Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygrałeś garnki, pokaz pościeli .... masz tego DOŚĆ ? co zrobić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wygrałeś garnki, pokaz pościeli .... masz tego DOŚĆ ? co zrobić

    Masz już dość telefonów z zaproszeniami na prezentację garnków, albo telefonów z informacją że wygrałeś laptopa ..... nie walcz z tym, po prostu podaj miejsce do jakiego prosisz aby przesłali Ci zaproszenie na pokaz ....

    Imię i Nazwisko
    ul. Stawki 2
    00-193 Warszawa

    Po co tak ?!? .... to jest adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych ...... może taka korespondencja sprawi, ze zainteresują się handlowaniem Twoimi danymi
    www.prostetorodo.pl

  • #2
    Rozumiem , że nigdy nie zgadzałeś na przetwarzanie Twoich danych osobowych przy syfbooku , poczcie, newsletterze itd itp.

    Komentarz


    • #3
      Wystarczy że jest zgoda u operatorów na przetwarzanie danych przy zawieraniu umowy.
      jeżeli chodzi o to żeby nie dzwonili to dany nr blokujesz w opcjach telefonu lub u operatora. Przeważnie dzwonią z tego samego nr bo mają jeden wychodzący na "miasto".
      Najbardziej irytuje nahalnosc ludzi po drugiej stronie

      Komentarz


      • #4
        Ja ustaliłem że baza danych orange została lata temu wyniesiona i posprzedawana. Mają mój stary adres bo numer mam od kilkunastu lat. Zawsze biorę numer nip i nazwiska, adresy mailowe i na tyle już sobie poradziłem, że w tym roku jeszcze nie było tel, a w tamtym stopniowo mniej.
        Oczywiście zawsze wszystkie zgody na nie, obojętnie gdzie, nawet banki, taurony czy pgnig.
        Seria 188KM/270Nm na 95RON

        Komentarz


        • #5
          teraz za zgodę marketingową w orange jest -5 zł od faktury a orange za ile sprzedaje dane ? tego nikt nie wie.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Ja na szczęście na prywatny nic takiego nie dostaje m, ale za to na służbowy potrafią dzwonić 3-4 razy w tygodniu. Czasami odbieram i brzydko mówiąc robię sobie z nich jaja.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              mają stare dane .....ja mam np drugi nr od roku i ciagle dostaje zaproszenia na gary albo koce do jakiejs dziury pod Białymstokiem

              Komentarz


              • #8
                ja do Poznania i też do Białegostoku co jakiś czas, nie odbieram poprostu, bo wyświetla miejscowość.
                na to była jakaś zgoda przy umowie -5zł to fakt....trochę chamskie zagranie.
                Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                Komentarz


                • #9
                  zastanawiam się nad inną rzeczą - czym podyktowany jest wybór takiej pracy przez tych co wydzwaniają? bo wolałbym chyba siedzieć na kuroniówce niż mieć tak podłą pracę....

                  Komentarz


                  • #10
                    Do mnie też dzwonią i raz dowiedziałem się, że firma, która ma moje dane jest w Niemczech. Jak zażądałem aby do mnie już nie dzwonić to się kobita rozłączyła.

                    Oczywiście nadal dzwonią. Blokowanie numerów nie wiele daje bo co jakiś czas zmieniają. Zaproszenie jest dla par. Muszę przyjść z żoną lub koleżanką. Kilak razy próbowałem numeru na geja, że przyjdę z Frankiem. Pani na to (trochę zmieszana), że to niemożliwe bo musi być kobieta. Ja, że Franek mi nie daruje jak pójdę z babą i że to dyskryminacja.

                    Teraz jak dzwonią to umawiam się i nie idę oczywiście ale kiedyś się wybiorę i narobię im koło pióra na miejscu.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      A do mnie jeszcze nigdy w takich sprawach nie dzwonili. Nie wiem od czego to zależy.

                      Ale telemarketerzy oczekują wyłącznie sztampowych odpowiedzi. Na przykład, pytają w jakiej sieci mam telefon, a gdy odpowiadam, że w giffgaff, to pani mi mówi, że takiej sieci nie ma. :-)

                      Komentarz


                      • #12
                        a ja od razu mówię: "proszę poczekać zawołam księdza"
                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                        poprzednie modele:
                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                          zastanawiam się nad inną rzeczą - czym podyktowany jest wybór takiej pracy przez tych co wydzwaniają? bo wolałbym chyba siedzieć na kuroniówce niż mieć tak podłą pracę....
                          Lepiej taka niż iść na kuroniówkę i dorabiać się z podatki innych.
                          Praca podła to fakt ale lepsza taka niż żadna.
                          Albo żyć głównie na zasiłkach.
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Chodziło mi o wciskanie ludziom kitu chamsko, ta "kuroniówka" to przenośna pewna.
                            I tak z podatków naszych dużo więcej idzie na różne dziwne cele niż na bezrobotne dla ludzi bez obaw

                            Komentarz


                            • #15
                              No to mamy aplikacje, która może pomóc
                              Telemarketerzy mają problem. Powstała aplikacja, która przed nimi ochrania

                              Komentarz


                              • #16
                                Podobno oni podczas tych pokazów, robią prawdziwe pranie mózgu.

                                Komentarz


                                • #17
                                  A czy przychodzą do was ,,strzałki'' z niemieckich numerów telefonu? Może ktoś wie o co w tym chodzi?
                                  Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                                  Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                                  A mówiła mama -
                                  "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                                  http://campaign.scania.com/v8/

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    skoro taki temat powstał - podpowiedzcie, proszę, co zrobić z sms od Fortuny - nigdy nie byłem/nie jestem klientem, nigdy się nie rejestrowałem; przypuszczam, że ktoś sprzedał mój nr albo wyciekł przy okazji jakichś numerów z bazą danych morele itp. W każdym razie odezwałem się na czacie, że żądam wyłączenia, to w odp. dostałem prośbę o podanie imienia i nazwiska - odmówiłem, mają wyłączyć, a nie poszerzać swoją bazę. SMS dalej przychodzą, gdzie uderzać - też pisać na @ giodo?

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X