Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co wybrać Mazda C5, Honda CRV, Skoda Kodiac czy Volkswagen Tiguan?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co wybrać Mazda C5, Honda CRV, Skoda Kodiac czy Volkswagen Tiguan?

Co byście dla siebie wybrali z tych 4 modeli: Mazda C5, Honda CRV, Skoda Kodiac czy Volkswagen Tiguan Allspace? Silnik benzyna 2.0, skrzynia manualna
    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

Zamieszczone przez mozgi Zobacz posta
    Co byście dla siebie wybrali z tych 4 modeli: Mazda C5, Honda CRV, Skoda Kodiac czy Volkswagen Tiguan Allspace? Silnik benzyna 2.0, skrzynia manualna
    jeśli 2.0 benzyna manual to dwa ostatnie wykreśl od razu, nie występują takie.

Komentarz

A to mają być nowe z polskiej dystrybucji? Bo takiej crv też nie ma - jest tylko 1.5.

Została ci mazda.

Słaboś się przygotował do zakupu. :-)
      Ostatnio edytowany przez unicestwiacz_wszechrzeczy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Takie pytania to w sumie bez sensu są. Trochę tak jak byś w kolejce przy kasie w Lidlu przypadkowych ludzi pytał co by wybrali. Auta różnią się detalami i tak na prawdę trzeba kupić to co się bardziej podoba, co tańsze, lub na co krócej się czeka. Jest masa wątków o zaletach i wadach poszczególnych modeli i zapewniam, że żaden z nich nie jest idealny, zaden też nie będzie zlym wyborem, tylko samemu trzeba wiedzieć czego się chce.
        OCTAVIA '01

Komentarz

a myślałeś o Mitsubishi Outlander 2,0 ?
          ~~ pozdrawiam ~~
          JaceK
          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
          Black eleganzze in combi
          President Johnny II ASC+ President MaryLand...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Komentarz

Dacia Duster? strzelałem )
            Mój czarnuch
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

Komentarz

Zamieszczone przez maciek Zobacz posta
              tylko samemu trzeba wiedzieć czego się chce.
              Złota rada, naprawdę. Paradoksalnie, tego kupywaczom najbardziej brakuje.

Komentarz

Ogólnie zadałem szybko pytanie, bo decyzja ma zapaść dosyć szybko dla znajomego ( dlatego jeszcze nie zdążyłem zagłębić się w szczegóły ofert poszczególnych aut). Samochód będzie kupiony nowy z salonu na osobę prywatną. Na 100% ma być benzyna i ta najmocniejsza dlatego tak napisałem 2.0

Zadałem pytanie, bo może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tych autach lub użytkuje. Też biorę pod uwagę awaryjność i utrzymanie auta ( części), ASO w lubelskim najlepiej -Lublin)

Dacia Duster opada , może zapytam się czy spodoba się Mitsubishi Outlander 2,0

Kolor na 100% będzie taki czerwony intensywny wpadający w bordowy

Na 6 odpowiedzi tylko 2 wybory na inne auta .

Zadam pytanie inaczej :,,dostałeś pieniądze w prezencie i masz kupić jeden z tych 4 modeli i który wybierasz?"
                Ostatnio edytowany przez mozgi; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: edycja
                ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

Komentarz

To ty w aso pracujesz i tak się nie znasz na autach? Jak to możliwe?

Kup żółty!

Komentarz

Ja bym brał biały jednak albo czarny.

W tym wątku nie ma nic o najważniejszym, o budżecie.... bo gdzie duster a gdzie najmocniejszy tiguan, ogólnie przypomina piaskownicę.

Komentarz

"Ma byc benzyna 2.0 i to najmocniejsza". Tyle że między Mazdą a VW jest prawie 100 koni różnicy a o Nm to nawet nie ma co wspominać.

Komentarz

Rozumiem, że to pytanie ankietowe.
                        Ja bym wziął Tiguana - wizualnie i silnikowo najlepszy dla mnie, oczywiście z wymienionych, bo można by więcej aut poszukać sensownych.

Komentarz

Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz posta
                          To ty w aso pracujesz i tak się nie znasz na autach? Jak to możliwe?

Kup żółty!
                          chyba z kimś mnie pomyliłeś i chyba nie rozumiesz pytania , zaczynasz lekko trolować, bo nie rozumiesz tematu,nie interesuje mnie twój żólty ulubiony kolor i jak masz pisać głupie posty to zmień kanał!!!

PS. Dzięki Panowie za odpowiedzi, jazdy próbne już były i uczucia są mieszane

Komentarz

Outlander odpada bo pije wache jak dziki, była szefowa miala to jak wskakiwala na A1 i poruszala sie jakies 140/150 to palil 15-16 litrow jak dobrze pamietam, do tego japonczyk wiec antykorozja moze byc troche slaba jezeli chodzi o sól na naszych drogach. Jak go stac niech sobie wezmie Cupra Ateca - 280KM i 4x4
                            Moja wiśnia - Recaro itd --> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=91570

Komentarz

PS. Dzięki Panowie za odpowiedzi, jazdy próbne już były i uczucia są mieszane
                              Tymi nieistniejącymi też były jazdy?

Komentarz

kilka priv otrzymałem, wybór ostatecznie padł na Toyote rav 4 hybrydowa rav 4x4 222km czy ktoś z tutaj obecnych pracuje w Toyocie ?

Komentarz

czy ktoś z tutaj obecnych pracuje w Toyocie ?
                                  mój bardzo dobry kolega w sumie to nawet dwóch
                                  190 km / 436 Nm

Komentarz

poszło priv :-)

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X