Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Soundbar do TV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Soundbar do TV

    Koledzy poszukuję coś budżetowego. Telewizor nowy SAMSUNG 55 cali z bluetooth.

    Myslę nad :

    Just a moment...

    lub

    Just a moment...

    Po przeprowadzeniu wielu odsłuchów w sklepie moim zdaniem lepiej gra LG (lepsza i czystsza góra) Samsung ma 3.1 i lepszy bas słabsza górę.

    Co polecacie w tej cenie???
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    nie jestem zwolennikiem soudbarów, ale jak już brać, to lepiej ciut dopłacić i coś dobrego, bo lg i szajsung...no cóż....dla mnie to nie gra generalnie - jeśli chodzi o jakość dźwięku - czy kolumny, czy soundbary.
    coś takiego lepiej, to na pewno gra czyściej:
    YAS-207 - Top Hi-Fi & Video Design

    Komentarz


    • #3
      Tylko nie ze "szmatą" w którą wchodzi kurz i nie idzie tego doczyścić, a i też łatwo uszkodzić, mam ją na subwooferze i jest mocno niepraktyczna, na szczęście tą cześć można schować w niewidoczne miejsce
      Co do Samsunga, to sam posiadam Samsung HW-K450 i uważam, że Samsungi grają całkiem przyzwoicie, przed zakupem testowałem dłuższy czas w sklepie z elektroniką nie szczędząc ich i wybrałem ten, bo niższy model był owinięty "szmatą".
      Niestety mój model ma słaby zasięg bluetooth, który jak można doczytać na forach "żre" się z bezprzewodowym połączeniem subwoofera, nie wiem czy inne Samsungi też tak mają.
      Za to soundbar Samsunga z telewizorem Samsunga współpracuje bezbłędnie, nie potrzeba używać pilota do soundbara. U mnie połączony jest kablem optycznym.
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • #4
        Nic lepszego nie wymyślono dla dźwięku niż pudło ze drewna (w tańszych płyta paździerzowa lub pilśniowa), a z przodu szmata. Inne rozwiązania to nie są do słuchania, tylko do wyglądania. Zresztą, w takim sprzęcie jak samsung to wyłącznie dla oka można wybierać, bo nikt zainteresowany dźwiękiem na to nie spojrzy.

        Komentarz


        • #5
          Skoro o dźwięku rozmawiamy na forum motoryzacyjnym oraz padły pytania o Samsung i LG, to nie startowałbym w jakiś hi-endowy sprzęt, to nie to forum.
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #6
            Nawet nie miałem na myśli high-endu (bo tak mam, ze nie interesuje się rzeczami, na które mnie nie stać). O high-endowych samochodach tez tu nie ma dyskusji. ;-)

            Komentarz


            • #7
              Każde rozwiązanie będzie lepsze od standardowych głośników w TV.
              Moim zdaniem lepiej pójść w przeciętny soundbar + przeciętny subwoofer niż jakiś przesadnie drogi soundbar.

              Odnośnie bluetootha to podłączam tak słuchawki i mi się rozjezdza dzwięk z obrazem. Niby jest w TV korekta ale nie mogę jej tak ustawić żeby idealnie zgrać jedno z drugim. Z tego względu chyba lepiej pociągnąć HDMI.
              Powered by R-Performance

              Komentarz


              • #8
                Bardzo wam dziekuje. Wiem ze nie bedzie to gralo jak super sprzet ale lepiej niz sam tv. Teraz kwestia podłączenia. Jak najlepiej? Przez BT, HDMI czy optyk??
                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  no wiecie, ale w tą stronę idąć to lepiej kupić za 1.5 tysia jakieś małe przyzwoite kolumienki i jakiś wzmak podłączyć nawet stary, ale dobrze grający
                  max, spoko, rozumiem, poprostu dołożyłbym parę stów i kupił przynajmniej yamahę, jak sprzęt ma być na lata - ale to moje zdanie. yamaha to jeszcze nie nie wiadomo jaki sprzęt.
                  clip ten co proponuje jest z subem oczywiście.

                  Komentarz


                  • #10
                    maxpaynemm HDMI lub optyk, z tego co pamiętam, to kabel optyczny był w zestawie, bo na pewno go nie dokupowałem.
                    sew1981 miałem podobne podejście do Twojego dopóki nie posłucham kilku soundbarów i okazało się, że przyzwoicie to jednak gra. Poza tym z telewizorem jednak lepiej komponuje się soundbar.
                    Pozdrawiam,


                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                    Komentarz


                    • #11
                      Ostatnio sprzęt grający do domu kupiłem 15 lat temu. To jednak jest na lata. Nawet kotka teściowej z niego korzysta, bo na kolumnach się jej podoba siedzieć.

                      Jednak moja oldskulowa analogowość nie pozwla mi patrzeć na soundbary z niejaką dozą obrzydzenia, bo wszystko w tym małe i plastikowe. Taki kolejny nowoczesny "udawacz elegancji", jak piano black w autach.

                      :-)

                      Komentarz


                      • #12
                        Mam od roku tego yas-207, jak bylem w temacie zakupu i poczytalem opinie to niby go tam na forach polecali... podlaczylem przez hdmi. Cos tam gra, wiadomo ze lepiej niz te malutkie glosniczki w tv. Oczywiscie nie jest to jakis mega sprzet. Niemniej brak kabli i latwosc obslugi na duzy plus.

                        Komentarz


                        • #13
                          Tomato to w serii jest z subem prawda?

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja mam JBL Cinema SB400. Kupiłem kilka lat temu jako nowość. Jak dla mnie sprzęt w stosunku ceny do jakości jest rewelacyjny. Nie wiem czy go jeszcze produkują ale kosztował bliżej 2 tyś.

                            Komentarz


                            • #15
                              Tak zgadza sie sub jest w zestawie, plus ten kabelek optyczny. Gwarancja po rejestracji na 3 lata

                              Komentarz


                              • #16
                                maxpaynemm, proponowałbym udać się na przykład do Media Marktu, gdzie możesz "kupić" sprzęt i oddać go w ciągu 30 dni. Ja poszedłem tą samą drogą co ty i też odsłuchałem nie jedno. Ale w domciu calkiem inaczej brzmi niż w sklepie. W domu miałem ze 3 soundbary i w końcu zdecydowałem się wydac trochę więcej kasy, aby to miało dźwięk, a ni ego imitowało.
                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X