Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Onet poczta - problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Onet poczta - problem

    Od kilku dni mam taki problem z pocztą onet - wersją mobilną, na telefonie z androidem (Honor 20 lite). W wersji mobilnej nie mogę odpowiedzieć na żadną otrzymaną wiadomość. Wysłać nowe wiadomości mogę bez problemu.

    - w widoku mobilnym otwieram wiadomość
    - wybieram opcję (strzałkę) odpowiedz
    - pojawia się okno z wiadomością do wpisania swojej odpowiedzi
    - wpisuję na górze swoją odpowiedź nad otrzymaną treścią
    - po kliknięciu w kopertę (wyślij) pojawia się białe okno wiadomości (bez treści i tytułu, tylko z adresem odbiorcy) i z komunikatem "popraw błędy w polach".

    Odpowiedź nie zostaje wysłana.

    Po przełączeniu poczty na wersję klasyczną wysyłanie odpowiedzi działa normalnie.

    Pomoc onet tylko każe czyścić przeglądarkę i ciasteczka - ale to nic nie dało.

    Wszystko na przeglądarce Chrome.

    Zainstalowałem inną przeglądarkę (Mozilla) i to samo.
    pozdrawiam - Darek

  • #2
    Polecam skorzystać z aplikacji poczty. Na pewno Twój Honor20 ma taką już wgarną z systemem - konfigurujesz sobie pod swoje dane i nie musisz wchodzić do przeglądarki. Pocztę odbierasz i wysyłasz szybko i sprawnie.


    Moje MPI

    ...Dominik...

    Komentarz


    • #3
      To wiem, ale aplikacja ma to do siebie (przynajmniej ta wgrana w moim Honorze), że jak wyślę coś w aplikacji, to nie widzę tego w "prawdziwej" poczcie, np. na kompie....

      Konfigurowałem i próbowałem.

      Poza tym , jak ktoś dorwie mój telefon, to ma dostęp do poczty - aplikacja nie ma hasła, a na pocztę w onecie trzeba się zalogować.

      A poza tym, jestem taką upierdliwą osobą, że jak coś działało, a nie działa, to mnie wk......wia
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        To wiem, ale aplikacja ma to do siebie (przynajmniej ta wgrana w moim Honorze), że jak wyślę coś w aplikacji, to nie widzę tego w "prawdziwej" poczcie, np. na kompie....

        Konfigurowałem i próbowałem.

        Poza tym , jak ktoś dorwie mój telefon, to ma dostęp do poczty - aplikacja nie ma hasła, a na pocztę w onecie trzeba się zalogować.

        A poza tym, jestem taką upierdliwą osobą, że jak coś działało, a nie działa, to mnie wk......wia
        dokładnie tak jest, i też mie to wk....


        Moje MPI

        ...Dominik...

        Komentarz


        • #5
          Czyli onet twierdzi,że nic nie zmieniali i jest OK?

          A nie jest.

          Chyba od miesiąca są jakieś przepałki z onet pocztą i od tego czasu są różne problemy....

          W ogóle mobilna działa, albo nie działa... ostatnio.

          W kółko jakieś kocopoły - "folder jest pusty" i czekanie ... itp.
          Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            A nie idzie tej skrzynki ustawić / przełączyć na protokół IMAP? Wówczas pobrane / wysłane byłyby identyczne na każdym urządzeniu.
            Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
            FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

            Komentarz


            • #7
              Zielony jestem w tych tematach.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Na serwerze w ustawieniach zobacz Usługi -> zmień ustawienia skrzynki
                Dalej w sekcji Dane konfiguracyjne zobacz czy włączony jest IMAP

                W aplikacji na kompie / telefonie skonfiguruj pocztę aby korzystała z tego protokołu - onet ma swoją instrukcję, więc nie powinno być problemu.

                U siebie akurat skrzynkę onetową mam "po staremu", ale gmail mam ustawiony jako IMAP i synchronizuje bez problemu.
                Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                Komentarz


                • #9
                  Poszło kilka postów, ale przypomnę, że po jakimś czasie samo z siebie zaczęło działać poprawnie.

                  Dzisiaj onet poczta w wersji mobilnej dostała nowy wygląd.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X