Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ktoś z naszych sprzedawców handluje żarnikami D1S?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Wysłałem pytanie do jednego z polecanych tu sprzedawców o to w jakim pudełku otrzymam żarnik i czy będzie na nim hologram, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.Pomimo ,że daje 2 lata gwarancji to i tak mu nie wierzę.

    Komentarz


    • #27
      Kiedyś czytałem, ale teraz to nie do znalezienia u mnie. Może gdzieś w sieci.
      Marek

      Komentarz


      • #28
        Wyślij zapytanie do Osram, czy Philipsa gdzie można kupić oryginalne źródła światła tych producentów.
        Ja kiedyś pytałem i zostałem skierowany do konkretnego sklepu na terenie Łodzi (gdzie mam najbliżej).
        ASO bym nie polecał, bo oni też nie wiadomo skąd biorą takie rzeczy.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Enriquez Zobacz wpis
          Wyślij zapytanie do Osram, czy Philipsa gdzie można kupić oryginalne źródła światła tych producentów.
          Ja kiedyś pytałem i zostałem skierowany do konkretnego sklepu na terenie Łodzi (gdzie mam najbliżej).
          ASO bym nie polecał, bo oni też nie wiadomo skąd biorą takie rzeczy.
          Udało mi się znaleźć wczoraj jakiś wątek dotyczący żarników sprzedawanych w Polsce (na forum Renault). I wynika z niego, że o ile Osram coś tam o swoich sprzedawcach wie, to Philips ma to centralnie w d.pie i takich informacji udzielić nie chciał - a wątek był z zeszłego roku.
          Na tym samym forum BOSMA udostępniła swoje źródła światła (żarówki i żarniki) do testowania forumowiczom i testerzy byli z nich zadowoleni - w każdym razie w ich opinii BOSMA świeciła lepiej niż zdemontowane na czas testów (a może i na stałe) żarniki typu Philips czy Osram.
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #30
            No to masz problem z głowy. Bosma. Przynajmniej nikt nie podrabia podróbek.
            To taki żarcik oczywiście. Ja tam swoich Osramów na nic nie zamienie.
            Zresztą mam też komplecik Philipsów na podmiane jak mi się Osramy znudzą, a co.
            Marek

            Komentarz


            • #31
              Ja tam od jakiegos czasu do zwyklych reflektorow wkladam te Bosmy i swieca jakos w miare normalnie, bo w aucie gdzie inne padaja po 3-4 miesiacach, tu swieci spokojnie rok.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #32
                Jeśli sprzedawca od pstryczka odpisze mi że jego Osramy są w 100% oryginałami w oryginalnych pudełkach z oryginalną gwarancją producenta (tylko dlaczego chwali się 24m-cami skoro na pudełku jest wpisane 4 lata*?), to zdecyduję się na Osramy (na odpowiedzialność pstryczka :-) ). A jak nie, to zaryzykuję Bosmy...
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #33
                  Ja bym chyba się zdecydował teraz na Bosmy.
                  Zobaczymy ile moje "oryginalne" osramy poświecą.
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • #34
                    Tu wspomniany wcześniej "test" BOSMy:
                    [tfelek] Żarniki Bosma D1S 4300K
                    [siwusek216] Test żarniki Bosma D1S 4300K
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #35
                      Info od sprzedawcy podlinkowanego przez pstryczka a dotyczące tej aukcji: Link
                      Moje pytanie: "Witam, czy to są żarniki z polskiej dystrybucji pakowane w firmowe pudełka i gwarancją producenta akceptowaną w całej Polsce? A."
                      Odpowiedź sprzedawcy: "Dzień dobry. Żarniki które pan ogląda to nasz import z Francji i na chwile obecna cała dostawa przyszła w opakowaniach serwisowych SAAB. Żarniki z polskiej dystrybucji w detalicznych opakowaniach mamy również dostępne Jarcars - serwis samochodów, import - konserwacja "
                      Żarniki na Zachodzie są tańsze niż w Polsce?
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • #36
                        Ja mam w oryginalnych pudełkach z czteroletnią gwarancją.
                        Załączone pliki
                        Marek

                        Komentarz


                        • #37
                          Osramy trochę drogo chodzą bo za komplet NB prawie 700 wołają ale przynajmniej oryginał
                          Oczywiście u dystrybutora np InterCars
                          Ostatnio edytowany przez Ciekavy; 38557.
                          Mój szatan

                          Paweł

                          Komentarz


                          • #38
                            Tylko co ta gwarancja daje tak na prawdę?
                            Jak się spali to powiedzą, że się wypalił, jak go szlak trafi to powiedzą, że niewłaściwy montaż.
                            Reklamował ktoś i reklamacja była uznana za xenon?
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • #39
                              Odgrzewając: zakupiłem Bosma D1S 4300k. Dziś założyłem. Mają podobno kilka godzin na "rozświetlenie" się, więc tak na prawdę będę wiedzieć jak świecą dopiero za kilka tygodni.
                              Aha: w moim dyliżansie miałem zamontowane Osram Xenstart - ale różnie oznakowane, więc pewnie też założone niejednocześnie. Jedna z nich miała światło wyraźnie różne od drugiej.

                              20180202_155323.jpg
                              20180202_155520.jpg
                              Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • #40
                                parę godzin jak zawsze na poprawną pracę, jaki koszty?
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                                  parę godzin jak zawsze na poprawną pracę, jaki koszty?
                                  207zł za dwie sztuki.
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    ooou, mało, nie żebym źle życzył,ale to nie ma się prawa powieść, 400 za dwie jest dobrą ceną za osramy
                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                    poprzednie modele:
                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Jak sobie poczytałem o podróbkach Philipsów i Osramów to doszedłem do wniosku, że lepiej będzie zapłacić mniej, ale za coś czego się nie podrabia.
                                      Sprzedawca stwierdził, że jeśli chodzi o reklamacje to nie ma zwrotów zarówno w Osram, Philips, Bosma czy Einparts - tą ostatnią markę polecał wręcz jako najlepszy wybór.
                                      Z resztą - z ciekawostek: czy moje stare wyjęte Xenstarty to:
                                      a: oba oryginały
                                      b: oba podróbki
                                      c: jeden oryginał a drugi podróbka?
                                      20180202_223654.jpg
                                      Adam... Używam:
                                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                      Passek: B6 175KM/366Nm

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Ja kiedyś w octavii miałem założone Bosmy, też skusiłem się niską ceną i mimo tego ,iż miałem dzienne poprzez halogeny to i tak jeden wytrzymał 13 miesięcy ,drugi nie wiem ile bo wymieniłem oba na osramy zakupione w intercars i po2,5 roku sprzedałem auto,a żarniki dalej świeciły, myślę podobnie jak kolega krzynol to nie ma prawa się udać,ale trzymam kciuki, jeśli wytrzymają ci tak jak mi 13 miechów i będziesz musiał kupić 2 komplet to cenowo wyjdzie podobnie jakbyś teraz kupił porządne żarniki

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Ja jeżdżę bardzo mało, zazwyczaj w dzień - a wtedy świecą mi światłą dzienne. Mam nadzieję że żarniki wytrzymają dwa lata, a raczej dłużej tym autem jeździć nie będę.
                                          W każdym razie na tą chwilę jestem zadowolony - w końcu moje światła (po zaledwie 2h świecenia) dają porządne światła.
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X