Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mojemu koledze Łukaszowi świat*w ciągu sekundy został zniszczony przez nowotwór.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mojemu koledze Łukaszowi świat*w ciągu sekundy został zniszczony przez nowotwór.

    Witam!

    Mojemu dobremu koledze Łukaszowi świat w ciągu sekundy został zniszczony przez nowotwór.

    Alivia Onkozbiórka - Pozyskaj środki na leczenie!
    Historia Łukasza:

    Mam na imię Łukasz. Jestem funkcjonariuszem Straży Granicznej.
    Tuż po moich 30 urodzinach i najszczęśliwszym dniu w moim życiu, kiedy na świat przyszła moja córka Oliwka, moje życie zmieniło się o 180 stopni. Listopad 2018 - diagnoza, którą usłyszałem brzmiała jak wyrok - nowotwór złośliwy dróg żółciowych, nieoperacyjny.
    Nic nie zwiastowało takiej diagnozy. Jeszcze kilka dni przed nią byłem bardzo aktywnym człowiekiem, dla którego sport był nieodzowną częścią życia.Świata, który w ciągu sekundy został zniszczony przez nowotwór.

    Szansą dla mnie jest poddanie się zabiegowi radioembolizacji w Magdeburgu w Niemczech, gdzie znajduje się najlepszy ośrodek wykonujący ten zabieg na drogach żółciowych.

    Mam nadzieję, że dzięki wsparciu ludzi dobrej woli uda mi się uratować moje życie. Tak bardzo chciałbym móc patrzeć jak dorasta moja córka.

    Dziękuję za wszelką pomoc.

    Z wyrazami Szacunku Łukasz Jaruga
    Ostatnio edytowany przez mozgi; 5659. Powód: c.d
    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X