Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw w Europie. Wakacje 2018

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ceny paliw w Europie. Wakacje 2018

    Koledzy jakie ceny są aktualnie w:
    - Austria
    - Włochy
    - Francja

    Mam na myśli Diesla i stacja nie przy autostradach.

    Jeszcze pytanie w kwestii autostrad. Nigdy nie byłem w Italii. Jak tam wyglada kwestia płacenia na bramkach tzn na jaki pas sie nie władować zeby nie irytowac kogoś cofaniem ?
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

  • #2
    Tu masz poradnik. Sam o niego dopytywałem. Dopiero co wróciliśmy.

    WAKACJE - WŁOCHY - Riwiera Adriatycka i nie tylko - relacje. - Octavia Club Polska

    Masz tam kawałek dalej zdjęcie oznaczeń bramek. Same pieniążki to automat, pieniążki z rączką to człowiek w budce, a carte to automat tylko do kart.

    Płaciłem w każdej bez problemu. W tamtym temacie masz też film na yt jak korzystać z automatu i płacąc pieniędzmi. Działa to bez zarzutu. Jest dużo innych filmów na yt.

    Dawaj do tamtego tematu i czytaj i pytaj, na pewno co wiem to powiem. A na pewno PAOLO ESCO dużo wie i też podpowie.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
        Koledzy jakie ceny są aktualnie w:
        - Austria
        - Włochy
        - Francja

        Mam na myśli Diesla i stacja nie przy autostradach.

        Jeszcze pytanie w kwestii autostrad. Nigdy nie byłem w Italii. Jak tam wyglada kwestia płacenia na bramkach tzn na jaki pas sie nie władować zeby nie irytowac kogoś cofaniem ?
        W Austrii na stronie OMV masz wyszukiwarke stacji z cenami online - oplaca sie zjechac "3km" od autostrady a roznica w cenie to 0,2-0,3 euro/litrze. W Niemczech dziala aplikacja "clever-tanken" rowniez z cenami online.
        We Wloszech czy Francji nie wiem czy jest cos analogicznego.

        Komentarz


        • #5
          Włochy - drożej niż w A.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            No ! I to sie nazywa odzew na fb napisałem to samo to jeden orzeł napisał zebym pojechał rowerem. Dzięki koledzy
            Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
            Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
              jeden orzeł napisał zebym pojechał rowerem.
              no i to jest różnica między fb, a naszym forum

              Czytaj wątek, o którym Ci napisałem i pojedziesz bez stresa. ja też pierwszy raz do ITA zawitałem w tym roku.

              Bałem się, bo 10 lat jeździłem po Bałkanach, które poznałem jak własną kieszeń i czułem się tam jak w domu. a ITA coś nowego - lekki niepokój był, tak jak przed majówką w D - też pierwszy raz.

              Czytaj wątek o Włoszech i dopytuj - naprawdę automaty na bramkach są bardzo intuicyjne - co ważne - jak wrzucasz drobniaki, czy wkładasz banknoty, potem wybierasz resztę - nikt nie pogania z tyłu. Pełen looz.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Właśnie dzisiaj w San Remo automat za żadne skarby nie chciał wciągnąć banknotów a monet nie miałem. Na szczęście mam karte walutową
                Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X