Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Revolut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Coś tam w komentach piszą o ubezpieczeniu (telefonu) i o tym, że w weekendy przelicznik przewalutowania jest 0,5 procenta wiekszy.
    bo banki psioczą - ale chyba złote czasy się skończą:
    Revolut chce być pełnoprawnym, europejskim bankiem. Już złożył odpowiednie papiery
    jak tak zrobią, to będą musieli zrównać stawki mniej więcej, niestety.
    Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

    Komentarz


    • #27
      a czy przy aktywacji tej karty nie uruchamia się automatycznie to ubezpieczenie podróżne?
      Revolut wprowadza ubezpieczenie podróżne. Nowość? Aplikacja wykryje kiedy go potrzebujemy
      ciekawe jak potem dochodzić kasy jak to sama apka? wysyłając fotki ze szpitala?

      Ma ktoś umowę na tą kartę/apkę? jeśli tak prosiłbym o wklejenie tutaj, bo znaleźć w sieci nic nie można szczegółowiej.

      p.s. Revoluta produkuje londyński fintech. Nie, że uważam, że to marne (póki co), ale w produktach finansowych jakiś haczyk musi być, bo by nie zarobili
      Co to jest fintech? Jak wyglądają finanse w internecie

      Komentarz


      • #28
        Nie ma żadnego haczyka. Załóż, zacznij korzystać i zobaczysz jak to dobrze działa i ile forsy zostaje.

        Komentarz


        • #29
          Stacje benzynowe samoobsługowe nie akceptują karty Revolut, taki minus
          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
          Marek



          Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
          Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez marbab Zobacz wpis
            Stacje benzynowe samoobsługowe nie akceptują karty Revolut, taki minus
            W Polsce czy za granicą?
            Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #31
              Testowalem tylko za granica, ale w FAQu tez gdzies o tym pisza, wiec zapewne wszedzie.
              Marek



              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

              Komentarz


              • #32
                Była ponoć jakaś awaria revoluta. Ściągalo z konta, a nie placilo.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez marbab Zobacz wpis
                  Stacje benzynowe samoobsługowe nie akceptują karty Revolut, taki minus
                  Potwierdzam, że tak jest, a na pewno we Włoszech.
                  Po prostu ta karta nie obsługuje odgórnego zablokowania jakiejś kwoty i dlatego to nie działa.
                  Trzeba użyć innej karty, ale np. kredytowej z t-mobilebank też nie chciało przyjąć, ale już debetową z tego samego banku tak.
                  Niestety przelicznik euro na niej był zdecydowanie mniej korzystny niż przy płatnościach przez kartę Revolut.
                  Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #34
                    A ja się z Wami nie zgodzę. Nie jest to reguła. Część stacji samoobsługowych we Włoszech obsługuje Revoluta. Wiem z autopsji - korzystałem w tym roku.
                    Za to miałem na 2 czy 3 bramkach na autostradzie problem. Ale z tego co czytałem to jest kwestia automatów, nieraz sa one ofline, tzn. nie łaczą się na bieżącą chyba z siecią. I na tych jest problem z Revolutem.

                    Komentarz


                    • #35
                      Korzystałam w tym roku i faktycznie sprawdza się.

                      Komentarz


                      • #36
                        Darmowa dostawa karty Revolut
                        Attention Required! | Cloudflare
                        Pozdrawiam,


                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X