Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miele

    Panowie,witam potrzebuje opinie nt pralek Miele, warto za podstawowy model dać 3500zł.?Czy rzeczywiście są tak dobre? A może lepiej kupić coś tańszego (tylko co?)i porostu częściej wymieniać?
    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

  • #2
    Na początek zmień ten kretyński podpis profilowy.

    Komentarz


    • #3
      a co ta pralka ma robić za 3,5 koła? bo jak tylko prac to trochę drogo biorąc po uwagę że średni czas życia pralki to 5-6 lat teraz...ja co tyle wymieniam i nie kupuje nic droższego niż podstawowy sprzęt ogólnie znanych marek....no chyba że komuś staje na samą myśl o tym że ma Miele w domu ...no ale wtedy to powinna jeszcze loda robić za ten hajs bo jak nie to nie warto
      Ostatnio edytowany przez ; 113.

      Komentarz


      • #4
        Ja nawet nie znam takiej firmy jak "Miele" , bardziej coś do mięsa to przypomina niż do prania.
        Jeśli to sama pralka to cena 3x za wysoka, jeśli to pralko-suszarka to cena 2x za wysoka.
        Do 1500 zł można kupić "wypasioną" pralkę nawet z drzwiczkami co można je otworzyć jak się skarpety zapomniało wrzucić.
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Decyzja zapadła kupiłem Boscha za 1200zł.
          Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

          Komentarz


          • #6
            Miele do domu tylko jak walisz pranie 24h na dobę, sprzęt gniecie wytrzymałością konsumenckie gówienka.
            Pralki Bosch jak trafisz jak Made in Poland to spoko, jak Germany to też spoko, ale większość to produkty tureckie z logo Bosch.

            Komentarz


            • #7
              Poza marką, w przypadku pralki, warto chyba też zwrócić uwagę na zużycie wody... Co z tego, że kupisz pralkę za 1000zł, jeśli kolejny tysiąc w ciągu 5. lat swojego życia zużyje w pobieranej wodzie?

              Komentarz


              • #8
                W tej co kupiłem piszą o 45l na pranie.
                Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                Komentarz


                • #9
                  Miele z dużym prawdopodobieństwem przeżyje wszystkie inne marki o wiele lat, co zwraca koszt, bo nie musisz kupować następnej. Natomiast musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy za XX lat chcesz mieć pralkę technologicznie zacofaną, czy jednak lepiej wymienić po kilku latach i awarii na model nowy, potencjalnie oszczędniejszy i wyposażony w bajery?

                  Komentarz


                  • #10
                    Wybrałem tańszą opcję i częstszą wymianę.
                    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X