Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skutecznosc ogłoszeń na OLX?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ostatnio gość chciał kupić stary kom - dał nie dość, że 40 % ceny!!! (chociaż to rozumiem), to na moją odpowiedź, że , dołożył...... 1 zł
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #27
      Ostatnio jest wysyp na YouTube wszelkiej maści specjalistów od szkoleń. Blogi i kursy za grubą kasę prowadzą. A jak prześwietlisz ich kariery to utrzymują się tylko z tych kursów czy książek stając się nawet milionerami.
      Jeden z drugim naogląda się takich bzdur i podchodzi z nastawieniem- muszę coś urwać. Ja jak widzę, że ktoś odrazu zbija zbyt dużo. Odpisuje, że nie mam czasu na zabawę w handlowanie bo mój czas jest zbyt cenny i już nie odpisuje danej osobie.
      Jak ktoś chce kupić to pisze z kolejnego konta już na poważniejszym poziomie.
      Zdążają się nawet takie osły co umawiają się po kilka razy i nie przychodzą żeby obrzydzić sprzedawanie. Żeby w końcu zejść z ceny i się pozbyć problemu. Ale takie numery robią jak sprzedaje się droższe rzeczy.

      Komentarz


      • #28
        Polecam facebookowy profil "Janusze biznesu z OLX". Tam to się można dopiero naczytać.

        Komentarz


        • #29
          No i zaczęło się przejrzałem trochę strych i wystawiłem kilka rzeczy : rowerek córki 12 cali (poszedł w dwa dni), Rowerek 3w1, krzesełko składane i sześć par bucików wystawiłem wczoraj W opisie wskazuje odbiór osobisty, cena nie podlega negocjacji...prosto bez zbędnych upiększeń...dziś pierwsze pytania dot. bucików, czy cena do negocjacji, czy możliwość wysyłki czy zmierzę wkładę (której nie ma) mam jeszcze z sześć kartoników butów ale ich jeszcze nie wystawiłem zobaczymy jak pójdzie sprzedaż aktualnych ofert
          nasze auta: MÓJ SMOCZEK

          Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

          Komentarz


          • #30
            Normalnie.... Jak wół - odbiór osobisty, a pierwsze pytania- czy jest możliwość wysyłki.....
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #31
              Ludzie nie czytają ogłoszeń to się nie ma co dziwić.
              Ja (spodziewając się, że w tym ciemnogrodzie wtórny analfabetyzm jest dosyć powszechny) jak sprzedawałem opony to specjalnie umieściłem zdjęcie z wybitą datą produkcji opon, a i tak w 30% zapytań na dzień dobry pojawiało się pytanie: "z którego roku są opony?".

              Komentarz


              • #32
                Moje doświadczenia z OLX są takie- jeżeli sprzedaje się coś specyficznego i za razem specjalistycznego- zwykle oferty są konkretne i można się dogadać.
                Jeżeli sprzedaję jakiś zalegający szajs- powisi, powisi i kiedyś tam sobie pójdzie.
                Jeżeli coś chodliwego- klękajcie narody. Iphone 6s pół roku temu wystawiłem za 1200- finalnie skończyło się na sprzedaniu za 1kpln znajomemu. Ale co za zawodnicy pisali... Zamiana na lalki które wyglądają jakby ożywały w nocy, "struj do te kłondo", "panie, daje 600 i bierem, ale wysyłka na pana koszt".
                Ostatnio sprzedawałem hulajnogę elektryczną- ot, po prostu stwierdziłem że to jest czas na danie odpoczynku dla stawów- chodliwa, bo ori m365 z dodatkami- wystawiłem za 1200, co jest dobrą ceną w stosunku do nowej, do negocjacji. Ożeż ty- ożeż ku. Niedorzeczne ofery w postaci 800zł "O ILE WSZYSTKO DZIAŁA! I OCZYWIŚCIE ZA POBRANIEM!!!"- pomimo, że w ogłoszeniu jak byk, że nie wysyłam bo nie chce mi się pierdzielić z firmami kurierskimi. Później były oferty w stylu ceny podobnej, i dręczenie dupy milionem pytań na które mógłbym odpowiedzieć przez telefon i byłoby szybsze. Hitem była hulajnoga bo dziecko chce bardzo i że maksymalnie może dać 700zł- odpisałem grzecznie, że ta hulajnoga + dziecko = całkiem spore ryzyko utraty zdrowia, a poza tym za mniej niz 1000 nie sprzedam. Łaskawiec dał 750 i żebym się zastanowił "bo dziecko bardzo chce"- szlag mnie trafił, napisałem że mam przewlekle chorą Żonę i że też bardzo chcę tych pieniędzy bo są mi potrzebne- to zaproponowali klasycznie- 800 i kurier po mojej stronie. Finalnie- hulajka poszła do tego samego miasta, gość napisał, że jest w stanie dać tysiaka- przystanąłem na propozycję- i w ciągu dwóch dni się zjawił i transakcja była bezproblemowa.
                Felgi i dystanse jak sprzedawałem to był turbo-konkret. W pierwszym przypadku- od pierwszej wiadomości do odebrania minęły dwa tygodnie, ale tak to wygląda jak robi się to zdalnie, ale każdy wyszedł zadowolony. Dystanse poszły w dwie godziny- bo były potrzebne na już- szybka negocjacja -50pln bo koszt paliwa i elo.

                Tak więc- różnie bywa.
                Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

                Seat Leon FR 1.8TSI 2013

                Komentarz


                • #33
                  No olx Januszy jest wiele co kupują, ale i tych, co sprzedają. Jak z ciekawości chciałem zobaczyć jakiś czas temu po ile chodzą Samsungi S7 jak sprzedawałem swój, to część ofert używanych była droższa od nowych w takim Mediamarkt.

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Hot_Roboter Zobacz wpis
                    No olx Januszy jest wiele co kupują, ale i tych, co sprzedają. Jak z ciekawości chciałem zobaczyć jakiś czas temu po ile chodzą Samsungi S7 jak sprzedawałem swój, to część ofert używanych była droższa od nowych w takim Mediamarkt.
                    I jeszcze byś się zdziwił, ile takich rzeczy się sprzedaje...
                    Ludziom czasami nie chce się poszukać, posprawdzać... o ruszeniu tyłka do sklepu to już nawet nie warto wspominać.

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis

                      I jeszcze byś się zdziwił, ile takich rzeczy się sprzedaje...
                      Ludziom czasami nie chce się poszukać, posprawdzać... o ruszeniu tyłka do sklepu to już nawet nie warto wspominać.
                      Ale tu nawet nie trzeba ruszać tyłka do sklepu, tylko zamiast olx, wpisać w przeglądarkę rtvagd, Neonet, media expert czy jakikolwiek inny stacjonarny sklep. i to już nie szczyt lenistwa, a po prostu głupoty naszego społeczeństwa jak tak.

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez Hot_Roboter Zobacz wpis
                        tylko zamiast olx, wpisać w przeglądarkę rtvagd, Neonet, media expert czy jakikolwiek inny stacjonarny sklep
                        albo ceneo
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Hot_Roboter Zobacz wpis
                          a po prostu głupoty naszego społeczeństwa jak tak.
                          Nie głupoty, ale wygody.
                          Ja mieszkając 20km od Krakowa muszę poświęcić dwie godziny, żeby dojechać/kupić/wrócić ze sklepu typu NieDlaIdiotów i tym podobne.
                          Jeżeli wiem konkretnie co chcę kupić to wchodzę na stronę internetową tego sklepu/porównywarki, klikam i za dwa dni mam to w domu.
                          Zapłaciłem nie więcej a zyskałem dwie godziny, które mogłem spędzić np. z synem.
                          Zakupy codzienne w dużej mierze też robię przez internet.
                          Rafał

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Milord Zobacz wpis

                            Nie głupoty, ale wygody.
                            Ja mieszkając 20km od Krakowa muszę poświęcić dwie godziny, żeby dojechać/kupić/wrócić ze sklepu typu NieDlaIdiotów i tym podobne.
                            Jeżeli wiem konkretnie co chcę kupić to wchodzę na stronę internetową tego sklepu/porównywarki, klikam i za dwa dni mam to w domu.
                            Zapłaciłem nie więcej a zyskałem dwie godziny, które mogłem spędzić np. z synem.
                            Zakupy codzienne w dużej mierze też robię przez internet.
                            kolego, nie bardzo rozumiem sens Twój wypowiedzi, ja przecież napisałem, że zamiast wpisać w przeglądarkę olx, to wystarczy wpisać stronę takiego sklepu, nie trzeba nigdzie jechać i tracić dwóch godzin i do tego przecież nie namawiam, zamawiasz z dostawą do domu i towar masz w ciągu 1-2 dni u siebie.
                            Dalej uważam, że głupotą jest kupowanie używki na olx jeśli nowy towar jest tańszy i nie sprawdzenie tego w sklepach internetowych - bo o tym była mowa w mojej wypowiedzi.

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamiana na "struj do te kłondo" dobre,naprawde dobre

                              *kiedyś przy sprzedaży auta gość proponuje zamianę na konia.
                              -Hm... chodzi panu o żywego konia?
                              *Tak, ale to nie jest zwykły koń co je trawe.To koń na którym można jeździć!
                              -yyy, panie a gdzie ja tego konia mam trzymać
                              *No można garaż przerobić na stajnie. Taki koń dużo miejsca nie potrzebuje.

                              Komentarz


                              • #40
                                ewentulanie jadąc klasyką: 700zł + 11 klatek dla chomików (jedna używana)
                                Powered by R-Performance

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X