Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne - jakaś optymalna propozycja? Pilne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne - jakaś optymalna propozycja? Pilne

    Hej!
    Siostra podesłał mi takie coś z pytaniem - czy brać?
    Link
    Hm... nie siedzę w temacie więc mam pytanie do Szanownego Towarzystwa Forumowiczów? Czy to warte tej ceny a może macie jakies sprawdzone inne propozycje (moga być zupełnie innu producendi - pełna dowolność) gdzie nie tylko cena zakupu bedzie dobra ale i koszty tuszów itp??? Cena max jak widzicie max 600zł
    dzięki za pomoc!
    Pozdro
    Orzeł
    Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

  • #2
    Moja córcia pół roku temu kupiła sobie to urządzenie i powiem ci ,że jest rewelacyjne po pierwsze ma wifi, a nie wszystkie w tej cenie je mają . Po drugie przy zakupie porównywaliśmy ceny utrzymania urządzeń i brother wychodził najkorzystniej. Jeśli chodzi o jakość wydruku to epson wychodził lepiej, ale jest droższy w utrzymaniu i nie miał wifi. Do domowego użytku mój przyjaciel informatyk polecił mi tego brothera i ja uważam,że jest on rewelacyjny

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie ten model?
      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

      Komentarz


      • #4
        Ja kupiłem Canona Pixma bodajże MG5650. Cena jakieś 200coś złotych, Wifi na pokładzie, śmiesznie tanie tusze... Jeśli potrzebujesz tego tylko do okazjonalnego drukowania listy zakupów z Ikei, biletów lotniczych lub tym podobnych rzeczy to w zupełności wystarcza.
        Z tego, co widzę, to teraz najbardziej popularny jest MG5750 za ok. 350zł.

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie ten model

          Komentarz


          • #6
            Tez mam Brothera,ale model bez Wi fi.Bardzo polecam.Najwazniejsze to to tanie zamienniki i duza wydajność tuszu.
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • #7
              osobiście mam Epson stylus SX235W
              Page Not Found | Epson Polska
              od ok 2/3 lat świetnie się spisuje WIFI jest a tusze zamienniki na aledrogo po 13zł za komplet z wysyłką
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #8
                Dziękuję Wszystkim za wypowiedzi!!!
                Juz wszystko wiem przekazuję siostrze...
                Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                Komentarz


                • #9
                  To ja się dołączę.
                  Szukam coś wielofunkcyjnego do 300 zł - taniego w eksploatacji. Czy coś innego/ciekawszego zaproponujecie niż np w/w canon mg5650?
                  Coś od brothera może? Bo canon ma chyba tylko 12mcy gwarancji vs. 24 brothera....
                  Coś pomożecie?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                    To ja się dołączę.
                    Szukam coś wielofunkcyjnego do 300 zł - taniego w eksploatacji. Czy coś innego/ciekawszego zaproponujecie niż np w/w canon mg5650?
                    Coś od brothera może? Bo canon ma chyba tylko 12mcy gwarancji vs. 24 brothera....
                    Coś pomożecie?
                    Gwarancja (coś dobrowolnego) małowaźna i tak masz ustawowo 2.lata rękojmi na wszystko nowe wg rozumienia ustawy konsumenckiej...
                    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X