Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki tablet 7" z dobrą baterią.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki tablet 7" z dobrą baterią.

    Witam.
    Potrzebuję się zaopatrzyć w tablet 7". Podstawowe dwa kryteria to dobra długo trzymająca bateria i moduł 3G/LTE. Ekran nie musi być żaden wypas super hiper amoled, mam galaxy TAB S2 9.7" i bateria znika w zastraszającym tempie.

    Do tej pory używałem też 7" lenovo A3000-H, który może parametrami nie powalał ale nie upominał się ciągle o ładowanie, przy moim użytkowaniu wytrzymywał spokojnie do kilku dni podczas gdy wspomniany TAB S2 padał czasem po jednym dniu. Dlatego zależy mi na dobrej baterii.

    Sposób użytkowania 90% internet czasem nawigacja, jakieś dokumenty, dlatego ekran może być ten z wyższą rozdzielczością ale żeby był raczej mało prądożerny dlatego jakiś kompromis na tym polu trzeba wybrać.

    Nie interesują mnie żadne wynalazki typu "kiano", "Kruger&matz", "lark" itp...

    Przebieramy w zasadzie wśród 3 producentów lenovo, huawei, samsung, i chyba to wszystko. Apple odpada.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Wgranie golego androida powinno znaczaco pomoc tylko wtedy pa pa z gwarancja
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
      Wgranie golego androida powinno znaczaco pomoc tylko wtedy pa pa z gwarancja
      Do samsunga już się nie opłaca tablet ma już chyba ponad 2 lata, widać już wyraźny spadek wydajności akumulatora i raczej bo nowy antek nie uratuje.

      A do Lenovo już nie da rady nic wgrać zaliczył poważną glebę i tylko cofnięcie czasu by mu pomogło...

      Interesuje mnie zakup nowego 7".
      Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Myslalem o kupnie nowego i ogołoceniu
        Powered by R-Performance

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
          Myslalem o kupnie nowego i ogołoceniu
          Przy dzisiejszej jakości elektroniki to nieco ryzykowne. Po gwarancji owszem to dobry krok.

          Firmowy iPad np. padł przed końcem pierwszego roku użytkowania, bez problemu wymienili na nowy ale gdyby tak coś w nim było nie teges to zwyczajnie wypięli by .
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X