Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Iqos alternatywa dla zwykłych papierosów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Iqos alternatywa dla zwykłych papierosów

    Jako że po kilku latach niestety wróciłem do palenia a co gorsza zacząłem palić jak smok chyba chcąc nadrobić czas bez śmierdziuchów moje oczy zwróciły się do bajeru jaki ostatnio się pojawił na rynku papieros elektroniczny Iqos. I powiem szczerze nie jest źle przede wszystkim nie ma smrodu po "spotkaniu towarzyskim" nie boli łeb jak po fajkach. Zanika suchość w ustach od fajek. Tak szczerze po prawie 2 tygodniach używania spróbowałem zwykłej fajeczki nie smakuje coś jak dawniej. Mam nadzieję że dzięki temu ustrojstwu znowu uda mi się powoli rzucić to cholerstwo bo teraz po powrocie było mi diabelnie ciężko skończyć z tym dlatego też pomysł na ten gadżet. No i z tego co piszą niby o 90 % mniej szkodliwy w co ciężko uwierzyć ale jakby chociaż o połowę to zawsze coś. Od lat paliłem LM Light i z Heetsów wybrałem również lighty i jak dla mnie jest super.
    Gdyby ktoś był chętny na zakup zawsze jest jakaś promocja wchodząc prze mój link kupujący oprócz tego co kupi i dostanie w promocji przy zakupie dostanie dodatkowo 4 paczki Heetsów tak że myślę dla zainteresowanego zawsze coś.
    Link
    OCTAVIA 2 FL MINT 1.6 MPI + GAZ Landi Renzo
    CITIGO 1.0 MPI + GAZ Landi Renzo

    PIŁEŚ NIE JEDŹ - JECHAŁEŚ NIE DZWOŃ
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X