Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundurowi na Naszym forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głodna armia to kiepska armia

    Komentarz


    • głodna armia to dobra armia (bo zła i wkur@#&na) nikt "mądry" z pełnym brzuchem do natarcia nie pójdzie...
      ps. obstawiam ,że obiad dostaliście...i mam nadzieję, że nie robiliście zdjęć telefonami tak jak rezerwa 34BKPanc będąca w szoku, że teraz takie jedzenie jest na stołówce....
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • Wszystko mam uwiecznione ale nie wstawię mi nie smakowało ale po całym dniu na nogach (a to nawet nie poligon) to ujdzie. Ogólnie szału nie ma, ale ja jestem kucharz-amator to inaczej na to patrzę. Na www Brygady dostała się moja morda na zdjęciu
        Ostatnio edytowany przez mac_aaron; 24739.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez PAOLO ESCO Zobacz wpis
          głodna armia to dobra armia
          Racja. Jeden z dyżurnych w mojej jednostce zawsze mówił: tylko nie jedz, ani nie pij przed działaniami nic gorącego, bo jak dostaniesz postrzał w brzuch, to sobie worki poparzysz...

          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
          MOJA FURKA

          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

          Komentarz


          • Sorry za odgrzanie ale:
            Zamieszczone przez ggag1aggg1 Zobacz wpis
            nie powinniśmy pisać o polityce ( i tak tego jest pełno w sieci) a tym bardziej żołnierze którzy zgodnie z prawem muszą zachować swoje poglądy polityczne dla siebie ponieważ służymy narodowi a nie partiom.
            Dobrze powiedziane... Tylko może wytłumacz to "miłościwie nam panującym"...
            Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
            Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X