Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trasa na Bawarie i czym płacić za lpg;) w Cz/D ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trasa na Bawarie i czym płacić za lpg;) w Cz/D ?

    Witam 1 wszy raz wybieram się do rodziny na Bawarie na 3 dni na dziś jaka trasa jest najlepsza Wrocław -Drezno itp czy iść w Czechy Ostrava -Pilzno? Bo słyszałem że są mega roboty drogowe i jakie są koszty bo trzeba na pewno winety kupić a przez Dojczlandy nie po 2) chce tankować lpg to znów na Dojczach problem bo autobany i lepiej Czechami dodatkowo czym płacić aby przeliczalo uczciwie w Czechach mam zł,euro i 3 karty Mbank,ING,getin bank gdzie najkorzystniej przeliczy na korony??

  • #2
    w Niemczech nie ma problemu z lpg

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rooy87 Zobacz wpis
      Wrocław -Drezno
      tak bym jechał nie trzeba się pilnować jak w CZ. Tak też jechałem dalej pod Frankfurt n. Menem.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        W zimie wracałem z Monachium , nawet przez chwile mi nie przyszła myśl aby jechać przez CZ ... Zapomnij o tym pomyśle w ogole .
        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
          nawet przez chwile mi nie przyszła myśl aby jechać przez CZ ... Zapomnij o tym pomyśle w ogole .
          w CZ jedzie się dla relaksu (zgodnie z ograniczeniami) - taka jazda naprawdę odpręża, ale jak jeździłem po CZ i mi się nigdzie specjalnie nie spieszyło to - OK, w D jedziesz, żeby zrobić kilometry !!
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Przy dłuższej trasie zwykle zalezy mi aby pokonać ten odcinek w miare szybko, Zdecydowanie wole domowe zacisze niz czeskie drogi . Czy jazda po czeskich drogach odpręża ? Hmm, mysle ze w alpejskich klimatach w austrii czy szwajcarii jazda po drogach bardziej odpręza niż u pepików .
            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
              Przy dłuższej trasie zwykle zalezy mi aby pokonać ten odcinek w miare szybko
              czyli D!!!

              Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
              Czy jazda po czeskich drogach odpręża
              w tym sensie, że jak nie masz do przejechania kilkuset kilometrów, to sobie jedziesz spokojnie bez szarpania i nerwów, jak masz długą trasę to - tak jak nas - nie wiesz czy zdążysz

              Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
              mysle ze w alpejskich klimatach w austrii czy szwajcarii jazda po drogach bardziej odpręza niż u pepików .
              no - to ze względu na krajobrazy
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X