Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tygodniowy urlop okolice Wrocławia Jeleniej Góry Karpacza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tygodniowy urlop okolice Wrocławia Jeleniej Góry Karpacza

    Panie i Panowie skodziarze , wybieram się z rozinką na tydzien w okolice wrocka, jeleniej góry , karpacza, chcialbym też zahaczyć o Pragę
    macie jakieś propozycje noclegu ? , ważne żeby w pokoju była łazienka, czajnik , tv dwie osoby dorosle i dwojka dzieci 7-14 latek
    no i co można ciekawego tam zobaczyć , nie ukrywam , że głownie chodzi mi o atrakcje dla dzieciaków ,
    termin to po majowym weekendzie od7 do 14 maja
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

  • #2
    Szukaj w Kudowie Zdrój. Byłem w zeszłym roku w czasie majówki i widziałem, że w samej Kudowie było sporo wolnych kwater.
    Nie wskażę konkretnej, bo mieszkałem tuż przed Kudową i nie pamiętam adresu...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Po polskiej stronie Szczeliniec po czeskiej kamienne miasto. Zwiedzaj w tej kolejności.
      Generalnie to tam jest sporo atrakcji tylko że ja byłem w dzień zmarłych i wszystko było pozamykane. Kopalnie, zamki jest w czym wybierać

      Spałem w Polanicy miejsce chyba lepsze niż Kłodzko chociaż trochę emeryckie.
      Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
      Powered by R-Performance

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
        Po polskiej stronie Szczeliniec po czeskiej kamienne miasto. Zwiedzaj w tej kolejności.
        Generalnie to tam jest sporo atrakcji tylko że ja byłem w dzień zmarłych i wszystko było pozamykane. Kopalnie, zamki jest w czym wybierać

        Spałem w Polanicy miejsce chyba lepsze niż Kłodzko chociaż trochę emeryckie.
        W Polanicy też byłem podczas zeszłorocznej majówki... I w Pradze też. I w Kłodzku. I w Dusznikach. I w zamku Książ. I do tego w Nachodzie. I najlepsze dla dzieciaków: zoo-safari w Dvur Kralove (polecam!). Pomniejszych miejsc nie wspominam, bo już pozapominałem ich nazwy. Niektóre z tych miejsc odwiedziłem 2-3 razy. Zoo we Wrocławiu zostawiłem na deser podczas powrotu, bo Starówkę zwiedziłem na samym początku Majówki. Każde z tych miejsc ma swój urok - ale generalnie w Kudowie było fajnie, bo nawet bezpośrednie okolice miasteczka są ciekawe.

        Aha: ja miałem nocleg w Jerzykowicach Wielkich w apartamentach "U Ani": Apartamenty u Ani Jerzykowice Wielkie - kontakt, telefon, ceny, opinie. - Meteor

        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #5
          Na majówkę nocuje z Zieleńcu. Szukaj w szerokich internetach np na Booking czy w goolga wpisz noclegi. W Kudowie i okolicy jest co robić. Myśle ze dla dzieci rewelacyjna moze byc zwiedzanie kopalni złota w złotym stoku. Sporo tam atrakcji
          Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
          Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

          Komentarz


          • #6
            Polecam Pragę - masz u mnie zdjęcia w galerii, w temacie moje szarej z naszej majówki w Czechach. Jak by co to mam namiar na parking piętrowy w budynku niedaleko od dworca kolejowego. Jakieś 10 - 15 minut spacerkiem od starówki i Vaclavskiego Namesti. Nie musisz szukać miejsca i rozróżniać koloru linii parkingowych . Może nie najtaniej, ale praktycznie.

            My nocowaliśmy w CZ, bo jeszcze chcieliśmy trochę po Czechach pojeździć.

            Po drodze do Pragi masz Mladą
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Pod Jelenią jak szukasz noclegów to popatrz na Jeżów Sudecki. W tej wiosce jest sporo miejsc z noclegami w gospodarstwach (kiedys korzystałem).
              Zaraz obok Jeżowa masz Górę Szybowcową. Masz tam niezłe widoki oraz z racji tego, jest to miejscówka lokalnego aeroklubu przy ładnej pogodzie są tam paralotniarze oraz szybowce - to może być akurat atrakcja dla twoich dzieciaków.
              Poza tym w pobliżu ogarniesz:
              - zaporę w Pilchowicach (Strony nie znaleziono - DolnoslaskiPodroznik.pl)
              - park miniatur w Kowarach (Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska)

              Jadąc do Karpacza odwiedź dom na dachu ( ). Nie stawaj pod kibelkiem, bo jest z niespodzianką

              Aha jak chcesz zaliczyć Zoo we Wrocławiu to jesli planowałeś to na zakończenie podróży to zły pomysł, bo widzę że ci wypada weekend. Lepiej zoo załatw w tygodniu, bo w tych terminach zwłaszcza jak jest ciepło w weekendy jest straszny tłok. W tygodniu masz o połowę mniej ludzi i w związku z tym ten czas można milej tam spędzić. I pod zoo we Wrocku proponuje nie ładowac się na parking Budimexu przy Wróblewskiego, bo mają chore stawki. Lepiej poszukaj miejsca do parkowania w okolicach ul. Parkowej, Witellona bądź ul. Wybrzeże Wyspiańskiego. Na Wyspiańskiego jest płatność w parkomatach miejskich, ale dużo taniej niż na ww. parkingu. A te miejscówki nie są wcale tak daleko od zoo - sprawdź sobie na mapie.

              Komentarz


              • #8
                wynająłem w Szklarskiej Porębie pensjonar u Joli , apartament 2
                jakie tam blisko jeszcze atrakcje ? głownie dla dzieci 7-14 latek
                jest O1 RS 1.8T XENON
                była O1 1.9 TDI AGR

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Yarwa Zobacz wpis
                  Pod Jelenią jak szukasz noclegów to popatrz na Jeżów Sudecki. W tej wiosce jest sporo miejsc z noclegami w gospodarstwach (kiedys korzystałem).
                  Zaraz obok Jeżowa masz Górę Szybowcową. Masz tam niezłe widoki oraz z racji tego, jest to miejscówka lokalnego aeroklubu przy ładnej pogodzie są tam paralotniarze oraz szybowce - to może być akurat atrakcja dla twoich dzieciaków.
                  Poza tym w pobliżu ogarniesz:
                  - zaporę w Pilchowicach (Strony nie znaleziono - DolnoslaskiPodroznik.pl)
                  - park miniatur w Kowarach (Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska)

                  Jadąc do Karpacza odwiedź dom na dachu ( ). Nie stawaj pod kibelkiem, bo jest z niespodzianką

                  Aha jak chcesz zaliczyć Zoo we Wrocławiu to jesli planowałeś to na zakończenie podróży to zły pomysł, bo widzę że ci wypada weekend. Lepiej zoo załatw w tygodniu, bo w tych terminach zwłaszcza jak jest ciepło w weekendy jest straszny tłok. W tygodniu masz o połowę mniej ludzi i w związku z tym ten czas można milej tam spędzić. I pod zoo we Wrocku proponuje nie ładowac się na parking Budimexu przy Wróblewskiego, bo mają chore stawki. Lepiej poszukaj miejsca do parkowania w okolicach ul. Parkowej, Witellona bądź ul. Wybrzeże Wyspiańskiego. Na Wyspiańskiego jest płatność w parkomatach miejskich, ale dużo taniej niż na ww. parkingu. A te miejscówki nie są wcale tak daleko od zoo - sprawdź sobie na mapie.
                  planuje zoo na poniedzialek , bardzo dziękuję za cenne rady dotyczace parkowania to mega ważne
                  jest O1 RS 1.8T XENON
                  była O1 1.9 TDI AGR

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X