Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wytrzymałość ciężarówek vs osobówek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Przyznaje się bez bicia że machnąłem się. Miało być 100k rocznie, 8-10k miesięcznie.

    Komentarz


    • #27
      kylo racja, aczkolwiek pisząc o busie miałem na mysli bardziej - sprinter, master - takie rozmiary. Ale masz racje zmniejszają....stopniowo i turbinki dodają....

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
        Chłodnia w podwójnej i u Polaków, a jeszcze magnes to bańka pęka
        Jest to nie możliwe. Człowiek też ma jakieś granice możliwości. Rocznie w podwójnej raczej nie wyjdzie więcej jak 300-350 tys.km. Ja sam na w 100% na legalu robię ok. 140tys. rocznie. W podwójnej możesz zrobić drugie tyle, ale po pełnym cyklu tygodniowym musisz zrobić 45h odpoczynku lub 24 a pozostałe godzinny i tak musisz oddać w innym terminie, więc praktycznie dwa dni jazdy Ci odpada z tygodnia. Wszystko zależy jak masz poukładaną robotę i czy długo zajmą Ci rozładunki i załadunki.
        VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez samtech84 Zobacz wpis
          Wójek ma w firmie renault magnum z przebiegiem 7mln km kupił go z niemieckiego ASO z takim przebiegiem według dokumentów jakieś symboliczne naprawy i części eksploatacyjne.
          A wujek może jeszcze bajki pisze?Te 7mln km w magnumce to już prawie jak materiał na telenowelę dla TVP
          Marcin



          My ©koda is fantastic

          Komentarz


          • #30
            Ta Fabia przejechała już ponad milion dwieście tysięcy kilometrów - WP Moto

            Przejechał Skodą Fabia milion kilometrów - WP Moto

            Jeśli osobówkę używać jak ciężarowy na trasie to jak widać nie kuca i sprzęgło bańkę wytrzymuje.
            No i żeby nie było że tylko fabią sie da..
            Na octavii najel milion: Naskočí jednička? | auto.cz
            Ostatnio edytowany przez kylo125; 5732.

            Komentarz


            • #31
              Już gdzieś o tym pisałem. Kolega jeździ od nowości octavia IIFL 1.9 TDI BLS (tyle że DPF usunięty) 2010r. Na obecną chwilę ma przejechane ponad 700 tys.km. Oczywiście w między czasie zregenerował wtryski i turbinę, wymienił też wałek rozrządu (nie pamiętam dokładnie - naprawy te robił przy przebiegu coś chyba ok. 600 tys.km). Nadal tym autem gania i nie w głowie mu je sprzedawać. Wnętrze auta naprawdę wygląda bardzo dobrze, nawet fotel nie jest przetarty. Można śmiało zrobić mu ze 230 tys...bo na wiele więcej nie wygląda...
              Można?...- można....

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez sosna1 Zobacz wpis

                A wujek może jeszcze bajki pisze?Te 7mln km w magnumce to już prawie jak materiał na telenowelę dla TVP
                Mamy w firmie Forda Transita z 1996 roku z silnikiem 2.5TD z przebiegiem 2,5mln km. Gdyby nie ogólna destrukcja nadwozia z powodu korozji, mechanicznie nadaje się do dalszej eksploatacji. A jeżeli chodzi o odpalanie przy temperaturach ok 0 stopni, to współczesne Boxery (takie mamy) mogłyby się wiele nauczyć.

                Komentarz


                • #33
                  Miałem transita takowego i przy minus 5 można było zapomnieć o odpaleniu system podgrzewania ma 50 lat chyba. Generalnie dobre auto ale blacha jest do kitu. A mój vw lt przy minus 26 odpala praktycznie od kopa.

                  Komentarz


                  • #34
                    Kilkanaście już pewnie z 12-15 lat temu polonez truck 1.9D mojego znajomego złamał się w Niemczech - dosłownie na pół - a miał wtedy ponad 600 kkm nakręcone. Gdyby miał napęd na przód to pewnie by nim przyjechał do PL ale musiała go laweta zabrać. Czasem wspominamy, że gdyby go tam zostawił to by miał kolegę "pochowanego" w Niemczech. Został później sprzedany na części ktoś ten motor nawet kupił za jakieś drobne wtedy.
                    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                    Spalanie - Motostat.pl
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                      Miałem transita takowego i przy minus 5 można było zapomnieć o odpaleniu system podgrzewania ma 50 lat chyba. Generalnie dobre auto ale blacha jest do kitu. A mój vw lt przy minus 26 odpala praktycznie od kopa.

                      No widzisz, a ten problemów nigdy nie miał, choć podgrzewanie odpala na bardzo krótko. Może to też kwestia pompy, bo różne występowały. To jest wersja z falującymi obrotami na jałowym

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X