Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciuchy firmowe

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciuchy firmowe

    Pany i panewki może trochę głupie pytanie, ale czy orientuje się / widział ktoś gdzie można nabyć ciuchy sygnowane markami motoryzacyjnymi. Widziałem ludzi w fajnych polarach audi, albo bluzy serwisowe vw,castrol itp. kiedyś dorwałem parę rzeczy na giełdzie w koszalinie. Przeszukałem internety i na nic nie wpadłem. W hurtowniach motoryzacyjnych dają jako gadżety, ale to tylko dla tych co biorą sporo częśći.

  • #2
    Sklep.skoda.pl
    Na przykład.
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      Allegro
      Powered by R-Performance

      Komentarz


      • #4
        Takie ciuchy masz normalnie po salonach danej marki. Oczywiście ceny są zazwyczaj z czapy.

        Komentarz


        • #5
          albo zamówić pod siebie, dać do wyszycia lub nadruku, jaki to problem ?
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Można, ale nigdzie nie kupisz z takiego materiału jak ori. Kombinezony robocze vw, albo mercedesa nabyte na giełdzie nie do zajechania - kto użytkował ten wie o czym mówię.

            Komentarz


            • #7
              Widziałem trochę tego na allegro, ale najlepiej to dać na zamówienie

              Komentarz


              • #8
                Ważne, aby stosunek ceny do jakości był jak najlepszy. Piszę o tym, bo moim zdaniem jakość jest bardzo ważna, aby po kilku praniach nie doszło do przebarwień, do odbarwień itd. Aby łatwo się go prasowało itd. Istotny jest moim zdaniem skład. A więc materiał powinien być możliwie jak najbardziej naturalny, aby oddychał swobodnie, aby wygodnie się go nosiło.
                Czyli jak spodnie to np jeans, bawełna lub inne tego typu tkaniny.
                Proponuję sprawdzić np tutaj: Duże spodnie męskie rozmiary także XXL – Tombigo

                Komentarz


                • #9
                  W każdym sklepie w którym kupisz motor jak i kaski, są też stroje.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zależy jeszcze kto jak i gdzie jeździ. Na dłuższe trasy rzeczywiście kombinezon motocyklowy, najlepiej nieprzemakalny, rękawice i buty to podstawa. Ale jeżeli wykorzystuje się motocykl, skuter czy inny tego typu pojazd do dojazdów do pracy lub w celu załatwienia innej sprawy, innej formalności, to wystarczą zwykłe jeansy, jakieś wygodne buty, najlepiej w kolorze czarnym, koszula i opcjonalnie jakaś kamizelka, aby chroniła od zimna.
                    Ważne, aby było wygodnie. Tutaj mają duży wybór spodni: Spodnie męskie Duże Rozmiary

                    Komentarz


                    • #11
                      Napisałem w pierwszym poście o co mi chodzi, a wy wyjeżdżacie ze ciuchami na motor...

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X