Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kubica back on the track :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
    A mnie najbardziej ciekawi po co, na co i dlaczego Orlen wpompował w niego przez ten sezon 50 milionów PLN...
    Myślę że odpowiedź na to pytanie można znaleźć na przykład w poniższych artykułach...
    Orlen sponsorem Kubicy. Zyskali już 17,8 mln zł dzięki rozgłosowi w mediach | INNPoland.pl
    Orlen zrobił świetny interes na sponsorowaniu Roberta Kubicy. Promocyjna cena

    Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
    Latifi jak przyjdzie to zapłaci pewnie z 1/10 tego co by chcieli.
    Zgadza się...tym bardziej że chętnych do jazdy w Wiliamsie na horyzoncie raczej nie widać...

    Komentarz


    • #52
      Kubica Oficjalnie w teamie Alfa Romeo czyli wrócił do korzeni z tego co pisali bo kiedyś było to BMW Sauber. Oczywiście Kubica wraz z Orlenem

      Komentarz


      • #53
        Też dzisiaj o tym czytałem. Dobra robota jednym słowem.

        Komentarz


        • #54
          Dzisiaj oficjalna prezentacja i seria testowa, kubica z 8 wynikiem. Jest duża część ludzi, którzy są przeciwni że Orlen wkroczył do F1 jako tytularny a ja osobiście się cieszę że Polska firma zdobyła się na taki krok po to że budować swoją markę za granicą, jakby nie patrzeć Orlen za naszymi granicami ma 1000 stacji
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #55
            Z tego co piszą to obecnie bardziej Orlen potrzebował Kubicy niż Kubica Orlenu. Jak się popatrzy na jego karierę to widać, że był bardzo ale to bardzo uczciwym i dotrzymującym słowa kierowcą. Począwszy od nie przejscia do Ferrari pod koniec sezonu( przed wypadkiem), aż po pozostaniu przy swoim sponsorze pomimo otrzymania lepszych warunków. No ale to już historia. Fajnie zobaczyć jedynego w historii tego sportu -Polaka.

            Komentarz


            • #56
              Teraz to i kolorystycznie barwy bolidu Alfa Romeo współgrają z barwami logo Orlenu
              Sławek

              Komentarz


              • #57
                Świetnie że wrócił do jazdy. Ciekawe kiedy wróci do F1
                image_50810.jpg
                Ostatnio edytowany przez Puchacz; 18.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X