Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Terminowy/nieterminowy odbiór auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Terminowy/nieterminowy odbiór auta

    witam.
    Chciałbym się Was popytać w jednej kwestii bo może już to ktoś przerabiał i będzie mi mógł coś doradzić, a mianowicie:
    Końcem października zamówiłem sobie skoda fabie w jednym z salonów na śląsku.
    Fabia 1.0 75km z lekkim doposażeniem, wziąłem taki silnik bo raz auto na miasto dla żony, dwa sprzedawca twierdził, że na TSI teraz bum i trzeba czekać ok 6 miesięcy.
    Obiecane miałem auto na koniec roku 2018, na umowie wpisana data końca stycznia 2019r.
    Rozmawiałem wczoraj z salonem i niby są jakieś problemy- niby teraz skody są malowane w Niemczech i mają opóźnienia i nie są w stanie mi zagwarantować na kiedy będzie auto, może koniec lutego ale nic pewnego.
    Czy miał ktoś z was taką sytuacje? Wiem, że jak oni nie wywiążą się z umowy to ja ją mogę zerwać- oddadzą mi zaliczkę ale dupa bo auta nie będę miał, a bardzo go potrzebuję.
    Czy ew co mogę próbować negocjować z salonem za niedotrzymanie terminu?

    Z góry dzięki za sugestie.
    pozdrawiam Maciek
    pozdrawiam Macek

  • #2
    Znajomy jak dostał po terminie samochód to zaproponowali mu jakieś pakiety serwisowe oraz zimówki z felgami.

    Komentarz


    • #3
      Nie ma nigdzie w PL takiego auta z placu do wziecia z wyprzedazy - miales miec i tak rocznik 2018, teraz bedzie 2019. A tak trzeba czekac, tak to wyglada. W KIA tez sa opoznienia, mimo ze twierdza ze nie powinno byc. W VW auto tez im zaginelo i od produkcji od odbioru minelo 2,5 miesiaca - chyba kladli drugi lakier na trasie do salonu
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        tak już ktoś opisywał taki problem z O3FL nie kończąca się produkcja....
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          aha, dzięki wielkie, pozostaje nic tylko czekać
          pozdrawiam Macek

          Komentarz


          • #6
            A co jest na placach dilerow ?? Nie ma auta w podobnym konfigu i podobnym pieniazku ?? Co takiego mozna odklikac w Fabii 1.0 ??
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez macek Zobacz wpis
              ......
              Czy ew co mogę próbować negocjować z salonem za niedotrzymanie terminu?
              ...
              Koniecznie. Macie umowę - nie wywiazali sie, wiec masz podstawy.

              Komentarz


              • #8
                Kupic inne auto u innego dilera z placu (ja naprawde sadze ze to nie sa modele ktorych nie da sie kupic) i wystapic o zwrot zaliczki w ciagu 14 dni w zwiazku z niedotrzymaniem terminu umowy.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  We Wrocławiu masz tego trochę w Gallu. Z tego co wiem to maja dużo miejsca do składowania aut tak, więc chyba jest tak jak piszą w ogłoszeniach - maja je od ręki:
                  Link

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki Panowie, sprawdziłem w umowie auto ma być do odbioru do 28 lutego br. jeśli nie będzie to faktycznie w połowie miesiąca zacznę się za czymś rozglądać z placu bo już mnie zaczyna pilić z autem.
                    pozdrawiam Macek

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X