Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ktoś z naszych sprzedawców handluje żarnikami D1S?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ktoś z naszych sprzedawców handluje żarnikami D1S?

    Jak w temacie. Chcę kupić parę ale głupieję: wszyscy sprzedawcy na Allegro zarzekają się, że mają w ofercie oryginały - ale dlaczego u jednego oryginały typu Philips czy Osram kosztują 250zł/para, a u innego dokładnie to samo i z takim samym przyrzeczeniem sprzedawane kosztują 500zł/para.
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    Na pewno ten handlarz z Częstochowy sprzedaje dziwne osramyi bo daje swoją skserowaną, roczną gwarancje. I nie daj się nabrać na zdjęcie w aukcji bo przedstawia to co produkuje Osram a dostajesz w jakimś czarno-białym pudełku.Osram na swoje żarniki daje 4 lata gwarancji.
    Ostatnio edytowany przez Octava4x4; 41052.

    Komentarz


    • #3
      jaki handlarz? masz na myśli tego: Link ?
      Aha, coraz bardziej chce mi się kupić żarniki BOSMA 6000K. Chyba lepszy taki oryginalny żarnik średniej jakości niż Osram czy Philips którego oryginalności nie można tak naprawdę zweryfikować...
      Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Tak, mam kupione u niego ,świecić świecą ale gdybym wiedział ,że daje tylko swoją gwarancję to bym nie kupił.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Octava4x4 Zobacz wpis
          Tak, mam kupione u niego ,świecić świecą ale gdybym wiedział ,że daje tylko swoją gwarancję to bym nie kupił.
          No patrz... właśnie u niego chciałem jutro zamawiać.
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Polecam tyego sprzedawcę, Kupowałem u niego Osrama Cool Blue i nie jest to chińszczyzna. Zresztą jak pracujesz na śląsku to możesz kupić osobiście w sklepie.
            Kup teraz na allegro.pl za 139,00 zł - D1S Osram 4300K 66140 Ksenon Xenon Żarnik nowa fv (6569301926). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
            Marek

            Komentarz


            • #7
              Nie polecam żadnych produktów typu 6000K, słabo to świeci w porównaniu z 4100-4350K. Oczywiście teraz używam Osramów NightBreaker i jestem mega zadowolony. Sprawdziłem też Philipsa Extreme Vision gen.2 i świeci jeszcze mocniej. Bosma to taki produkt jak chińszczyzna. Jak kupowałem auto to miałem jeden palnik Boscha, nieźle dawał.
              Marek

              Komentarz


              • #8
                Superbman czasem ma ori w ofercie popytaj.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez pstryczek Zobacz wpis
                  Polecam tyego sprzedawcę, Kupowałem u niego Osrama Cool Blue i nie jest to chińszczyzna. Zresztą jak pracujesz na śląsku to możesz kupić osobiście w sklepie.
                  Ooo, dzięki.
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    bosma to dobra firma, jaknajbardziej można polecić.
                    Tylko weź 4300
                    Link

                    pstryczek nie wiem o czym piszesz, ja używam bosmy żarówek/ledów i nie ma żadnych problemów, świecą dłużej niż przereklamowane osramy i philipsy.
                    To, że coś ciut mocniej świeci (subiektywnie), nie oznacza, że będzie długo służyło. Wręcz przeciwnie.
                    Najlepiej wyczyścić odłyśnik dobrze, a nie zmieniać na super hiper żarówki/żarniki, które im bardziej "hiper" tym szybciej padną.
                    Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Octava4x4 Zobacz wpis
                      Na pewno ten handlarz z Częstochowy sprzedaje dziwne osramyi bo daje swoją skserowaną, roczną gwarancje. I nie daj się nabrać na zdjęcie w aukcji bo przedstawia to co produkuje Osram a dostajesz w jakimś czarno-białym pudełku.Osram na swoje żarniki daje 4 lata gwarancji.
                      Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
                      jaki handlarz? masz na myśli tego: Link ?
                      Aha, coraz bardziej chce mi się kupić żarniki BOSMA 6000K. Chyba lepszy taki oryginalny żarnik średniej jakości niż Osram czy Philips którego oryginalności nie można tak naprawdę zweryfikować...
                      Też u niego kupiłem. Przyszły żarniki w opakowaniu Grupy VW.
                      Mam je gdzieś w bagażniku, mogę wkleić fotkę. Na razie problemów nie ma żadnych.
                      Kolega również u niego kupował jakiś czas temu i również problemów nie zauważył.

                      Z jednej lampy wyjąłem Osram D1s i z drugiej również. Tyle, że ten drugi nie dość że był wagowo cięższy to dekiel od wewnętrznej strony był jakby z puszki od piwa z napisem Osram.

                      Czy tu na pewno sprzedawane są podróbki? Tego nie wiem. Nie potrafię odróżnić oryginału od kopii. Świecą ładnie. Oby tylko przetwornic nie paliły.

                      Gwarancja fakt - kserokopia.
                      Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
                      Jak w temacie. Chcę kupić parę ale głupieję: wszyscy sprzedawcy na Allegro zarzekają się, że mają w ofercie oryginały - ale dlaczego u jednego oryginały typu Philips czy Osram kosztują 250zł/para, a u innego dokładnie to samo i z takim samym przyrzeczeniem sprzedawane kosztują 500zł/para.
                      ktoś mi powiedział, że to też kwestia marży. Niektórzy po prostu wykorzystują fakt, że na rynku jest pełno podróbek przez co cena idzie 200% w górę.
                      Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        OSRAM Trust Program | OSRAM Automotive

                        numer jest na hologramie na pudełku
                        Jeśli nie ma hologramu to wiadomo co to
                        Mój szatan

                        Paweł

                        Komentarz


                        • #13
                          sew1981 , nie kupuje takich wynalazków i dlatego nie polecam, a reflektor mam czyściutki z obu stron
                          Marek

                          Komentarz


                          • #14
                            pstryczek jak nie kupujesz, to skąd wiesz jak to świeci? to nie są wynalazki, to normalna marka, w normalnej cenie.
                            reflektor może masz czyściutki, ale czyściłeś soczewkę, wyjmowałeś ją z lampy? (źle napisałem odbłyśnik wyżej, miałem na myśli soczewkę w środku, przeważnie przez to gorzej żarnik świeci po latach, oprócz zużycia samego żarnika)
                            Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
                              OSRAM Trust Program | OSRAM Automotive

                              numer jest na hologramie na pudełku
                              Jeśli nie ma hologramu to wiadomo co to
                              Oczywiście,że hologramu nie ma bo pudełko jest też takie jak i ta gwarancja, czarno-białe , że niby to część OEM ale Osram w sprzedaży detalicznej takich pudełek nie daje.Mam ostatnio kupiony w sklepie żarnik D3S , pudełko takie jak ma być i dopiero teraz patrze , jest i hologram. Po wpisaniu kodu na stronie Osram jest potwierdzenie oryginalności produktu.

                              Komentarz


                              • #16
                                Tu taki tam "test" żarników D1S: Przegląd rynku xenonów budżetowych: Bosma, M-tech, Hamron, Einparts, Yeaky, NHK. - Alecki: o autach, o pieniądzach.
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Octava4x4 Zobacz wpis

                                  Oczywiście,że hologramu nie ma bo pudełko jest też takie jak i ta gwarancja, czarno-białe , że niby to część OEM ale Osram w sprzedaży detalicznej takich pudełek nie daje.Mam ostatnio kupiony w sklepie żarnik D3S , pudełko takie jak ma być i dopiero teraz patrze , jest i hologram. Po wpisaniu kodu na stronie Osram jest potwierdzenie oryginalności produktu.
                                  I stąd pewnie jego cena - dwukrotnie niższa od innych.
                                  Ciekawe ile to poświeci. Jeszcze gościowi komentarza nie wystawiłem i teraz zastanawiam się czy aby nie napisać mu jakie to oryginalne produkty sprzedaje.
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Kwestia czy hologramy to nie sa klony np 1000sztuk danego produktu
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No to reasumując: co zrobić żeby być pewnym, ze kupowany żarnik na 100% jest oryginałem?
                                      Adam... Używam:
                                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                      Passek: B6 175KM/366Nm

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Kupic u takiego ktory daje 2 lata gwarancji i jest szansa na uznanie tej reklamacji.
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Najlepiej kupować u producenta
                                          ​​​​​​​choć czasami to niemożliwe w ilości detalicznej
                                          Mój szatan

                                          Paweł

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            no i dlatego tak mnie ta niepodrabiana BOSMA zastanawia...
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              404 Not Found

                                              warto sprawdzić
                                              Inter Cars tez jest dystrybutorem
                                              Mój szatan

                                              Paweł

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Bo to podróbka sama w sobie, testowali kiedyś w A-Ś, niestety nie było to mistrzostwo, nawet geometria w jednej sztuce nie była należyta. Ale wybór kupującego jest zawsze właściwy
                                                I wiem kto się zaraz odezwie.
                                                Marek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez pstryczek Zobacz wpis
                                                  Bo to podróbka sama w sobie, testowali kiedyś w A-Ś, niestety nie było to mistrzostwo, nawet geometria w jednej sztuce nie była należyta. Ale wybór kupującego jest zawsze właściwy
                                                  I wiem kto się zaraz odezwie.
                                                  Masz jakiś dostęp do tego testu?
                                                  Adam... Używam:
                                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X