Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Remont łazienki Śląsk - ekipa remontowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Remont łazienki Śląsk - ekipa remontowa

    Witam.
    Albo nie znalazłem albo źle szukałem ale jako że przymierzam się do remontu łazienki poszukuję sprawdzonej firmy remontowej na terenie Śląska. Czy ktoś coś poda?

    PIS to kretyni

  • #2
    Szukaj wśród lokalnych firm Masz serwisy takie jak olx czy jakieś giełdy na facebooku. Na pewno ogłasza się tam wielu wykonawców, których mozesz poprosić o wycenę. Warto jest również zorientować się czy ktos ze znajomych nie remontował lazienki bo jednak lepiej jest wybrać firmę z polecenia.
    Jesli szukałbyś pomysłów na łazienkę to sporo jest ich na tej stronie:
    Szukaj wśród lokalnych firm Masz serwisy takie jak olx czy jakieś giełdy na facebooku. Na pewno ogłasza się tam wielu wykonawców, których mozesz poprosić o wycenę. Warto jest również zorientować się czy ktos ze znajomych nie remontował lazienki bo jednak lepiej jest wybrać firmę z polecenia.
    Jesli szukałbyś pomysłów na łazienkę to sporo jest ich na tej stronie:
    Przerwa techniczna - Deante
    Ostatnio edytowany przez petok; 38318.

    Komentarz


    • #3
      Tylko znajomi i to tacy gdzie mozesz isc i zobaczyc jak cos zostalo wykonane, a potem pytasz czy by polecili

      Generalnie male firmy sie nie oglaszaja, bo maja za duzo roboty w tej chwili.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie. Jeżeli ktoś nieznajomy bedzie robił to warto płacić za etapy : skuwanie , przygotowanie pod plytki itd ,zabezpieczenie w dwie strony nawet bez umowy . Oliwy i zaliczkarzy gonić na wstępie.

        Komentarz


        • #5
          Dzień dobry! Podepnę się pod temat, bo też jestem na etapie szukania ekipy do remontu łazienki i ubikacji (osobne pomieszczenia), ale chcę podpytać o coś innego.
          Do rzeczy. Był u mnie gość, którego polecił mi znajomy. Obejrzał, powiedział jak to widzi i podał cenę. Widać, że człowiek wie o czym mówi, ma pojęcie. Cena za samą robotę - 8500 zł + musiałbym jeszcze znaleźć kogoś do przerobienia (konieczne spawanie) rur od centralnego + materiał.
          Czy według Was 8500 zł za samą robotę to dużo / mało / nie odbiega od standardów rynkowych?

          Z góry dziękuję za opinie
          Moja "córeczka"
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

          Komentarz


          • #6
            Jaka kubatura? Co wchodzi w robote pytki, sufity podwieszane zabudowa wc etc. Za malo danych by cos powiedzieć

            Komentarz


            • #7
              Łazienka 150x300, ubikacja 120x220. Wysokość obu 230. Przeróbka instalacji wodnej z wanny na prysznic z brodzikiem, sufit podwieszany, kafelki na podłodze i ścianach. Plus montaż szafek i półek oraz oświetlenia punktowego.
              ​​​​​
              Moja "córeczka"
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem cena z lekkim zapasem (w stronę wykonawcy) . Wiedząc ,że ktoś robi idealnie detale i widziałeś Jego robotę możesz negocjować . Myślę ,ze powiedział Tobie tak na wybadanie ,,może przejdzie,, bo ma tyle roboty ,ze może Sobie na to pozwolić . Warto zobaczyć kogoś robotę nie tyle kafelki względem siebie (tu musi być lustro ) ale fuga w narożnikach , silikony , montaż róznych elementów , docinanie np opasek drzwiowych . Prosty test na jakość to łączenia wszelkiego rodzaju ściana / sufit ściana / armatura narożniki zewnętrzne itd.

                Komentarz


                • #9
                  Dziękuję bardzo za opinię :-) Na razie podziękowałem gościowi, bo chociaż z polecenia i na fach w ręku, to jednak budżet mi na niego nie pozwala.
                  Zatem szukam kogoś dobrego i tańszego :-)

                  Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

                  Moja "córeczka"
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                  Komentarz


                  • #10
                    Znalazłem dwie firmy. Jedna z polecenia druga z neta. Jedna za łazienkę plus osobne wc zawolali że wszystkim ok 20 tyś A druga ok 17 tyś. Jestem na etapie projektu i zobaczę co każdy poleci i podejme decyzję. Łazienka 3.5 m2 plus wc.

                    PIS to kretyni

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X