiemy tylko myślałem że może ktoś był i może polecić dany pub/club

        na autokar nie ma czasu a i samolot nie jest tak drogi 600 w dwie strony

        no nic jedziemy na żywioł zobaczymy co z tego wyjdzie....

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X