Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Solidny domek ogrodowy narzędziowy - jaki? Curver / Keter ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Solidny domek ogrodowy narzędziowy - jaki? Curver / Keter ?

    Muszę postawić sobie w ogródku jakiś domek na graty typu rowery, kosiarka, sprzęt ogrodowy. Nie chcę raczej drewnianego, bo jakoś nie po drodze mi z corocznym malowaniem, gniciem drewna, itp. Wpadł mi w oko z kolei domek firmy Curver Oakland 1175 (ma idealny kolor, wielkość i solidną budowę - tylko dach mógłby mieć jednospadowy lub spadkiem na krótsze ściany), ale ponad 6kzł to tak trochę dużo... Link
    Macie może pomysł na coś podobnego w lepszej cenie? Też jakieś solidne tworzywo wzmacniane konstrukcją stalową, w kolorze szarym popielatym?
    A może jest na forum jakiś przedstawiciel Curver / Keter ?

    PS: mam nadzieję że nikt nie wpadnie na to, że coś próbuje reklamować?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    Mam na działce domek drewniany, który ma (na oko) przynajmniej ze 30 lat. Malowałem go tylko raz, i to częściowo (po powodzi, gdy był zalany do wysokości 2 m). Z plastikiem jest mi właśnie nie po drodze. Za dużo plastiku jest dookoła człowieka.

    Komentarz


    • #3
      od 6 lat mam drewniany domek na narzędzia i rowery , jak na razie malowania nie wymaga ...myślę że spokojnie ogarniesz coś taniej indywidualnie jak ktoś Ci zrobi

      Komentarz


      • #4
        W Wawie koszt domku narzedziowego o wym 3x3 to tez koszt 6500zl. Brac drewniany ladnie wyglada, pachnie drewnem, a nie palonym od slonca plastikiem...
        Ostatnio edytowany przez bl; 6130.

        Komentarz


        • #5
          No właśnie jak patrzyłem na takie 2x3m to koszt jest w granicach 4-5kzł, ale z cienkiego drewna i boję się, że po jakimś czasie drzwi się spaczą...
          Macie jakieś namiary na stolarzy, którzy zrobią to porządnie?
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            ma ktoś może marketowy domek? Oglądałem dziś w Castoramie taki i wygląda na dość solidny. Nie jest niestety impregnowany.
            Materiały i akcesoria dla majsterkowiczów | Majsterkowanie w Castoramie
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              DREWSTOL kontakt slaby, bo wlasciciel sam wykonuje domki, wiec ciagle w pracy. Terminy na 3mce do przodu, wiec polecam

              Komentarz


              • #8
                Domki stawiacie na fundamencie monolitycznym czy na bloczkach lub płytach chodnikowych?
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  Mam postawiony na bloczkach wmurowanych. Niby gęsto itp ale teraz robiłbym po całości.

                  Komentarz


                  • #10
                    ja też myślę raczej o bloczkach ustawionych w przynajmniej kilku miejscach. Ewentualnie płyty chodnikowe po całości. Płytę betonową monolityczną odrzucam - za drogo + problem z ewentualną utylizacją gdy wpadnę na pomysł ustawienia w innym miejscu...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
                      No właśnie jak patrzyłem na takie 2x3m to koszt jest w granicach 4-5kzł, ale z cienkiego drewna i boję się, że po jakimś czasie drzwi się spaczą...
                      Macie jakieś namiary na stolarzy, którzy zrobią to porządnie?
                      CBA

                      wczoraj robili sąsiadowi 3,5 tys za całośc 2,5 na 2 .........

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X