Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odpis ksiegi wieczystej z Internetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ty masz dziwnych tych notariuszy. Przecież od razu notariusz mógł sporządzić rozszerzenie majątku wspólnego czy włączenie majątku osobistego do wspólnego.. Jakoś tak to sie nazywa... Nie ma tu żadnego podatku przecież....

    Komentarz


    • #27
      Już nie ma o czym mówić. Temat wyczyszczony.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
        Ja sprzedałem puste wyremontowane w średnim standardzie za tą samą cenę (a nawet troszkę drożej), za którą dwa lata temu znajomi sprzedali identyczne mieszkanie świeżo po kompleksowym i na prawdę wysokiej jakości remoncie z pełnym i nowym umeblowaniem. Dziwię się jednak wciąż, że tak szybko pozbyłem się mieszkania w wielkiej płycie mimo tego, że dosłownie kilkaset metrów dalej zbudowane są nowoczesne budynki w niższej cenie.

        Rynek od maja tego roku mocno sie zmienil. Jest taki bum na rynku, jakiego dawno nie bylo. Cos podobnego do tego co dzialo sie w 2006-2008. U nas jest podobnie. Mieszkania w wielkiej plycie 4 pokojowe maja cene, za ktora mozna kupic dom na mikro dzialce z lat 90-tych. Mieszkania w deweloperce sa drozsze o jedynie 10-20%. A skad powrot do wielkiej plyty - ja sadze ze sami deweloperzy do tego sie przyczynili, tym co buduja od dobrych kilku lat. Jest slabo, jest czasem gorzej niz wtedy. Do tego plyta miala stac 20-30lat, a zostala zabezpieczona, spawy trzymaja i postoi kolejne 50lat bez mrugniecia.

        Do tego jakas moda na budowe nowych budowli bez pozwolenia na mieszkanie, tylko budowane jako obiekty pod wynajem, w ktorych mozna mieszkac jak u siebie, ale nie bedzie mozna tam nigdy zameldowac.
        Spritmonitor.de

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X