Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki bank dla młodych ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaki bank dla młodych ?

Dla młodej osoby(czyli studiującej) jakie najlepiej założyć konto waszym zdaniem? Mam znajomego, który studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami. Na pewno jakieś z mobilnym dostępem, prawda? Czytałem o nich tutaj jest ranking kont bankowych
    i wydaje mi się bardzo sensowna oferta PKO banku , jaki jeszcze bank polecacie ?

NIE PŁAĆ Bankom, niech banki płacą Tobie za konto! Ranking Kont Studenckich - edycja Sierpień 2017 r. Najlepsze konto dla studenta (ZERO opłat) mają..

Jak korzystam z mBanku od pół roku, zadowolony jestem. Wcześniej miałem T-mobile usługi bankowe ale z prowizjami zaczęli szaleć.
    Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

_______
    Piotr

Komentarz

Też mam konto w mBanku. Trzeba zrobić obrót na koncie na kwotę minimum 300 zł miesięcznie, bo w przeciwnym razie pobierają 4zł za kartę płatniczą. Ostatnio wprowadzili opłaty za wypłaty z bankomatów kwot poniżej 100 zł. Wypłacając 50 zł, zapłacimy 1 zł za taką usługę, podczas gdy przy wypłatach powyżej 100 zł usługa ta jest darmowa. Fakt jest jednak taki, że mBank jest bardzo wygodny. Proponuję jeszcze dopytać na jakimś forum finansowym, tam mogą wiecej wiedzieć. Np tutaj Forum | MoneyStore.pl bo tutaj to chyba sami mBankowicze

Komentarz

Mam konto w GetinBanku od roku polecam Darmowe do 26 roku życia, sporo zniżek przy płatności kartą m.in. CinemaCity , możliwy wybór wzoru karty. Apka mobilna szybko się rozwijająca Jest jeden minus- zrezygnowali z opcji karty w legitymacji studenckiej :/

Komentarz

ja mam Mbank założony 2 lata temu, a ok 15 lat mam bzwbk, jak zakładałam to było wszystko za 0 zł, teraz niestety są już opłaty. Jesli miałabym Ci polecić to postawiłabym na mBank, ma więcej zalet, a to co mi się podoba to jak kupie jakieś np artykuły dla niemowląt to na koncie mam od razu informację i kwota pomniejszona, a bzwbk daje takie informacje czasem 2-3 dni po zakupie.
          Wszystko dla dziecka! Polecamy akcesoria dla niemowląt oraz artykuły dla dzieci w każdym wieku. Kupuj artykuły dziecięce i niemowlęce online!

Komentarz

Ja od 13 lat korzystam z mBanku i uważam że to był najlepszy wybór samo prowadzenie konta mnie nie kosztowało nic w tym czasie

Komentarz

Jakie konto polecacie dla dorosłych. 1.podstawowy warunek stała siedziba banku żeby każdej rozmowy nie załatwiać przez telefon z osobą (student)która dorabia sobie tylko.
              2.brak opłaty za umożliwienie bankowi obracania moimi pieniędzmi. Tzn. Brak opłat za konto.
              3.karta bankomatowa za darmo. A nie pod jakimiś warunkami w stylu zrób zakupy za 30zl lub conajmniej jeden przelew na 1500zł.
              Dzięki

Komentarz

Nic nie ma za darmo. Za te siedziby i niestudentów musisz zapłacić.
                Zbierałem informacje przed świadomym zakupem o2 z końca produkcji. Jednak używane tsi nie nadaje się do zakupu. Szkoda, bo buda mi się podoba. :-(

Komentarz

Zamieszczone przez shok Zobacz posta
                  Jakie konto polecacie dla dorosłych. 1.podstawowy warunek stała siedziba banku żeby każdej rozmowy nie załatwiać przez telefon z osobą (student)która dorabia sobie tylko.
                  2.brak opłaty za umożliwienie bankowi obracania moimi pieniędzmi. Tzn. Brak opłat za konto.
                  3.karta bankomatowa za darmo. A nie pod jakimiś warunkami w stylu zrób zakupy za 30zl lub conajmniej jeden przelew na 1500zł.
                  Dzięki
                  W swojej okolicy to widzę tak:
                  stałe siedziby od lat - PKO BP, PeKaO SA, BZ WBK ale oni teraz będą się łączyć. Inne to są dzisiaj tu, jutro tamni masz tylko infolinię.

Ofertę to sam w necie łatwo porównasz. Zwłaszcza, że to Ty wiesz z czego korzystasz.

Z tego względu dla młodego, ale bardzo młodego 14 latka założyłem pierwsze konto w PKO BP. Mam pod nosem placówkę, doradczynię, którą znam od dawna. Tylko to jest oferta dla 13 - 18 lat.
                  pozdrawiam, ruwado

Komentarz

ja mam ING . wszysko za darmo

Komentarz

Pracuję...
                    X