Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kupić Videorejestrator lub GO-PRO max do 400 zł?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki kupić Videorejestrator lub GO-PRO max do 400 zł?

    Witam

    Potrzebuję czegoś do nagrywania filmików z wewnątrz kabiny, kupiłem sobie w gazecie MOTOR i Auto Świat testy takich urządzeń i tam bez 900-1000 zł nie ma co szukać według nich. A ja nie chciałbym wydać więcej niż 400 zł. Co w moim budżecie będzie najlepiej nagrywać filmy?

    Pzdr
    Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

  • #2
    Polecam kamerkę Kamera Sportowa SJCAM SJ4000
    Twój budżet starczy jeszcze na uchwyt do szyby i ładowarkę samochodową, kartę microSD i jeszcze zostanie. Ma tryb samochodowy, ale czy wystartuje po zapłonie, tego nie wiem. Ja mam wersję firmy omna, ale bardziej w zastosowaniu jako kamerkę sportowa niż rejestrator .

    Komentarz


    • #3
      ten sj to siet. tania podróbka go pro. zniekształca kolory na maksa.
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Viofo V119S Mam i polecam
        120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

        Smarowanie zapewnia

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
          ten sj to siet. tania podróbka go pro. zniekształca kolory na maksa.
          Chyba mówisz kolego o jakiejś podróbce podróbki (czego jest cała masa), albo oglądałeś obraz z niej na kiepskim ekranie. Oryginalny produkt firmy SJCAM ma bardzo dobrą jakość obrazu, zwłaszcza w stosunku do ceny oraz przyzwoity procesor novatek. Wiadomo, że nie jest to GoPro - inna półka cenowa. Nie jest to tylko moje zdanie, zresztą wystarczy o tym modelu poczytać w internecie, jest masa opinii i filmów z tej kamery na Youtube. Wielu z moich znajomych ma te kamerkę, bardzo sobie chwalą i w tych pieniądzach jest to jeden z najlepszych wyborów.

          Komentarz


          • #6
            też się podepnę pod temat bo się zastanawiam jaki kupić - a chcę kupić 2
            polecany kiedyś na OCP był Mio mivue c330 gps ale nie miałem okazji go testować na żywo

            ...Moje Cappuccino MPi...

            jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
            sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
            wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

            Komentarz


            • #7
              mam kamerkę firmy orllo. Zobacz sobie ich stronę może coś znajdziesz, ceny mają różne

              Komentarz


              • #8
                Jeśli umiesz kup na aliexpress 70mai Dash cam pro bo to 220zl a jakość lepsza jak w znanych firmach i ciężko coś lepszego znaleźć nawet w okolicach 1000.
                Drugim wyborem jest Viofo A119, reszta to straszne dziadostwo szczególnie do 500-700 zł
                Seria 188KM/270Nm na 95RON

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Hot_Roboter Zobacz wpis
                  Chyba mówisz kolego o jakiejś podróbce podróbki (czego jest cała masa), albo oglądałeś obraz z niej na kiepskim ekranie.
                  możliwe, że byłą to podróbka podróbki bo jakość kolorów była wręcz żenująca, kolega co tą kamerę kupił miał przez to zszargane nerwy, nagrał coś na czym mu bardzo zależało a jakość nagrania zepsuła cały efekt.
                  Nie miałem okazji testować ani nagrywać tą kamerą, to zasłyszane opowiastki i to co widziałem na nagraniu.
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    Duża jest różnica między SJ4000 a SJ5000? W jakości?
                    No i sprawa kluczowa - czy w SJ4000 można samemu wcisnąć REC i potem wyłączyć?
                    Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                    Komentarz


                    • #11
                      Posiadam sjcam SJ5000X Elite. Co do jakości obrazu nie mam zastrzeżeń. Podaję link do filmu, który na potrzeby YT został mocno skompresowany: .

                      Gdyby ktoś był zainteresowany mogę wolną chwilą wrzucić obraz bez kompresji.

                      Trzeba ją również uzbroić w dobrą i pojemną kartę.

                      Jedyny minus jaki jest w tej kamerze to kwestia baterii - przy podłączonym zasilaniu bateria lubi "spuchnąć". Przez dwa lata musiałem już 3 razy zmieniać baterię. Całe szczęście są śmiesznie tanie (nawet ori na alliexpress).

                      Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy kamera sportowa jako rejestrator jazdy to dobry pomysł? | Blog o kamerach samochodowych i sportowych | Wideorejestratory24.info
                        Seria 188KM/270Nm na 95RON

                        Komentarz


                        • #13
                          Odwiedziłem MediaMarkt, RTVAGD,Media expert i wszędzie oglądałem Videorejestratory i Kamerki sportowe. Rozmawiałem ze sprzedawcami i generalnie wszystko co tam oferują na miejscu to szit do 500 zł. Każdy mówił, że tylko GO PRO i wogóle.
                          Dałem sobie więc z nimi spokój i po przeczytaniu dziesiątek opinii w internecie chcę wybrać między dwoma:

                          Link

                          Link

                          No i powstał dylemat. SJ4000 kosztuje 239 zł a SJ5000 już 550 zł. To spora różnica. Na korzyść SJ5000 przemawia stabilizator obrazu i lepsza jakość nagrań. Kamerką nie będę nagrywał zdobywania MountEverestu czy nurkował w tropikach. Chodzi o zwyczajne nagrywanie wyścigów na 1/4 mili z kabiny. SJ4000 wystarczy czy trzeba dopłacić do SJ5000?
                          Ostatnio edytowany przez Coke; 8592.
                          Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                          Komentarz


                          • #14
                            Stabilizator to dobra rzecz, może być tak, że bez, z wnętrza auta będzie sporo drgań przenosić co finalnie poskutkuje tym iż, obraz będzie mocno niewyraźny.
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Stabilizacja fajna sprawa, jednak w aucie rolę stabilizacji przejmie zawieszenie, co innego jakbyś potrzebował jej do kręcenia z reki gdzie idziesz i filmujesz, wtedy obowiązkowo. Jeśli będziesz używać w aucie, t bym odpuścił - z ciekawości, w tym modelu 5000 co piszesz jest optyczna czy tylko cyfrowa?

                              Komentarz


                              • #16
                                Aż tak się nie znam, zamawiam dzisiaj SJ4000
                                Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                                Komentarz


                                • #17
                                  Kamerka SJ4000 kupiona, niestety nie nagrałem nic ponieważ w zestawie jest pierdyliard jakiś mocowań, plasticzków, uchwytów a nie ma najważniejszego czyli ładowarki, karty SD (to akurat udało mi się kupić) oraz nie ma uchwytu na szybę samochodową ani zasilacza samochodowego.
                                  Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Polecam oficjalny sklep z akcesoriami Kamery sportowe SJCAM. Za 5 dyszek z dostawą masz uchwyt i kabel do zapalniczki

                                    Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Za późno zobaczyłem i zamówiłem z Allegro:


                                      Zestaw samochodowy ŁADOWARKA UCHWYT SJCAM SJ4000 (1 x 29.00 zł)

                                      2x Bateria PODWÓJNA Ładowarka SJCAM SJ4000 SJ5000 (1 x 64.00 zł)
                                      Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Coke Zobacz wpis
                                        Kamerka SJ4000 kupiona, niestety nie nagrałem nic ponieważ w zestawie jest pierdyliard jakiś mocowań, plasticzków, uchwytów a nie ma najważniejszego czyli ładowarki, karty SD (to akurat udało mi się kupić) oraz nie ma uchwytu na szybę samochodową ani zasilacza samochodowego.
                                        Tak kolego, dlatego w moim poście w którym Ci ja polecałem, to celowo wspomniałem o tych rzeczach.

                                        Zamieszczone przez Hot_Roboter Zobacz wpis
                                        Twój budżet starczy jeszcze na uchwyt do szyby i ładowarkę samochodową, kartę microSD i jeszcze zostanie .

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Go-pro w takiej cenie to ciężko będzie kupić a dodatkowo moim zdaniem lepiej zainwestować w kamerkę która lepiej się sprawdzi. Np kamerki Mikavi ma funkcję parkingową której w kamerce Go-pro nie znajdziesz.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Nie ma sensu wydawać kasy ( w okolicach 1000 złotych ) na kamerkę która wisi w samochodzie .
                                            Co Wy chcecie filmy w 4k kręcić ?
                                            W domu oglądać trasę którą jechaliście ? Nie marnujcie życia na to.
                                            Stara kamerka od lat dostępna na rynku za około 250 pln np G1WH i podobne nagrywa zarówno w dzień jak i w nocy to samo co gopro.
                                            No , ale to wasze pieniądze i wasze filmy , tyle że Polańskim czy Machulskim już nie zostaniecie

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              współczesne kamerki nie tylko nagrywają obraz podczas jazdy. np w Mikavi masz funkcję parkingową która podczas nawet postoju może coś nagrać jak ktoś uderzy w auto.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                za ~200 masz xiaomi 70mai PRO (koniecznie wersja PRO), która w tym budżecie robi robotę, nawet w nocy - polecam na YT sprawdzić 70mai PRO vs viofo 119v2. Uchwyt i ładowarka z długim kablem w zestawie.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Kamerka Mikavi ma w Polsce dystrybutora więc jest łatwo o reklamację jeśli już się zepsuje. Moim znajomi co posiadają Mikavi jeszcze jej nie reklamowali. A jeden z nich już ma ponad 3 lata.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X