Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na swięta / Sylwestra?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie na swięta / Sylwestra?

    Jako że kalendarz w tym roku sprzyja dłuższym wyjazdom a ferie w mazowieckim też późno szukam inspiracji jak zagospodarować okres od 20.12 do maksymalnie 12.01.
    Kierunkowo są 4 scenariusze:
    1) Na cały okres południowo wschodnia Azja. Będzie ciepło, będzie tanio na miejscu będzie na pewno super. Wada nie za bardzo widzę sensowne cenowo bilety.
    2) California. Są bilety za ~2tys. w miarę ciepło ale biorąc pod uwagę zwiedzanie Wielkiego Kanionu i pozostałych parków to chyba lepiej zrobić to na wiosnę
    3) Gdzieś w Europie żeby było chociaż te 15 stopni i słońce a przynajmniej żeby nie lało. Sycylia, Sardynia, Malaga. Wtedy krócej bo bez sensu zużywać tyle urlopu na przeciętną pogodę.
    4) Coś mieszanego typu swięta / sylwester w Dubrowniku a potem narty np w BIHu albo w Słowenii wtedy raczej samochód niż samolot.

    Ad 1. Obserwuje ceny biletów ale biorąc pod uwagę okreś swiąteczny nic już tu się raczej nie zmieni na lepsze. W Azji byłem n razy więc wiem czego się spodziewać
    Ad 2. Są jakieś argumenty żeby jechać tam zimą?
    Ad 3-4. No właśnie tutaj najwięcej możliwości a jednoczesnie najbardziej brakuje mi inspiracji. Pomożecie?

    Generalnie ma być w miarę aktywnie. Siedzenie dwa tygodnie w hotelu all inclusive zdecydowanie odpada

    Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
    Powered by R-Performance
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X