Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zatrzymany dowód rejestracyjny.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zatrzymany dowód rejestracyjny.

    Witam,mam takie pytanie.
    Staruszkowi zabrano dowód rejestracyjny(zbite lusterko,przepalona źarówka)w drugim aucie którym rzadko jeździ,zrobił przegląd wszystko jest ok,tylko źe po tym musiał wyjechać potem wrócił i w nawale obowiązków jako ze auta prawie nie uźywa zapomniał odebrać ten dowòd.
    I teraz co?,wydadzą mu bez problemu czy bedą jakieś problemy?
    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

  • #2
    Zamieszczone przez paweł2 Zobacz wpis
    Witam,mam takie pytanie.
    Staruszkowi zabrano dowód rejestracyjny(zbite lusterko,przepalona źarówka)w drugim aucie którym rzadko jeździ,zrobił przegląd wszystko jest ok,tylko źe po tym musiał wyjechać potem wrócił i w nawale obowiązków jako ze auta prawie nie uźywa zapomniał odebrać ten dowòd.
    I teraz co?,wydadzą mu bez problemu czy bedą jakieś problemy?
    Kurdę, nic nie zrozumiałem z tej wypowiedzi...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Dowód rejestracyjny został zabrany.
      Ojciec usunął usterki,pojechał na stację diagnostyczną dostał zaświadczenie źe auto jest juź sprawne.
      A potem wyjazd,praca itd.I teraz chciałby odebrać ten dowód,tylko źe minęlo juź sporo czasu od tej historii,i stąd moje pytanie wydadzą mu go bez problemu czy bedą jakieś schody?
      Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

      Komentarz


      • #4
        Oczywiście że oddadzą zatrzymany dowód. Tyle że teraz to on jest w urzędzie , przez który został wydany...Zapewne leży sobie tam i czeka na twego ojca...

        Komentarz


        • #5
          Oddadzą jeżeli przejdziesz pozytywny przegląd - musisz się wybrać do stacji kontroli pojazdów.

          Komentarz


          • #6
            Jak ma przeglad, a dokladnie zaswiadczenie o pozytywnym winiku przegladu stwierdzonych usterek to do trzeba isc do WK i odebrac.

            Chyba ze w miedzyczasie skonczyl sie przeglad normalny coroczny do DR.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Przegląd coroczny ma do listopada.Dowód zatrzymany 20.04
              Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

              Komentarz


              • #8
                Dowód na bank już został "skasowany" i auto do złomowania, chyba że to jakiś zabytek to ponowna rejestracja po opinii rzeczoznawcy, na żółte tablice.

                Komentarz


                • #9
                  Dowod bedzie czekal, tak samo czeka w autach po dzwonach. On tam musi lezec do czasu az ktos sie po niego zglosi, chocby po jego xero, aby zezlomowac samochod. A bez tego xera nie zezlomujesz. A czemu musi czekac dlugo, bywa ze auto jest zabezpieczone przez prokurature na kilka miesiecy.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X