Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja soczewek/odbłyśników ksenonowych - ktos robił?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Regeneracja soczewek/odbłyśników ksenonowych - ktos robił?

    Albo ja nie jestem w stanie zaakceptować barwy świateł ksenonowych, albo w obu moich autach z ksenonami reflektory są/były zużyte... Dziś specjalnie przejechałem się w tych samych warunkach starutką Corollą, która oświetla drogę żarówkami HB4 i S-max'em i w Corolli czułem się zdecydowanie lepiej. W S-max (a wcześniej w Passacie) światło jest moim zdaniem zdecydowanie zbyt szare. Ale "rzucone" na ścianę jest bialutkie, granica światło-cień zaznaczona idealnie.
    Wracając do tematu: ktoś kiedyś regenerował z sukcesem ksenony? Może polecić jakiś warsztat zajmujący się tym w Warszawie? Z jakimi kosztami trzeba się zmierzyć?
    Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    Wszystko zależy od tego czy da się to zrobić bez rozklejenia lamp, jak padł mi w Czarnuli jeden z silniczków od skrętu soczewki pojawił się pomysł na moda "czarne lampy". Trafiłem na hidretrofit.pl rozbierają, czyszczą lampy soczewki itp. Tylko niestety wszystko wiąże się z ich rozklejaniem. Osobiście odpuściłem sobie temat.
    Inna sprawa, że z czasem palniki xenonowe zmieniają swoją barwę i chyba tracą na mocy.

    Komentarz


    • #3
      Bez rozklejania klosza to soczewki się nie wyjmie.
      Dostałem propozycję 350zł za wymianę/regenerację odbłyśnika z dostarczonej lampie - sporo.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Podepnę się pod temat kolegi , znacie jakiś warsztat co regeneruje lampy? w mojej octavi jedna z lamp paruje jak dzika co jest wkurzające i muszę coś z tym zrobić! Przerabiał ktoś temat?

        Komentarz


        • #5
          Odgrzeję kotleta...jakiś warsztat w Warszawie godny polecenia?
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X