Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podział mieszkania na 2 samodzielne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podział mieszkania na 2 samodzielne

    Wynajmowałem ostatnio apartament, który był wydzielony z większego mieszkania.
    Technicznie to były deweloperskie drzwi wejsciowe za nimi malutki korytarzyk i wejscia do dwóch mieszkań numerowanych numerem głównym plus A na lewo i B na prawo.
    Czy da się cos takiego zrobić z pełnym formalnym wydzieleniem osobnych lokali?
    Czy są jakieś miny, na które można się władować przy wynajmie długookresowym bez wydzielania osobnych lokali?

    Mam upatrzoną inwestecje gdzie mieszkania dwupokojowe są trochę słabe - metraże 55-60 metrów a jest kilka mieszkań 80-90 metrów, które na oko dały by się podzielić.
    Nie interesuje mnie booking ani rbnb raczej klasyczny wynajem.

    EDIT: są też takie mieszkania gdzie dałoby się zrobić osobne wejscie z klatki schodowej bez robienia "śluzy"
    Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
    Powered by R-Performance

  • #2
    Kumpel tak zrobił w zakupionym mieszkaniu - a dokładniej deweloper jeszcze na etapie budowy - przedsionek z dwoma wejściami.

    ZTCP to chyba nie ma tego jako osobne lokale w umowach; tylko opisany metraż i wskazane pomieszczenia (lokator wynajmuje część mieszkania). Mogę go przy okazji spytać o kwestie, które poruszyłeś.
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
      Wynajmowałem ostatnio apartament, który był wydzielony z większego mieszkania.
      Technicznie to były deweloperskie drzwi wejsciowe za nimi malutki korytarzyk i wejscia do dwóch mieszkań numerowanych numerem głównym plus A na lewo i B na prawo.
      Czy da się cos takiego zrobić z pełnym formalnym wydzieleniem osobnych lokali?
      Czy są jakieś miny, na które można się władować przy wynajmie długookresowym bez wydzielania osobnych lokali?

      Mam upatrzoną inwestecje gdzie mieszkania dwupokojowe są trochę słabe - metraże 55-60 metrów a jest kilka mieszkań 80-90 metrów, które na oko dały by się podzielić.
      Nie interesuje mnie booking ani rbnb raczej klasyczny wynajem.

      EDIT: są też takie mieszkania gdzie dałoby się zrobić osobne wejscie z klatki schodowej bez robienia "śluzy"
      Udać się do starostwa i wystąpić o podział nieruchomości na odrębne własności lokalowe.
      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X