Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odkurzacz automatyczny do domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odkurzacz automatyczny do domu

    Macie? Używacie? Sprawdza się?
    Z lenistwa chcę to kupić, najlepiej także z funkcją mopa. Tylko czy to działa sensownie? Niepotrzebne mi to jako jakiś gadżet tylko aby przyzwoicie działało. Jakie macie doświadczenia?
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

  • #2
    Jak nie masz dywanów to jako tako działa.
    I tak co jakiś czas będziesz musiał ręcznie odkurzyć .
    Jak masz w domu psa lub kota albo kobiety z długimi włosami to słabo to idzie. Włosy , sierść szybko wypełniają pojemnik na śmieci a największym koszmarem są obrane rolki i szczotki odkurzacza.
    Jak masz "kobiety" , zwierzęta i jeszcze dywany to sobie odpuść , kolega ma taki zestaw i nawet dwa razy w ciągu odkurzania sławetna Rumba potrafi się zablokować i wszystko to trzeba ręcznie czyścić.

    Komentarz


    • #3
      Ja mam zamiar kupić od majfrendow, mam koty i ma to działać tak żeby chociaż coś zebrało bez wodotryskow odnosnie mopa itd. Ustawiasz funkcje wyjezdzania raz w tygodniu co zbierze to zbierze. Rumba czy cokolwiek innego nie zastapi raczej zwyklego odkurzacza

      Komentarz


      • #4
        Mam Eufy. Jak dla mnie rewelacja. Ładnie zbiera kurz, piach i sierść kota. Przed uruchomieniem chowam chodniki i dywaniki, bo średnio jeździ po długim włosiu. Zwykły odkurzacz wyciągam dwa razy w miesiącu.

        Komentarz


        • #5
          eufy.jpg
          20 minut jazdy po czystym, regularnie sprzątanym mieszkaniu. Głównie kocia sierść, której nie widać na jasnych podłogach.

          Komentarz


          • #6
            Ja mam xiaomi vacuum cleaner od ponad roku i szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie życia bez niego Robi robotę choć muszę zaznaczyć, że praktycznie nie mam dywanów w mieszkaniu (panele i płytki). Przeskakuje przez pręty od suszarki na pranie także wjedzie na dywany do 1,5 cm wysokości. Bankowo nie nadaję się do "wysokich" dywanów tzn. z dużym włosiem. Rewelacja i polecam wszystkim. Szkoda czasu na "ręczne" odkurzanie
            Wirus -> 136 KM 310 Nm
            https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

            Komentarz


            • #7
              Witam,
              Posiada ktoś iRobota Roomba? Jeśli tak to jak się sprawdza? i czy jest naprawdę tak super jak mówią o nim?

              Komentarz


              • #8
                Ja kupiłem rok temu ILIFE V7s plus od majfrendów (wysyłka realizowana była z Hiszpanii czyli szybko i bez cła). Podrzucam link do oferty z możliwością wysyłki z polskiego magazynu: 955.54zł 1% OFF|ILIFE V7s Plus robot odkurzacz, 120mins automatyczne ładowanie, sprzęt gospodarstwa domowego, do zamiatania urządzenie oczyszczające inteligentnego domu|robot vacuum cleaner|vacuum cleanerrobot vacuum - AliExpress

                Nie zastąpisz tym zwykłego odkurzacza ale puszczony na mieszkanie 50m2 co drugi dzień skutecznie usuwa z podłogi drobne paprochy, włosy i przede wszystkim kurz. Żona zauważyła, że od kiedy go mamy rzadziej musi wycierać meble i inne pierdoły z kurzu. Robot ma funkcję mopowania natomiast można sobie to odpuścić gdyż nie daje to zadowalającego efektu. Nie posiadam w mieszkaniu dywanów natomiast robot spokojnie wjeżdża i porusza się po macie "puzzlowej" dziecka (grubość maty to ok. 1 cm).

                Podsumowując nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Odkurzacz wyciągany jest raz na miesiąc lub jak trzeba ogarnąć coś "grubszego".
                Ostatnio edytowany przez djhering; 46100.

                Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                Komentarz


                • #9
                  djhering ja się przymierzam do zakupu tez ILIFE ale modelu v3 bo ja potrzebuje tylko zeby pojezdzil sobie i zebrał siersc po kotach po parkiecie. Jak czesto trzeba wymieniać filtey itd?

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja u siebie filtra jeszcze nie wymieniałem, a mam go rok. Odkurzam tylko porzadnie normalnym odkurzaczem jak go używam. Sierść zbiera idealnie, żwirek kota różnie bo go rozrzuca. U mnie są dwie szczotki.

                    Komentarz


                    • #11
                      U mnie w xiaomi vacuum cleaner przy używaniu 3 razy w tygodniu na mieszkaniu 75 m2 filtr musiałem wymienić po przeszło roku, do wymiany pozostałych elementów mam jeszcze trochę czasu. Pojemnik opróżniam co drugie odkurzanie. Wszystko ładnie widać w aplikacji na androidzie.
                      Wirus -> 136 KM 310 Nm
                      https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
                        Jak czesto trzeba wymieniać filtey itd?
                        Rok użytkowania i nic jeszcze nie było wymienione. Nawet baterie w pilocie

                        Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi coś żona brzęczy, że jakaś Vileda jest w Lidlu - ktoś miał okazję z niej korzystać?
                          Sprzątałaby jakieś 50m2 płaskiej powierzchni z kotem...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis
                            Podsumowując nie wyobrażamy sobie życia bez niego.
                            O stary.... bez odkurzacza?

                            Ja mam Ilife v7s i powiem tak, fajna to rzecz, odkurzać odkurza ale nie zastępuje to zwykłego odkurzacza.
                            Dla mnie największą wadą tego typu urządzenia jest wyrzut powietrza z tyłu, to czego nie zbierze na swojej drodze wypchnie gdzieś do tyłu i tak w kółko.
                            Sprząta u mnie 70m2 , niestety mam ciemną podłogę i psa z długą jasną sierścią więc widać to co omija "robot"

                            Tak czy siak normalny odkurzacz wjeżdża raz dziennie a automat w ciągu dnia.
                            Jeśli ktoś ma w domu śierściucha niech nie myśli, że automat zrobi całą robotę
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez marcel44 Zobacz wpis
                              Witam,
                              Posiada ktoś iRobota Roomba? Jeśli tak to jak się sprawdza? i czy jest naprawdę tak super jak mówią o nim?
                              Ja posiadam od ponad 2 lat i jestem zadowolony- jedną kondygnację (parter) mam z głowy jeśli chodzi o odkurzanie. Nie mam dywanów. Od kiedy pojawił się sierściuch jeszcze bardziej doceniam przydatność urządzenia - szok ile kłaków i puszku łajdak produkuje ;-)
                              Garret

                              -----------
                              Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                O stary.... bez odkurzacza?
                                Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                Jeśli ktoś ma w domu śierściucha niech nie myśli, że automat zrobi całą robotę
                                Nie mamy sierściucha więc na doraźne zamiatanie w zupełności wystarcza. Nie mamy też żadnego dywany czy wykładziny. Faktem jest, że zdecydowanie zmniejszyła się ilość kurzu obecnego w mieszkaniu.

                                Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis
                                  Nie mamy sierściucha więc na doraźne zamiatanie w zupełności wystarcza.
                                  zgadza się.
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez szere Zobacz wpis
                                    U mnie w xiaomi vacuum cleaner przy używaniu 3 razy w tygodniu na mieszkaniu 75 m2 filtr musiałem wymienić po przeszło roku, do wymiany pozostałych elementów mam jeszcze trochę czasu. Pojemnik opróżniam co drugie odkurzanie. Wszystko ładnie widać w aplikacji na androidzie.
                                    Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, ogólnie polecasz? Nie psuje się, czy miałeś już jakieś usterki?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      domiinikk nie ma co się zastanawiać jak nie lubisz odkurzać Nic się nie popsuło, wszystko śmiga aż miło. Dla mnie pozostaje tylko opróżnienie pojemnika po sprzątaniu i raz na jakiś czas wyciągnięcie odkurzacza "ręcznego" i odkurzenie za drzwiami, itp. Niestety drzwi sam sobie nie przestawi
                                      Wirus -> 136 KM 310 Nm
                                      https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        szere dzięki wielkie za info! już zakupiłem i czekam aż dojdzie mam nadzieję, że będę zadowolony z zakupu.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          11.11 u majfrendow są promocje więc sprzety beda pewnie trochę tańsze

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            dokładnie, a przez aplikację ma być jeszcze taniej.
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              No ja biore iLife v3 pro bo ma być poniżej 400 zł i kupuje tylko przez aplikacje...

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                kupiłeś?
                                                Bo odkurzacz, który rok temu kupiłem za niecałe 700 zł teraz jest przeceniony aż o 56% w stosunku co do ceny wyjściowej.
                                                Kosztuje na dzień wczorajszy 680 zł

                                                Takie to są właśnie promocje na Ali.
                                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  oolsztyniak kupiłem 2 szt sobie i kumplowi z pracy iLife v3s Pro za 363 zł/szt wysyłka z Polski, przed chwilą patrzyłem to już 788 zł pokazuje i brak możliwości zakupu z PL tylko z Chin i ze nie ma możliwości zakupu bo nie wysyłają z Chin do Polski

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X