Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Revolut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Revolut

    Koledzy do 9 marca można sobie za darmo zamówić kartę płatniczą do Revoluta - na wyjazdy jak znalazł - co to jest Revolut:
    Link
    Revolut na stałe zagościł w moim portfelu oraz smartfonie

    Żadne przeliczniki, różnice kursowe, prowizje, spready itd... Was już nie obchodzą
    Moja Skodzina

    Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

  • #2
    Poczytalem i zamowilem ta karte, w sumie co jakis czas gdzies sie jezdzi, a ze platnosci z aliexpress tez mozna nia realizowac to moze wyjdzie to jeszcze taniej niz przelicznik z przelewy24 Zobaczymy jak bedzie w praktyce.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Jak ktoś ma zamiar jeszcze założyć to proszę o rejestrację poprzez link poniżej.

      404 | Revolut

      Nowy użytkownik nic nie straci a ja zyskam dostęp do nowych funkcji.
      Ostatnio edytowany przez Yarwa; 12490.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
        Poczytalem i zamowilem ta karte, w sumie co jakis czas gdzies sie jezdzi, a ze platnosci z aliexpress tez mozna nia realizowac to moze wyjdzie to jeszcze taniej niz przelicznik z przelewy24 Zobaczymy jak bedzie w praktyce.
        Będzie Pan zadowolony
        Przy płatnościach w innych serwisach np Gearbest warto podczepić tą kartę w PayPal - tylko przy płatności wybierać przelicznik wystawcy karty - zyskamy dodatkową ochronę zakupów z PayPal
        Moja Skodzina

        Skoda Octavia II -
        Opel Astra III -

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
          Koledzy do 9 marca można sobie za darmo zamówić kartę płatniczą do Revoluta - na wyjazdy jak znalazł - co to jest Revolut:
          Revolut. Niezbędnik każdego podróżnika? Test karty, która zmienia zasady gry - Fly4free.pl - wydawaj mniej, podróżuj więcej - tanie loty, wczasy, hotele
          Revolut na stałe zagościł w moim portfelu oraz smartfonie

          Żadne przeliczniki, różnice kursowe, prowizje, spready itd... Was już nie obchodzą
          Też założyłem konto i zamówiłem kartę, doszła, ciekawe pudełko
          Shared album - Paweł Jekiełek (spj) - Google Photos
          Przelicznik na karcie to ten pokazany jako "Aktualny kurs USD/PLN Forex" na stronie AliPaczka.pl - Aktualny kurs USD/PLN na AliExpress.com, więc korzystny
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #6
            Fajna strona z tym kursem on-line na przelewy 24 przy korzystaniu z aliexpress.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Revolut miażdży 3.39zl/1$ vs przelewy24 3.47zł/1$

              ps dodam że można placic wirtualną darmową karta z appki revolut
              Ostatnio edytowany przez krzygaj; 3716.
              Moja Skodzina

              Skoda Octavia II -
              Opel Astra III -

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                Ktos sie orietuje jak dzialaja przelewy z revolut ??

                Wplacam na konto revolut dajmy na to 450zl. Potrzebuje wyslac 100€, czyli srodki sa. Wpisuje 100€ i odbiorca otrzyma 100€ na koncie, czy cos potracaja jemu z tej platnosci, czy mi po otrzymaniu przez odbiorce srodkow cos jeszcze dolicza ??
                FAQ na ich stronie czytałeś? Np. 404 | Revolut
                Z przelewów jeszcze nie korzystałem.

                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • #9
                  Normalnie w mbanku korzystam z przelewu sepa, wtedy mam pewnosc ze naleznosc dotrze w 100% wysokosci do odbiorcy.

                  Zobaczymy ile pobiora, trzeba przetestowac
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    mBank strasznie kosi pieniądze jak coś się płaci w przeliczeniach na inne waluty :/ Jak euro potrafiło mieć kurs 4,20 to przy płaceniu w euro, liczyli sobie 4,51.. Porażka, ale konta walutowego w sumie też nie ma sensu zakładać, chyba, że się korzysta bardzo często.

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzisiaj do mnie dotarła karta Revoluta, ale chyba coś źle klikłem podczas logowania i przysłali mi Visa, a nie Mastercard.
                      Była podczas zakładania konta opcja wyboru rodzaju karty?
                      Jak to odkręcić żeby przysłali Mastercard?
                      Wiem że w niemczech nie można płacić Visą w wielu sklepach więc taka karta jest bezsensu jeśli mówimy o podróżach po europie.

                      Komentarz


                      • #12
                        W D VISA jest do chrzanu? Muszę podpytać młodego z rodziny w święta.W majowy weekend planuję wycieczkę do niego do D - a mam Visę.
                        Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi tez przyslali Vise. W opcji premium byl dostepny MC. W malych miejscowosciach w NL mialem problem z Visa ale w DE nie zauwazylem takiego problemu.
                          Marek



                          Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                          Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                          Komentarz


                          • #14
                            To moja pierwsza Visa do tej pory posługiwałem się za granicą Maestro lub Mastercard więc nigdy nie miałem problemu, ale przypomniałem sobie takie zdarzenie, że na 100% Visa nie idzie w DE.

                            Jakiś czas temu byłem z kumplem na zakupach w Rewe, Lidl albo Aldi w germanii i on nie mógł zapłacić za zakupy kartą bo miał Vise chyba z naszego PKO i dla niego to było oczywiste, że w wielu miejscach nie jest akceptowana Visa. Na stacjach benzynowych nie wiem jak jest, może Visa przejdzie, ale coś sobie przypominam że w Belgii też chyba w tych małych sklepach nie idzie Visa.

                            spj jaką opcje wybrałeś, że dostałeś Mastercard?

                            Komentarz


                            • #15
                              Po prostu zamówiłem darmową kartę i tyle, przyszedł MasterCard.
                              Na forum Revoluta też ludzie piszą, że dostają inne niż by chcieli, jedni Visa inni MasterCard i chyba nie ma jednoznacznie wytłumaczone czemu tak jest.
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja też mam MasterCard - może w pierwszym okresie wysyłali MC, a potem już V
                                Moja Skodzina

                                Skoda Octavia II -
                                Opel Astra III -

                                Komentarz


                                • #17
                                  ja tez jakis miesiac temu dostałem MC. Aczkolwiek przez lata wyjazdów do Chorwacji tam i na trasie a więć (Czechy, Austria, Słowenia) oraz w Grecji używałem Visy i nigdy nie miałem problemów.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Yarwa Zobacz wpis
                                    przez lata wyjazdów do Chorwacji tam i na trasie a więć (Czechy, Austria, Słowenia) oraz w Grecji używałem Visy i nigdy nie miałem problemów.
                                    Mi głównie chodzi właśnie o Czechy, Węgry i Chorwację no i zakupy w dolarach. Potestujemy, zobaczymy, i tak zawsze jest jakaś inna karta w rezerwie jak by co

                                    ps. przez Twój link się zarejestrowałem.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Darmowa Karta Revolut poprzez Yanosik'a
                                      Attention Required! | Cloudflare
                                      U mnie w Yanosiku aktualnie jest taka opcja.
                                      Pozdrawiam,


                                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        W Niemcowni nie chodzi o Visa tylko o typ karty, kredytówki raczej chodzą, zwykłe karty do kont to już różnie, zależy czy to debetowa czy zwykła chyba. Wiele też zależy od sklepu, największe problemy miałem w Kauflandzie (nawet kredytówka DEUTSCHE banku nie poszła).

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Kredytówki zawsze dzialaja, to debetowe nie chca dzialac a dokladnie takie twory jak VISA electron Normalna visa dziala.

                                          Z awiariami terminali nic nie zrobimy

                                          Do mnie doszla karta mastercard.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                            a dokladnie takie twory jak VISA electron
                                            a VISA debit?
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              To nie wiem. Kiedys wlasnie mbank dawal te electrony i za granica ciagle byl z tym problem. W ostatnich latach to obojetne z jakiego to banku karta to nikt ze znajomych nie mial problemow z platnosciami.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Znowu promocja na fizyczną kartę Revolut
                                                LINK
                                                Pozdrawiam,


                                                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Sprawdzony. Działa perfekcyjnie!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X