Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki fotelik(0-36kg)do Octy tour1?cybex,lionelo?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki fotelik(0-36kg)do Octy tour1?cybex,lionelo?

    Witam,dzieciatko skonczylo 5miechow i powoli musze szukac/kupic fotelik sqmochodowy.Znalazlem,ze mam w octavi 1 z 2008r isofixy i ze wygodnie kupic z noga stabilizujaca bo pasami za duzo zachodu o ile chlop sobie poradzi to zona niekoniecznie Zamierzam kupic obrotowy 360stopni aby swobodnie obracac i w przedziale 0-36kg wstepnie foteliki sa drogie z noga.stabilizujaca b.drogie z cybexa ponad 1.500 to samo maxi cosi,GB czy babysafe rodh, ale widzialem,ze mozna z lionelo jakis tam braam za +- 700zl bo znow z duza iloscia komentarzy(bastiaan jest bez nogi st)czy ktos stosuje lionelo i moze potwierdzić,ze bedzie do octavi pasowac czy dolozyc do innej marki lub czy jakas skrojona jest pod skode?zamkli mi galerie-smyk i musze zdac sie na forum chociaz moze to lepiej.

  • #2
    Cześć,

    Kupiłem taki : (Fotelik samochodowy Babysafe Labrador Czarny 0-36Kg):

    Fotelik Babysafe Labrador Czarny 0-36Kg - Ceny i opinie - Ceneo.pl

    i mogę polecić

    Szczególnie na lato polecam dokupić na dłuższe podróże taką wkładkę: (AeroSleep Wkładka AeroMOOV antypotowa):

    Aerosleep Wkładka Antypotowa Aeromoov Gr. 1 (9-18Kg) Anthracite - Ceny i opinie - Ceneo.pl
    Ostatnio edytowany przez boonsaw; 39791.

    Komentarz


    • #3
      cybex drogi a niewiele oferuje, my mamy eurocart 3w1 cenowo lepiej wychodzi a dość praktyczny

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X