Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy znacie ten samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy znacie ten samochód

    kiedyś był topik "czy znacie ten samochód" ale teraz nie moge go znaleźźć. Ujec uparł sie na kupno octavii, ale ma dość daleko do niej... ja tez bym musiał śmigać ze 40km do niej żeby obadać... tak czy inaczej i tak pojade zobaczyć, ale .... czy moz e ktoś z was może ocenić , ew. doradzić coś na temat tego ogłoszenia???? Nie znaleziono strony
    Nie Uszkodzony Škoda Octavia - Pierwszy właściciel, Srebrny, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna+LPG, 100 KM, 1 600 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

  • #2
    Cześć kolego. 40 km to pikuś, ja po swoja byłem 750 w jedną stronę. Weź Vin i zdjęcie pierwszej strony książki serwisowej, Vin sprawdź w salonie a symbole z naklejki z pierwszej strony rozkoduj na necie - tak sprawdzisz jaka wyszła z salonu.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      sporo ma nalatane jak na 5 letnie auto użytkowane prywatnie (chyba, że było firmowe). jakimś pocieszeniem jest to, że instalka jest dokładana 2 lata temu tylko, czyli pewnie jeszcze żyje należycie wszystko w niej

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
        sporo ma nalatane jak na 5 letnie auto użytkowane prywatnie (chyba, że było firmowe).
        Sporo? Raczej przeciętnie. Takie są przebiegi. A to ze później 15, 20 letnie auto będzie miało również 185kkm, to wymagania kupujących.

        Komentarz


        • #5
          normalny przebieg dla benzyny w prywatnym użytkowaniu (nawet z lpg) roczny ok. 40 tysia,,,,no może prawie normalny, bo też taki wykręcałem do niedawna, ale rzeczywiście sporo latałem poza miastem nawet. Normą jest 25-30 rocznie powiedziałbym, a nie 40. A to że kręcą blaty w starych padła, żadna nowość i nic nie ma z tym wspólnego.

          Komentarz


          • #6
            Ja wiem że najlepiej, gdyby 4 letnie auto miało 40kkm, ale rzeczywistość jest trochę inna. Ja robię rocznie 30kkm i wcale dużo nie jeżdżę.

            Kręcenie licznika ma dużo z tym wspólnego. Zniechęca Cię (i wielu innych również) auto z przebiegiem 40kkm rocznie. To dużo na tle innych aut, które mają mniejszy przebieg. Sam napisałeś o przeciętnych przebiegach 25-30kkm. Gdzie są te auta? 10 latki w ogłoszeniach mają po góra 180kkm, a powinny 250-300.

            Ciekawiej by było, gdyby to auto było skręcone z 450kkm.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X