Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o pomoc w wycenie Skoda Fabia II FL kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba o pomoc w wycenie Skoda Fabia II FL kombi

    Zamierzam pożegnać się z Fabią, ale nie bardzo wiem ile żądać biorąc pod uwagę stan.
    Dane:
    - Fabia II FL kombi z 2011 (pierwsza rejestracja w 2012), srebrny metalik
    - 1,4 16 V (86KM)
    - przebieg coś około 47 tyś. km. (drugie w rodzinie, żony)
    - pierwszy właściciel, kupiona w salonie PL
    - wersja Family: radio fabryczne, relingi dachowe, alarm, klima manual, elektryka przód, światła dzienne, dwa komplety opon (stal)
    - zero kontaktu z lakiernikami, blacharzami, zero kolizji, wszędzie ori lakier
    - ubezpieczenie przegląd do stycznia
    - olej LL TopTec 4100 co 10 kkm, razem ze wszystkimi filtrami (zazwyczaj Mann). Oprócz tego w tym roku: nowe hamulce przód (tarcze + klocki, Brembo), nowe amorki tył (bo podobno jeden się pocił, Bilstein). W tamtym roku świece, czujnik ciśnienia w klimie. Ogólnie wszystko chodzi perfekcyjne. Auto czyste w środku.
    Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
    Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

  • #2
    Co tu dużo mówić, poszukiwany silnik. Sprzedałem 5 takich Fabii w tym roku tylko że koncówki rocznika 2012 i za żadną nie wziałem mniej niż 30k
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
      Co tu dużo mówić, poszukiwany silnik. Sprzedałem 5 takich Fabii w tym roku tylko że koncówki rocznika 2012 i za żadną nie wziałem mniej niż 30k
      Właśnie się zastanawiałem czy 25 wezmę. Dzięki za odpowiedź
      Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
      Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X