Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ochronniki słuchu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ochronniki słuchu

    hej. jakie ochronniki słuchu polecacie? chodzi mi o takie słuchawki wygłuszające na strzelnicę. możecie mi doradzić?

  • #2
    Mam nadzieję ,że nie wstawisz zaraz jakiegoś linku zachwalajacego strzelnicę, która Ci za to zapłaciła .
    Słuchawki kup Peltor Optime I.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Peltory proponowane przez Krzynola są ok na 1 -2 h potem "uciskają " ale koszt wybacza wszystkie te niedogodności . Pytanie tylko czy pasywne te ochronniki mają być czy aktywne .

      Komentarz


      • #4
        Peltory Optime 1 używam w pracy przez większość 12-sto godzinnej zmiany. Pewnie jestem już przyzwyczajony ale mi one zupełnie nie przeszkadzają. Prywatnie na strzelnicę też mam ten model. Kupiłem dla siebie i syna żeby nie używać tych dla klientów i nie łapnąć jakiegoś czegoś co ktoś miał za uszami.
        Z kolei jak jadę do roboty na kopalnie to mam Optime II bo decybeli więcej przy maszynach wyciągowych. Ten model też polecam.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          dzięki za wszystkie odpowiedzi zdecydowałam się zamówić Sklepy z Bronią i Amunicją: Broń Sportowa, Kolekcjonerska i Myśliwska, Pistolety, Karabiny | CYNGIEL Warszawa pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            No i jest jak myślałem. Reklama.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X