Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

felgi 5x112 do bmw na rozstaw 5x120

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • felgi 5x112 do bmw na rozstaw 5x120

    Na wstępie nie huczcie na mnie , ale mam pytani czy wejdą mi stalowe felgi od mojej skody do bmw compact na rozstaw 5x120. Zaznaczam że nie będę jeździł bmw. Chcę tylko założyć felgi bo aluski od bmki daję do malowania a nie chcę by auto stało na kołkach (brak drugiego kompletu opon).
    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

  • #2
    Nie wejdą ci. Wartość 120 lub 112 to wartość średnicy okręgu, na którym opisane są środki otworów. Jak widzisz różni się ona. Będziesz miał różnicę pomiędzy otworem w feldze a w piaście 4mm (przesunięcie osi danego otworu).
    Ostatnio edytowany przez Yarwa; 12490.

    Komentarz


    • #3
      tak myślałem więc pożyczyłem od brachola stalówki bo zapomniałem że przecież ona ma E36 kombi i rozstaw jest ten sam wczoraj aluski wróciły z malowania " czarny półmat" do tego nowa guma dziś odbieram mbw ciekawe jak będzie wyglądało
      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

      Komentarz


      • #4
        Swoją drogą mam stresa bo u mechanika się okazało że bmw nie ma katalizatora...kupiłem emulator by błąd silnika nie wyskakiwał....teraz się boję czy przegląd przejdzie:/ jeśli przejdzie to i tak w przyszłym roku kupię jakiś zamiennik kata....ale ważniejsza skoda bo tam mam więcej wydatków: klapa gasząca, pierwszy wtrysk może tylko do czyszczenia lub do regeneracji
        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X