Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Imprezy integracyjne w waszych firmach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Imprezy integracyjne w waszych firmach

    Jak to jest u was w firmach, czy organizowane są jakieś imprezy integracyjne? U nas jedynie przedświąteczne, a i to atmosfera jest taka sobie, raczej formalna niż nieformalna. Jak to u was wygląda?

  • #2
    ja po wszystkim niewiele pamiętam... wiec chyba jest dobrze...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Na imprezach świątecznych atmosfera jest faktycznie często bardzo formalna. Jednak jest wiele innych sposobów na imprezę firmową, na których można sie bardziej wyluzować:
      wyjazd wspólnie na wycieczkę
      wizyta w studio filmowym
      escape room
      czy jakieś atrakcje sportowe

      Na stronie tej agencji jest sporo takich pomysłów: see4business.com - Ta strona jest na sprzedaż! - see4business Zasoby i informacje.

      Komentarz


      • #4
        Ja w poprzedniej firmie "hurtownia motoryzacyjna" miałem fajne imprezy które głownie organizowalismy wspólnie od 10 do 30 osób, zawsze była jakas czarna owca i jeden niepijący ale ogólnie miło to wspominam. Obecnie po zmianach zatrudniam 7 osób, i za jakiś czas planuje imprezę firmową tylko kompletnie nie mam pojęcia jak zacząć temat, i gdzie to zorganizować.. Nie ukrywam że było łatwiej dysponować kasą korporacji i większym gronem ludzi, niż swoim portfelem i małą grupkom.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez petok Zobacz wpis
          Na imprezach świątecznych atmosfera jest faktycznie często bardzo formalna. Jednak jest wiele innych sposobów na imprezę firmową, na których można sie bardziej wyluzować:
          wyjazd wspólnie na wycieczkę
          wizyta w studio filmowym
          escape room
          czy jakieś atrakcje sportowe

          Na stronie tej agencji jest sporo takich pomysłów: see4business.com - Ta strona jest na sprzedaż! - see4business Zasoby i informacje.
          czy ty nie jesteś aby dobrze zamaskowanym trollem? bo wszystkie Twoje posty są takie delikatnie mówiąc z "dooopy"

          Komentarz


          • #6
            Widac nie wszyscy robia w agencjach co pozycjonuja za 500zl miesiecznie

            Jak klient zaplaci to sa i fachowcy co wyprodukuja 10 postów zanim wkleja linka
            Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
            Powered by R-Performance

            Komentarz


            • #7
              Vkolumna
              Mój czarnuch
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Majcar Zobacz wpis
                Obecnie po zmianach zatrudniam 7 osób, i za jakiś czas planuje imprezę firmową tylko kompletnie nie mam pojęcia jak zacząć temat, i gdzie to zorganizować.. Nie ukrywam że było łatwiej dysponować kasą korporacji i większym gronem ludzi, niż swoim portfelem i małą grupkom.
                Moja poprzednia firma to było 9 osób w tym 4 kobiety w różnym wieku. Najpierw poszliśmy na kręgle i piwo, a potem na kolację i też było super. Wcześniejsze wyjście to były gokarty (wyścigi) i potem kolacja (oczywiście też z alkoholem)
                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                _______________________________________
                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                Komentarz


                • #9
                  Lepiej dać pracownikom premię w pieniądzach, niż zapędzać ich na korpowyjazdy z lataniem po lesie i innymi głupotami.
                  Silnik R18A2.
                  http://www.dadrl.org.uk
                  http://www.lightmare.org

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez dragster Zobacz wpis
                    Lepiej dać pracownikom premię w pieniądzach, niż zapędzać ich na korpowyjazdy z lataniem po lesie i innymi głupotami.
                    nie do końca sie z tym zgadzam... jak juz to moze dwie opcje, żeby dołożyć do wypłaty, ale i również zrobić integracyjna impreze..

                    Komentarz


                    • #11
                      Mnie się nawet 4 na rok trafią. Oczywiście w ramach "szkoleń". Bardzo sobie cenię takie wypady, jest co wspominać i zawsze jakiś gwiazdor/gwiazda się trafi.
                      Niestety, ostatnimi czasy odchorowanie takiego wyjazdu trwa coraz dłużej.
                      2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                      2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                      2009 Renault Clio MTV 1.4
                      2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                      2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                      Komentarz


                      • #12
                        U mnie często się takie imprezy nie zdarzają, ale jak już są to wyjazdowe i bardzo aktywne. Parki linowe, marsze na orientacje, paintball i tym podobne.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X