Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Targi moto Poznań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Targi moto Poznań

    Byłem i nie zwiedziłem :-( Zdaje się targi padły ofiarą własnego sukcesu - mnóstwo ludzi, ciężko sfotografować jakiekolwiek auto. Do tego słabo z jakimś sensowym jedzeniem. Generalnie targi w Nadarzynie były dużo lepsze - mniej ludzi, łatwiej obejrzeć auto. Wybrałem się bo chciałem w krótkim czasie porównać wnętrza kilku aut ale nie udało się. Także gdyby ktoś rozważał wizytę to może przyda mu się ta opinia. Fajnie by było, gdyby organizatorzy zrobili np. jeden dzień ze sporo droższymi biletami i wówczas zwiedzający mieliby wybór - drożej ale w węższym gronie albo taniej i z liczniejszym towarzystwem.
    sotdi

  • #2
    No to nic nie straciłem, miałem jechać, ale grypa mnie zmogła. Nadarzyn mam rzut beretem i byłem 2 razy.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      niestety potwierdzam.. też sie wybrałem z Warszawy wczoraj i masakra. Ludzi pełno... kolejki wszędzie... z jedzeniem tez jakaś tragedia. Ogólnie dupa i więcej tam nie pojadę bo szkoda czasu i pieniędzy.
      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

      Komentarz


      • #4
        ja byłem ale 5go, obejrzałem wszystkie interesujące mnie auta tak w środku jak i z zewnątrz ja polecam.
        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

        Komentarz


        • #5
          Czyli odpuścić trzeba weekend i jak coś to jechać w tygodniu
          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

          Komentarz


          • #6
            Mnie zawsze zastanawiało czemu takie targi są tak krótkie? Jeden dzień prasowy (w czwartek), jeden dzień w tygodniu (piątek - wtedy jeszcze przed 14-15 jest luźno) i dwa dni weekendu, kiedy ludzie chcą spędzić wolny dzień na zwiedzaniu i jest wtedy maksymalne obłożenie...
            Kiedyś (gdy byłem młodym chłopakiem) chodziłem na targi motoryzacyjne w Warszawie w hali Warszawianka i potem Expo na Prądzyńskiego - ale one chyba dłużej trwały, bo jakoś nie kojarzę dużych tłumów (a zdarzało się tak, że te same targi odwiedzałem nawet dwa razy).
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              bylem jak co roku. Tym razem z Zona i Synkiem. Nie udalo sie wszystkiego obejrzec - zabraklo czasu. Synek zachwycony. Tlum ludzi, wiecej niz dotychczas. Faktycznie trudno zrobic fotkę. To juz drugie moje targi w tym roku - niedawno bylem tez w Ostródzie. Na jesieni są w Gdańsku. Może w tym roku uda mi sie w końcu pojechać na targi za granicę.
              W kazdym razie Poznań polecam. Choc w tym roku zadziwila mnie ilosc podpitych typow zwiedzajacych Targi z butelkami piwa w reku... Za rok beda lazic z pollitrem?
              A swoja droga w Kodiaqu moj 5-letni synek znalazl oprozniona flaszke po tzw. małpce - cytrynowce! Zrobilem pamiatkowe zdjecie haha! Zamierzam reaktywowac moj blog na autokult to tam zamieszcze i te zdjecie i krotka relacje.
              Uwazam, ze jak ktos lubi samochody i ma mozliwosc to warto sie wybrac do Poznania.
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X