Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Saunowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Saunowanie

    Koledzy, saunujecie gdzieś na Śląsku? Czy poza sauną w Czeladzi jest coś wartego polecenia?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    W NL na saunie siedzi sie na golasa. Teraz sie już przyzwyczaiłem ale początkowo było to dla mnie dziwne, że kobiety siedzą sobie z obcymi facetami jak na pikniku i rozmawiają. A niektóre kobiety są naprawdę bardzo ładne.

    Komentarz


    • #3
      W Czeladzi również trzeba patrzeć na (niektóre bardzo atrakcyjne) nagie panie
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Świat oszalał. Myślałem, że to dziwne ale widać w Polsce też już taka moda

        Komentarz


        • #5
          Na Śląsku Czeladź jest chyba najlepsza. Można jeszcze w Rudzie Śląskiej w aquaparku.

          PIS to kretyni

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez owoc Zobacz wpis
            Na Śląsku Czeladź jest chyba najlepsza. Można jeszcze w Rudzie Śląskiej w aquaparku.
            A są tam seanse saunowe? Bo ja właściwie to chodzę dla tych seansów. ..
            Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              Tak są
              Też je lubię. Ostatnio byłem w Białce na saunach

              PIS to kretyni

              Komentarz


              • #8
                Białce są świetne sauny, są dostępne różne temperatury i do niektórych wchodzi się nago co początkowo było dla mnie szokiem. No ale samopoczucie po wyjściu jest rewelacyjne. Od razu czujesz się lżej i skóra jest bardziej nawilżona.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X